Blackstar

Produktów: 106

W 2004 roku czterech przyjaciół, wszystkich kolegów z zespołu, szukało nowego wyzwania. Po latach wspólnej pracy na najwyższym poziomie branży projektowania wzmacniaczy, ich marzeniem było stworzenie nowych i innowacyjnych wzmacniaczy gitarowych i pedałów, które będą ostatecznym narzędziem do wyrażania siebie.

 

Spędziwszy dwa i pół roku robi intensywne badania techniczne w szopie ogrodowej w Northampton England, pierwsze produkty Blackstar były gotowe i w marcu 2007 r., Blackstar został oficjalnie uruchomiony w Frankfurt Musik Messe.

 

Od tego czasu przenieśliśmy się z budki ogrodowej do naszej własnej siedziby, która posiada specjalnie do tego celu zbudowane laboratorium i studio i mieliśmy szczęście dodać do naszego zespołu niesamowicie utalentowanych ludzi.

 

Osiem lat później byliśmy w niezwykłej podróży i mieliśmy zaszczyt poznać kilku niesamowitych ludzi z całego świata i nazwać ich naszymi przyjaciółmi. Od artystów takich jak Gus G (Ozzy Osbourne/Firewind), Neal Schon (Journey), Silenoz (Dimmu Borgir) i James Dean Bradfield (Manic Street Preachers), po wielu graczy, którzy nas wspierają i spotykają się z nami na pokazach.

 

Od tych wczesnych dni nadal rozwijamy się jako firma, ale jedna rzecz pozostaje faktem. Wszyscy jesteśmy muzykami i jesteśmy prawdziwie pasjonatami tego, co robimy - robienia świetnych wzmacniaczy gitarowych dla graczy na całym świecie.