Tunery

Filtrowanie

Aktywne filtry

Grid
List

Tunery do gitar

Tunery gitarowe to niezbędne narzędzie dla każdego gitarzysty.

Tunery gitarowe, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do strojenia gitary. Stroik został zaprogramowany w taki sposób, aby odczytywać dźwięki reprezentowane przez gitarę w standardowym stroju, czyli kolejno E-H/B-G-D-A-E. Tunery chromatyczne natomiast, wskazują nam wszystkie dwanaście półtonów.

Jeśli jesteś gitarzystą, z pewnością wiesz, jak ważne jest mieć dobry tuner do swojej gitary. Dzięki niemu możesz szybko i łatwo ustawić swoje struny, aby brzmiały idealnie. Tunery gitarowe są dostępne w wielu różnych formach i cenach, co oznacza, że bez względu na swój budżet i potrzeby, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.

Jednymi z popularniejszych modelów są tunery z tzw. klipsem, przypinane do górnej części instrumentu, np. na gitarę elektryczną lub gitarę akustyczną. Oferujemy również tradycyjne modele z mikrofonem oraz profesjonalne stroiki podłogowe, montowane w pedalboardzie.

Niezależnie od wybranego rodzaju tunera, ważne jest, aby upewnić się, że jest on łatwy w obsłudze i dokładny. Wiele tunerów gitarowych jest wyposażonych w wyświetlacz, który pokazuje, czy struna jest właściwie nastrojona, co jest szczególnie przydatne dla początkujących gitarzystów.