NOWOŚĆ
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 1
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 2
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 3
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 4
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 5
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 1
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 2
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 3
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 4
Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu - 5

Rode Streamer X - interfejs audio do streamingu

Producent:
 • SKU: RODE STREAMER X
 • Kod EAN: 698813009220
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

2 090 zł

RATY I LEASING

Rode Streamer X

Streamer X to nowy, rewolucyjny produkt, który łączy w sobie profesjonalny interfejs audio i kartę do przechwytywania wideo w kompaktowej, łatwej w użyciu konsoli.

Streamer X posiada studyjnej klasy wejścia audio dla urządzeń XLR i liniowych, słuchawek i mikrofonów bezprzewodowych RØDE, z ultra-niskoszumowym, wysokowydajnym przedwzmacniaczem Revolution Preamp™ i potężnym przetwarzaniem dźwięku APHEX zapewniającym nieskazitelną jakość dźwięku. Oferuje również strumieniowanie 4K30 / 2K60 i do 2K120 / 4K60 pass-through zapewniając niesamowitą jakość wideo w wielu różnych zastosowaniach, od streamingu i gier, przez podcasting i tworzenie treści, po prezentacje biznesowe.

Dwa połączenia USB-C bezproblemowo dostosowują się do konfiguracji dwóch komputerów, a cztery konfigurowalne pady SMART umożliwiają wyzwalanie w locie efektów dźwiękowych lub głosowych i innych działań na komputerze. Jest również w pełni kompatybilny z rozwiązaniami programowymi RØDE, w tym UNIFY, RØDE Central i RØDE Connect, zapewniając rozszerzoną funkcjonalność i niezrównaną elastyczność.

Streamer X reprezentuje nowy sposób livestreamingu z niesamowitym dźwiękiem i obrazem. Nigdy wcześniej przechwytywanie obrazu i dźwięku o jakości nadawczej nie było możliwe przy użyciu jednej konsoli. To najlepsze rozwiązanie do strumieniowania typu „wszystko w jednym”.

Kluczowe cechy:

 • Profesjonalna karta do przechwytywania wideo, interfejs audio i powierzchnia sterująca zintegrowane w jednym kompaktowym, łatwym w użyciu urządzeniu
 • Przechwytywanie wideo 4K30 i przekazywanie 4K60 przez HDMI
 • Studyjnej klasy przedwzmacniacz Revolution Preamp™ z gniazdem combo Neutrik® dla mikrofonów XLR lub instrumentów na poziomie liniowym
 • Wejście TRRS 3,5 mm do podłączania zestawów słuchawkowych
 • Zintegrowany odbiornik bezprzewodowy do podłączania urządzeń bezprzewodowych RØDE Series IV (w tym Wireless GO II i Wireless ME)
 • Podwójne interfejsy USB-C do podłączenia do dwóch komputerów lub urządzeń mobilnych
 • Cztery pady SMART do wyzwalania dźwięków, efektów głosowych i innych działań na komputerze
 • Zgodność z pakietem oprogramowania RØDE, w tym UNIFY, RØDE Central i RØDE Connect
 • Zaprojektowane i wykonane w precyzyjnych zakładach produkcyjnych RØDE w Sydney, Australia.
Producenci
ALESIS AMERICAN DJ Arturia Behringer Boss DNA Professional Focusrite Hughes & Kettner IMG STAGE LINE LD Systems Line 6 MIDAS Monacor Mooer MOTU NEKTAR NUMARK NUX Palmer Pioneer PreSonus RCF Rode Roland Shure Steinberg TASCAM TC ELECTRONIC TC HELICON Yamaha Yuer Zoom