Mikrofony studyjne

Filtrowanie

Aktywne filtry

Grid
List

Mikrofony studyjne

Mikrofon Studyjny jest to rodzaj mikrofonu najwyższej jakości przeznaczony do profesjonalnych zastosowań studyjnych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie najwyższej jakości dźwięku, który idealnie oddaje każdy detal utworu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mikrofonów studyjnych, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy mikrofony różnych marek i modeli, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nasze mikrofony studyjne charakteryzują się doskonałą jakością dźwięku, a także solidnym wykonaniem. Dzięki temu mogą służyć przez wiele lat, zapewniając niezawodną pracę i doskonałe efekty nagraniowe. W naszej ofercie znajdziesz między innymi mikrofony pojemnościowe, dynamiczne oraz elektretowe. Oferujemy również mikrofony do nagrywania instrumentów, wokali oraz różnego rodzaju dźwięków.

Zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo oraz fachowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnego mikrofonu studyjnego dla swoich potrzeb.

Rodzaje mikrofonów studyjnych:

W zależności od potrzeb, wybieramy odpowiedni dla nas mikrofon studyjny. Najpopularniejsze są mikrofony pojemnościowe tzw.  mikrofony wielkomembranowe, które są najczęściej wybierane do homerocordingu. Kolejnym częstym wybieranym rozwiązaniem jest mikrofon dynamiczny, często stosowany do podcastów, ale również do przeprowadzania wywiadów.

Mikrofon Srudyjny United UT Twin87