Behringer

Produktów: 566

Behringer

Behringer to renomowany producent sprzętu muzycznego, oferujący szeroką gamę produktów dla profesjonalistów i amatorów. Firma została założona w Niemczech w 1989 roku i od tamtej pory zyskała światową renomę dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktom. Behringer to firma, która stale rozwija się i wprowadza na rynek nowe rozwiązania, dzięki czemu zawsze jest na bieżąco z najnowszymi trendami.

W ofercie Behringera znajdują się między innymi mikser, interfejsy audio, kolumny głośnikowe, procesory efektów, wzmacniacze, syntezatory i wiele innych. Produkty firmy są cenione przez muzyków i producentów na całym świecie, a ich innowacyjne rozwiązania pomagają w tworzeniu doskonałych brzmień.

Behringer to firma, która stawia na jakość swoich produktów. Wszystkie produkty firmy są starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są one niezwykle trwałe i odpornie na uszkodzenia, co jest bardzo ważne w przypadku sprzętu muzycznego, który często jest poddawany intensywnym warunkom pracy.

Firma Behringer jest także znana z tego, że oferuje swoim klientom doskonałą obsługę i wsparcie. Jej pracownicy są zawsze gotowi pomóc w wyborze odpowiedniego produktu i udzielić porad dotyczących jego użytkowania. Ponadto, firma oferuje również wiele materiałów szkoleniowych i poradników, dzięki którym można poznać lepiej produkty firmy i nauczyć się jak wykorzystać je w praktyce.

Jeśli szukasz wysokiej jakości sprzętu muzycznego, który pomoże Ci w tworzeniu doskonałych brzmień, to produkty firmy Behringer są właśnie dla Ciebie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości wykonaniu, będą one służyły Ci przez wiele lat i z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Historia marki Behringer

Marka Behringer powstała w 1989 roku w Niemczech. W szybkim czasie stała się największym graczem na światowym rynku profesjonalnego sprzętu audio. Pod marką Behringer produkowana jest obecnie niezwykle szeroka gama sprzętu muzycznego – począwszy od akcesoriów, kończąc na zaawansowanych profesjonalnych urządzeniach audio.

Od początku swojego istnienia Behringer stara się zaspokoić potrzeby szerokiej rzeszy klientów związanych z szeroko pojmowaną sceną i produkcją muzyczną. Założyciel firmy – Uli Behringer – w wieku 16 lat skonstruował swój pierwszy syntezator (UB-1). Później podczas studiów, kontynuując swoje zainteresowania, rozpoczął prace nad kolejnymi produktami. Ofertę produkowanych początkowo przez firmę Behringer procesorów audio, systemów redukcji szumów i kompresorów, rozszerzono wkrótce o wzmacniacze gitarowe, wzmacniacze i głośniki PA, mikrofony, cyfrowe pianina, gitary oraz sprzęt oświetleniowy. Urządzenia marki Behringer znaleźć można zarówno na wyposażeniu większości studiów nagraniowych i radiowych oraz firm zajmujących się nagłośnieniem scenicznym, jak i w stałych instalacjach audio w najbardziej renomowanych obiektach kulturalnych, sakralnych i instytucjach rządowych oraz firmach prywatnych. Sieć sprzedaży produktów Behringer obejmuje ponad 130 krajów na całym świecie. Urządzenia marki Behringer produkowane są zgodnie z rygorystycznymi wymogami certyfikatu ISO9000. Marka Behringer jest jedną z czołowych marek koncernu Music Tribe obok takich jak Midas, Klark Teknik, Turbosound, TC Electronic, TC-Helicon, Tannoy, LAB. Gruppen, Lake, Eurocom czy też Bugera.

W ofercie Behringer zajdziesz:

W aktualnej ofercie sprzętu Behringer znajdują się m.in.: wzmacniacze gitarowe, kontrolery MIDI / USB / interfejsy audio, efekty gitarowe, tunery i akcesoria. W segmencie profesjonalnego nagłośnienia oferowane są ponadto: konsolety i miksery cyfrowe – w tym flagowa seria, WING oraz X32 i X Air, miksery analogowe, kontrolery MIDI, procesory sygnałowe, kolumny głośnikowe i monitory, mikrofony, słuchawki i wzmacniacze mocy i wiele innych urządzeń. W roku 2016 Uli Behringer powrócił do ideałów młodości rozpoczynając serią DeepMind produkcję linii syntezatorów, która ewoluowała w całą grupę fantastycznych instrumentów nawiązujących do klasycznych rozwiązań. Uzupełniona ona została ostatnio przez serie syntezatorów modułowych w formatach 55, 100M i 2500.

W roku 2017 główne linie produkcyjne koncernu przeniesione zostały do nowej fabryki, zlokalizowanej w specjalnie zbudowanym kampusie produkcyjno-logistycznym MUSIC CITY, a która mieści się w jednym z najbardziej uprzemysłowionych regionów Chin.

Oficjalna strona producenta: