Zoom

Produktów: 132

Zoom

Zoom Corporation to japoński producent wysokiej jakości sprzętu muzycznego, który od ponad 30 lat zyskuje uznanie wśród muzyków na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji rejestratorów cyfrowych, akcesoriów do rejestratorów, interfejsów audio, multiefektów gitarowych i basowych oraz mikserów cyfrowych.

Cyfrowe rejestratory Zoom

Rejestratory cyfrowe Zoom to doskonałe narzędzie dla muzyków, którzy chcą nagrywać swoje utwory w wysokiej jakości. Firma oferuje wiele różnych modeli, które zapewniają doskonałe brzmienie i łatwą obsługę. Zoom H6 Handy Recorder to jeden z najlepszych rejestratorów cyfrowych na rynku, który umożliwia nagrywanie aż 6 ścieżek jednocześnie.

Akcesoria do rejestratorów Zoom są niezbędne dla muzyków, którzy chcą uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. Firma oferuje mikrofony, karty pamięci, adaptery i wiele innych akcesoriów, które pozwolą na profesjonalną rejestrację dźwięku.

Interfejsy studyjne Zoom

Interfejsy audio Zoom to świetny wybór dla muzyków, którzy chcą nagrywać swoją muzykę w domowym studio. Firma oferuje wiele różnych modeli, które pozwalają na łatwe podłączenie instrumentów i mikrofonów do komputera. Interfejs audio Zoom UAC-232 to jeden z najlepszych na rynku, który umożliwia nagrywanie dźwięku w jakości 32-bit/192 kHz.

Profesjonalne Efekty gitarowe i basowe Zoom

Multiefekty gitarowe i basowe Zoom to niezbędne narzędzie dla gitarzystów i basistów. Firma oferuje wiele różnych modeli, które pozwalają na uzyskanie różnych brzmień. Multiefekt gitarowy Zoom G5n to jeden z najlepszych na rynku, który umożliwia uzyskanie wielu różnych brzmień.

Miksery Zoom

Miksery cyfrowe Zoom to doskonałe narzędzie dla muzyków, którzy chcą nagrywać swoją muzykę w studio lub na żywo. Firma oferuje wiele różnych modeli, które pozwalają na łatwe miksowanie dźwięku. Mikser cyfrowy Zoom LiveTrak L-12 to jeden z najlepszych na rynku, który umożliwia miksowanie aż 12 kanałów jednocześnie.

Trochę informacji na temat marki Zoom

Na całym świecie muzyka jest uważana za naprawdę uniwersalny język. Przekracza wszelkie granice kulturowe i łączy nas wszystkich w globalną społeczność. Wszyscy pracownicy ZOOM'a dbają o to, aby stworzyć firmę produkującą urządzenia dla muzyków i do tworzenia muzyki. Nasz zespół to fuzja inżynierskiego doświadczenia i artystycznej wrażliwości - to ludzie, których łączy jeden cel: tworzenie innowacyjnych i inspirujących produktów muzycznych. Aby osiągnąć ten cel projektujemy nasze produkty od podstaw. Stworzenie naszej własnej technologii LSI (układów scalonych o dużej skali integracji) pozwala na kreowanie produktów, które są oryginalnymi i odkrywczymi narzędziami - dzięki nim atryści mogą lepiej wyrazić swoje idee. Misją firmy ZOOM jest wytwarzanie właśnie narzędzi dla muzyków - coraz lepszych, bardziej funkcjonalnych, łatwiejszych w obsłudze i dostępnych dla każdego, od amatora do profesjonalisty.

Oficjalna strona producenta: