LD Systems

Produktów: 746

LD Systems

Firma LD Systems została założona w roku 2002 przez Adam Hall Group. Siedziba znajduje się w Neu-Anspach (D).

Marka LD Systems jest własnością koncernu Adam Hall, jak i również marki Gravity, CameoPalmerDefender i oczywiście Adam Hall.

O marce LD Systems

Jako użytkownik LD Systems jesteś w dobrych rękach. Twój entuzjazm wyznacza nam kierunek. Niezależnie od tego, czy jesteś technikiem na imprezach, integratorem systemów, podróżującym Dj-em czy muzykiem — Twoje potrzeby są sercem wszystkich decyzji, które podejmujemy. Naszą pasją jest opracowywanie profesjonalnych rozwiązań audio, które ułatwiają Twoją pracę i spełniają Twoje najwyższe oczekiwania w zakresie dźwięku i osiągów. Z radością będziemy Cię wspierać również po zakupie. Z nami masz do dyspozycji najlepszą obsługę klienta w branży — działamy zgodnie z naszym mottem „Twój dźwięk. Nasza misja”. Gama profesjonalnych produktów audio LD Systems obejmuje innowacyjne, wysoko wydajne systemy PA, zaawansowane technologicznie głośniki i subwoofery na wydarzenia na żywo, całe instalacje oraz produkty zasilane akumulatorami do stosowania na zewnątrz. Bezprzewodowe mikrofony oraz douszne systemy do monitoringu zapewniają pełną swobodę ruchów. Artyści polegają na nich na scenie a prelegenci na konferencjach cieszą się doskonałą zrozumiałością mowy.

Niezawodność

Zarówno artysta występujący na scenie, jak również mówca przemawiający na konferencji potrzebuje systemu nagłośnieniowego, na którym może zawsze polegać. Dlatego marka LD Systems® od początku swego istnienia stawia na najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów i solidność wykonania.

Marka LD Systems: Niezawodność

Brzmienie

Konstruktorzy sprzętu LD Systems® przywiązują ogromną wagę do tego, by urządzenia generowały brzmienie odpowiadające przyjętym założeniom. Wszystkie produkty – od głośnika wysokotonowego po subwoofer, od przenośnych kolumn PA po system instalacyjny – odzwierciedlają najnowsze osiągnięcia techniki dźwiękowej.

Marka LD Systems: Brzmienie

Wygodna Obsługa

Dla specjalistów LD Systems® jednym z głównych priorytetów jest komfort użytkownika. Dlatego już na etapie rozwoju produktu szczególną wagę przywiązuje się do prostej, intuicyjnej i efektywnej obsługi. Liczą się zarówno ergonomiczne uchwyty, jak i czytelne wyświetlacze LED.

Marka LD Systems: Wygodna Obsługa

Linia Stylistyczna

Ze względu na swe oryginalne, wielokrotnie nagradzane wzornictwo produkty LD Systems® cieszą nie tylko ucho, ale i oko. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki są charakterystycznie wygięte linie, nadające urządzeniom wyjątkowy wygląd.

Marka LD Systems: Linia Stylistyczna

Serie produktowe marki LD Systems

Poniżej znajdziesz wszystkie serie produktów marki LD systems. Produkty tej firmy cieszą się dużą popularnością. LD Systems udziela 2 lat gwarancji na swoje produkty.

Seria CONTRACTOR®

Profesjonalne głośniki instalacyjne serii CONTRACTOR® można idealnie łączyć ze sobą dzięki jednolitej stylistyce. Stanowią one eleganckie rozwiązanie dla dyskretnych systemów audio. Seria obejmuje głośniki do zabudowy w sufitach i ścianach, bezramowe głośniki do zabudowy oraz modele do montażu na ścianie, które są dostępne z niskotonowymi modułami głośnikowymi o średnicy od 4" do 6,5" oraz jako wersje 100 V do integracji w instalacjach elektroakustycznych. Ofertę uzupełnia 10-calowy, zwiększający moc basów do 40 Hz subwoofer do zabudowy w ścianie oraz głośnik zewnętrzny. Głośniki do zabudowy w suficie lub ścianie są wykoe w wersji białej, a głośniki do montażu naściennego są dostępne w kolorze czarnym i białym. Wszystkie modele serii CONTRACTOR® charakteryzują się rozszerzoną reakcją na częstotliwość z wysoką jakością dźwięku i zrozumiałością mowy. Idealnie nadają się do instalacji stałych w hotelach, restauracjach, barach, foyer teatrów, centrach handlowych i w ramach systemów audiowizualnych.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: CONTRACTOR

Seria CURV 500®

Opatentowany CURV 500® marki LD Systems to pierwszy naprawdę przenośny system typu array wykorzystujący technologię WaveAhead® i zapewniający dźwięk w jakości High Definition o zdumiewającej mocy i doskonałym balansie. Dzięki rozszerzonej pionowej i poziomej osłonie system jest w pełni skalowalny. Aluminiowa konstrukcja Unibody głośników satelitarnych typu array CURV 500® wyznacza nowe standardy i stanowi fundament doskonałej jakości dźwięku wytwarzanego przez system. Jedyny w swoim rodzaju adapter SmartLink® plug and play zapewnia ponadto wiele różnych możliwości montażu. Komfort all-in-one gwarantuje zintegrowany w CURV 500® 4-kanałowy pulpit mikserski z obszarem na efekty cyfrowe oraz nowoczesna technologia bezprzewodowa Bluetooth®. Do wyboru są przy tym trzy zestawy do użytku mobilnego i stałego. Wyróżniają się one niewielkim ciężarem i szerokim, dalekosiężnym zakresem promieniowania dźwięku. Systemy dają się doskonale rozbudowywać dzięki elementom opcjonalnym. Czarna i biała wersja kolorystyczna obudów umożliwia natomiast harmonijną integrację zestawu audiowizualnego w daną aranżację.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: CURV 500

Seria DAVE 8

Idealnie dopasowane do siebie połączenia subwooferów i głośników satelitarnych serii DAVE8 marki LD Systems zostały zaprojektowane przede wszystkim do zastosowań multimedialnych. Te kompaktowe instalacje nagłośnieniowe posiadają jeden subwoofer pasmowo-przepustowy 8" i dwa głośniki satelitarne. Stanowią one kompaktowe i wszechstronnie wyposażone aktywne rozwiązanie do wytwarzania precyzyjnego dźwięku i niezawodnego działania w wielu różnych zakresach zastosowania. Seria DAVE 8 została stworzona na potrzeby nagrań domowych lub edycji wideo, ale równie dobrze sprawdza się także jako monitor dla DJ-ów i klawiszowców lub jako system muzyczny dla małych lokali, takich jak bary czy kawiarnie. Dzięki imponującym właściwościom DAVE 8 Roadie przekonuje niezwykłą wydajnością w zastosowaniu mobilnym.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DAVE 8

Seria DAVE G3

Dzięki trzem formatom seria DAVE G³ marki LD Systems zawsze jest odpowiednim wyborem – nawet w przypadku różnorodnych wymagań. Imponujący dźwięk, niezawodność i wygodny transport sprawiają, że aktywne systemy satelitarne z subwooferami stanowią idealny kompaktowy system nagłośnieniowy do trudnych zastosowań. Do praktycznych właściwości zalicza się także inteligentne cyfrowe przetwarzanie sygnałów, które zapewnia optymalny i ciągły sposób odtwarzania.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DAVE G3

Seria DDQ

Aktywne głośniki pełnozakresowe klasy touring z serii DDQ marki LD Systems wyznaczają nowe standardy: komponenty najwyższej jakości i zoptymalizowane systemowo cyfrowe przetwarzanie sygnałów z limiterem look-ahead i wszystkimi wyłącznikami ochronnymi zapewniają dźwięk bez zniekształceń o niezwykłej dynamice, precyzyjnej charakterystyce kierunkowej i podwyższonym poziomie ciśnienia akustycznego. Jakość Made in Germany i wyposażenie w inteligentne rozwiązania sprawiają, że kompaktowe systemy aktywne DDQ można uniwersalnie zastosować do wszystkich profesjonalnych zadań nagłośnieniowych.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DDQ

Seria DEEP2

Nowa seria końcówek mocy DEEP2 obejmuje wzmacniacze mocy klasy H z transformatorem toroidalnym w różnych klasach mocy. Pracując nad rozwojem produktu, duży nacisk położono na niezawodność i trwałość w warunkach ciągłej pracy urządzenia. Użyto wyłącznie wysokogatunkowych i specjalnie wyselekcjonowanych części.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DEEP2

Seria DQOR®

Zastosuj doskonały dźwięk, aby zachęcić swoich klientów i gości do pozostania na dłużej. Głośniki DQOR tworzą przyciągającą i przyjazną atmosferę dzięki szerokiemu kątowi pokrycia i zrównoważonemu brzmieniu. Te nowoczesne i dynamicznie wyglądające głośniki są dostępne w wersjach 3”, 5” i 8” w kolorze czarnym lub białym. Dodatkowo mają dwa warianty połączeń: w wersji nisko-impedancyjnej (8 Ohm) lub w wersji 70/100 V z wieloma odczepami transformatora. Głośniki mogą pracować też przy niskiej impedancji (16 Ohm). Dwudrożny głośnik harmonijnie dopasowuje się do każdej instalacji realizowanej wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń. Sprytny uchwyt ścienny z możliwością przesuwania i blokowania (slide-and-lock) pozwala na ukrycie zintegrowanych łączy, dzięki czemu unikamy nieestetycznego widoku kabli. Dopełnieniem eleganckiego i nowoczesnego charakteru jest grill maskujący z nierdzewnego aluminium. Dzięki kątowi nachylenia do 27° i kątowi obrotu w poziomie w zakresie do 45° głośniki DQOR można ustawić w położeniu odpowiednim do potrzeb.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DQOR

Seria DSP

Nowa seria końcówek mocy DSP obejmuje wzmacniacze mocy z procesorem DSP w różnych klasach mocy. Pracując nad rozwojem produktu, duży nacisk położono na niezawodność i trwałość w warunkach ciągłej pracy urządzenia. Użyto wyłącznie wysokogatunkowych i specjalnie wyselekcjonowanych części

Przejdź do serii

Seria LD Systems: DSP

Seria ICOA®

Poczuj prawdziwą wolność, dając swej publiczności dźwięk o optymalnej mocy i dynamice. Woofer z falowodem tubowym zapewnia pełny zakres barwy dźwięku, w tym naprawdę niskie basy. Teraz możesz według własnego uznania użyć głośników koncentrycznych w funkcji głośników PA lub jako odsłuchów (12- lub 15-calowych). Aktywne i pasywne głośniki serii ICOA® marki LD Systems to prawdziwe multi talenty: ich koncentryczna budowa umożliwia łatwe obrócenie tuby (a także logo) o 90°. Dodajmy, że w urządzeniach zainstalowano tuby o stałej kierunkowości zoptymalizowane metodą BEM. Możesz zatem zawsze wybrać optymalny kąt emisji dźwięku Twojego aktywnego głośnika. Dźwięk w każdej pozycji zachowuje swą naturalną klarowność i potężną moc, a urządzenie prezentuje się doskonale zarówno w ustawieniu pionowym jako głośnik PA, jak również poziomo, jako monitor odsłuchowy. Czasem warto zmienić punkt widzenia, by zyskać większą swobodę! Aktywne głośniki koncentryczne w wersji BT są wyposażone w technologię Bluetooth®, a serię uzupełniają subwoofery (15’’ i 18’’). W pełni profesjonalne aktywne głośniki serii ICOA® są wyposażone w stabilne aluminiowe uchwyty, elastyczne mocowania do statywu i szeroki wybór dostępnych jako opcje akcesoriów instalacyjnych i transportowych.

Pasywna wersja głośników serii ICOA® jest dostępna zarówno w kolorze czarnym, jak i białym.

Przejdź do serii

Seria IMA®

Stałe instalacje audio wymagają rozwiązań, które z jednej strony dyskretnie wtapiają się w tło, a z drugiej są bardzo elastyczne i mają wszechstronne funkcje. Muszą umożliwiać podłączanie różnych źródeł dźwięku i zarządzanie nimi, aby wyciszyć sygnały nie priorytetowe podczas emisji komunikatów lub połączeń alarmowych. Seria IMA® LD Systems obejmuje wzmacniacze miksujące typu „wszystko w jednym”, które spełniają wszelkie wymagania pod względem wzornictwa i elastyczności. Bezproblemowa integracja, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i komercyjnych dzięki kompaktowej 9,5-calowej obudowie, wiele opcji połączeń, w tym Bluetooth® do bezprzewodowego połączenia audio oraz wielostopniowy obwód przełączania priorytetowego, to tylko niektóre z zalet serii IMA®. A co najlepsze, produkty z serii IMA® są zaprojektowane tak, aby były intuicyjne i łatwe w obsłudze dla każdego.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: IMA

Seria IPA

Niezależnie od tego, czy mowa o hotelach, szkołach, świątyniach czy lotniskach, przyszłość opiera się na takich systemach nagłośnienia, które można z łatwością rozwijać i dostosowywać do nowych warunków. Oparte na procesorze DSP wzmacniacze instalacyjne serii IPA to 4-kanałowe, pracujące w klasie D wzmacniacze wysokiej mocy z bezpośrednim dostępem do standardowych parametrów kontroli. Seria IPA została zaprojektowana do pracy zdalnej pod kątem instalacji paneli zdalnego sterowania i mikrofonów przywołujących LD Systems. Zintegrowane dodatkowe gniazdo rozszerzające sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej rozwojowe i zorientowane na wymagania przyszłości. Konfiguracja wzmacniaczy instalacyjnych IPA jest jeszcze bardziej elastyczna dzięki karcie Ethernet. Ta możliwość jest bardzo przydatna w przypadku zmian aranżacji pomieszczenia lub przy zmiennej liczbie uczestników wydarzenia. Karta Ethernet+Dante oferuje również możliwości sieciowe audio Dante w celu przesyłania wysokiej i bezkompromisowej jakości dźwięku z prawie zerowymi opóźnieniami poprzez standardową sieć IP. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy dostęp do wielu urządzeń kompatybilnych z Dante i szeroki wachlarz możliwych zastosowań.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: IPA

Seria MAILA

MAILA (Modular All-Round Intelligent Line-Array) to nie tylko "jeden" produkt, ale skalowalny system nagłośnienia, który wyznacza nowe standardy pod względem różnorodności i elastyczności. Od przyjęcia weselnego, przez konferencję, po festiwal - MAILA łączy w jednym systemie najlepsze koncepcje technologii nagłośnieniowej. Ponadto, dzięki mechanizmowi EasySplay® i wielu innym pomysłowym funkcjom, MAILA przenosi łatwość obsługi w sektorze liniowych zestawów nagłośnieniowych na zupełnie nowy poziom. W rezultacie uzyskano potężny, skalowalny dźwięk do niemal każdego zastosowania

Przejdź do serii

Seria LD Systems: MAILA

Seria MAUI® P900

Stworzona we współpracy z Porsche Design Studio seria MAUI® P900 doskonale łączy w sobie czysty dźwięk i stylowy wygląd. Elegancki system kolumn świetnie nadaje się na ekskluzywne wydarzenia, do instalacji lub jako zaawansowany technologicznie sprzęt domowy i zapewnia równomierny sposób rozchodzenia się dźwięku w szerokim zakresie. Aluminiowa konstrukcja MAUI® P900 składająca się z trzech elementów, które można błyskawicznie połączyć łącznikami wielostykowymi, gwarantuje znakomity dźwięk dzięki bardzo wydajnej końcówce mocy klasy D i systemowi liniowemu złożonemu z 50 głośników neodymowych. W celu uzyskania transmisji strumieniowej audio o wysokiej rozdzielczości system jest wyposażony w technologię Bluetooth® i obsługuje kodeki aptX™ oraz AAC, a zintegrowana technologia TrueWireless Stereo™ pozwala przy tym na bezprzewodowe użytkowanie w trybie stereo dwóch MAUI® P900 poprzez Bluetooth®. Zasięg połączenia Bluetooth® wynosi 70 m, a w trybie TrueWireless Stereo™ dla lewego i prawego kanału systemy mogą być ustawione w odległości 40 m od siebie. Aby zagwarantować ekstremalnie czysty dźwięk nawet przy najwyższej głośności, ten jedyny w swoim rodzaju system kolumnowy wykorzystuje całkowicie zautomatyzowane cyfrowe przetwarzanie sygnałów DynX® marki LD Systems. Ze względu na wyposażenie tylko w regulatory głośności dla całego systemu i jeden subwoofer, MAUI® P900 jest niezwykle łatwy w obsłudze. W celu łatwego włączenia w praktycznie każdą koncepcję kolorystyczną seria jest dostępna w kolorach Cocoon White, Platinum Grey oraz Graphite Black.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: MAUI P900

Seria MAUI®

Aktywne systemy kolumnowe MAUI marki LD Systems stanowią wyjątkowo kompaktowe, kompletne rozwiązanie nagłośnieniowe: można transportować je w bardzo wygodny sposób, błyskawicznie ustawić i włączyć w każde otoczenie dzięki nienarzucającej się stylistyce. Pionowa konfiguracja typu array, cyfrowe przetwarzanie sygnałów i indywidualne wzmocnienie pasm częstotliwości dzięki osobnym końcówkom mocy zapewniają niezwykle szeroki kąt promieniowania oraz bardzo równomierne rozchodzenie się dźwięku po widowni. Dzięki imponującej mocy audio i nieskomplikowanej obsłudze systemy nagłośnieniowe LD MAUI nadają się do zaskakująco wielu zakresów zastosowań.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: MAUI

Seria MEI 100 G2

Seria MEI 100 G² marki LD Systems posiada przemyślane wyposażenie i zapewnia profesjonalny odsłuch douszny w atrakcyjnej cenie. W celu zapewnienia muzykom grającym na żywo, aktorom lub prelegentom idealnego bezprzewodowego monitoringu ten radiowy system ma możliwość przełączania między trybem mono i stereo. Zintegrowany limiter zapewnia równomierne odtwarzanie dźwięku bez zniekształceń w zakresie częstotliwości od 80 Hz do 18 kHz i wyróżnia się wysokim stosunkiem sygnału do szumu oraz niskim współczynnikiem zniekształceń.

Przejdź do serii

Seria MEI 1000 G2

Seria LD Systems MEI 1000 G2 ze 160 kanałami UHF oferuje naturalny dźwięk i duży zakres dynamiki. System odsłuchu dousznego gwarantuje doskonałe właściwości związane z przesłuchem. System mikrofonów radiowych posiada trzy tryby odsłuchu (mono, stereo, focus) do wyboru oraz regulowane funkcje equalizera i limitera. W każdym zastosowaniu umożliwia naturalny sposób odtwarzania dźwięku w zakresie częstotliwości od 60 Hz do 16 kHz przy wysokim stosunku sygnału do szumu i niskim współczynniku zniekształceń.

Przejdź do serii

Seria MIX G3

Dzięki aktywnym głośnikom i dopasowanym do nich wersjom pasywnym seria MIX marki LD Systems jest praktycznym i łatwym w transporcie rozwiązaniem dla małych zastosowań nagłośnieniowych i odsłuchowych. Kompaktowe modele pełnozakresowe są wyposażone w woofery 6,5" lub 10'' i 1-calowe głośniki wysokotonowe marki Celestion. W aktywne głośniki zintegrowany jest mikser z cyfrową sekcją efektów oraz końcówka mocy klasy D, która zaopatruje w moc również należące do tej serii pasywne głośniki slave. W celu bezpiecznego transportu i magazynowania w ramach wyposażenia dodatkowego dostępne są wyściełane pokrowce.

Przejdź do serii

Seria PREMIUM

Seria PREMIUM, obejmująca pełnozakresowe głośniki i subwoofery marki LD Systems jest przeznaczona do profesjonalnych zastosowań i dostępna w aktywnych i pasywnych wariantach. Jej duża moc, szeroki zakres dynamiki i silny, zawsze zrównoważony dźwięk sprawdzają się zarówno w zastosowaniu mobilnym, jak i w ramach instalacji stałych. Szeroki wybór modeli, stabilna konstrukcja i przemyślane wyposażenie sprawiają, że głośniki serii PREMIUM marki LD Systems są doskonałym wyborem w przypadku wszelkich zastosowań, które wymagają niezawodności i dźwięku wysokiej jakości.

Przejdź do serii

Seria ROAD

Aktywne, zasilane bateriami głośniki LD Systems serii Road są doskonałą mobilną centralą nagłośnieniową o niezwykłej elastyczności. Cechy, takie jak odtwarzacz audio lub Bluetooth ze złączem USB, wejście na kartę SD i zdalne sterowanie, bezprzewodowy odbiornik UHF, bezobsługowe akumulatory oraz liczne możliwości przyłączeniowe i regulacyjne sprawiają, że te kompaktowe i łatwe w transporcie modele Roadboy, Roadman i Roadjack są w pełni zintegrowanym uniwersalnym rozwiązaniem. Uzupełnieniem serii i rozszerzeniem systemu są aktywne i pasywne głośniki slave.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: ROAD

Seria SAT G2

Dzięki swojej opływowej, eleganckiej konstrukcji, LD Systems SAT doskonale nadaje się do stałej instalacji i dyskretnej integracji w praktycznie każdym otoczeniu. Obudowy typu reflex wykonane z płyty MDF posiadają otwory montażowe M8. Jako wyposażenie dodatkowe dostępne są specjalne uchwyty ścienne ułatwiające montaż na ścianie.

Przejdź do serii

Seria STINGER® G3

Seria STINGER® G3 marki LD Systems przekonuje pod każdym względem – wzorowym brzmieniem, najwyższą niezawodnością i przykładnym stosunkiem jakości do ceny. Te głośniki lubią ciężką pracę, dzięki czemu zapewniają profesjonalne rozwiązania nagłośnieniowe w najbardziej wymagających sytuacjach. Seria STINGER® G3 obejmuje unikalne w swojej klasie modele aktywne i pasywne. Specjalnie zaprojektowane, niezwykle wytrzymałe drivery i zoptymalizowane metodą BEM falowody akustyczne gwarantują perfekcyjne brzmienie, szeroką reakcję na częstotliwość i jednorodną charakterystykę promieniowania dźwięku. Aktywne modele STINGER® G3 wyposażone w lekkie końcówki mocy klasy D osiągają niezwykle wysokie wartości ciśnienia akustycznego. Wielofunkcyjne kolumny górne o mocy wyjściowej do 500 W RMS są wyposażone w precyzyjnie ustawione presety do liniowego przebiegu częstotliwości lub użytku jako głośnik pełnozakresowy, satelitarny lub monitor podłogowy. Technologia DynX® DSP marki LD Systems zapewnia doskonałą korektę opóźnienia i brak zniekształceń nawet przy najwyższych poziomach. Subwoofery Stinger® G3 o maksymalnej mocy wyjściowej 800 W RMS generują potężne, klarowne basy, a dzięki łatwym w obsłudze presetom umożliwiają błyskawiczną integrację systemu, a także podłączenie w konfiguracji cardioid array. Wszystkie obudowy serii STINGER® G3 są wykoe ze sztywnej, niskorezosowej sklejki brzozowej, pokrytej odporną na ścieranie i uderzenia powłoką poliuretanową, dzięki czemu są niezwykle stabilne i wyjątkowo wytrzymałe. Mocowania do statywów Dual-Tilt, uchwyty do zawieszania kolumn, zagłębienia umożliwiające ustawianie jednej kolumny na drugiej i ergonomiczne uchwyty przesądzają o przydatności serii STINGER® G3 marki LD Systems dla zawodowych artystów, firm wynajmujących sprzęt oraz osób poszukujących rozwiązania do stałej instalacji. W szerokim asortymencie akcesoriów serii STINGER® znajduje się inteligentny osprzęt montażowy i podest na kółkach z możliwością piętrowania, umożliwiający wygodny transport.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: STINGER

Seria U300®

Dzięki takim funkcjom, jak wygodna synchronizacja one touch przez port podczerwieni oraz intuicyjne menu na przejrzystym wyświetlaczu LCD systemy radiowe UHF diversity serii U300® są natychmiast i bez problemu gotowe do pracy. Oprócz zestawów z mikrofonami ręcznymi dostępne są także systemy radiowe U300® z zestawami nagłownymi, z mikrofonami przypiymi typu lavalier lub clip on, a także wersja do gitar elektrycznych i basowych. Moduły bodypack oraz nadajniki ręczne z tej zaprojektowanej w Niemczech serii są wyposażone w praktyczne wskaźniki poziomu zużycia baterii, a wyjścia odbiorników można przełączyć z symetrycznego poziomu liniowego na niesymetryczny poziom instrumentalny. Moc nadawcza wynosząca 10 mW, efektywna blokada szumów za pomocą tonu pilotującego oraz reakcja na częstotliwość do 25 Hz to parametry, które zapewniają również transmisję dźwięku 5-strunowych gitar basowych o głębokiej strunie H w profesjonalnej jakości.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: U300

Seria U300® IEM

Profesjonalne brzmienie, łatwy sposób obsługi i ponadczasowy design – solidne, bezprzewodowe zestawy douszne U300® marki LD Systems zapewniają niezmienne brzmienie odsłuchu oraz swobodę ruchu na całej scenie. Zaprojektowane w Niemczech i dostępne do eksploatacji w 5 różnych pasmach częstotliwości, zapewniają one 12 kanałów nadawczych do wyboru, 10 mW mocy nadawczej RF i niezawodny zasięg do 100 metrów. Systemy douszne U300® można użytkować w trybie mono lub stereo. Ponadto charakteryzują się one szeroką reakcją na częstotliwość od 50 Hz do 16 kHz. Bodypack pracuje nawet 10 godzin dzięki dwóm bateriom AA, a praktyczny regulator pozwala na indywidualne dopasowanie głośności monitoringu podczas występu.

Przejdź do serii

Seria U500®

Serię U500® opracowaliśmy, korzystając z uwag klientów, aby stworzyć zaawansowane technicznie, a jednocześnie niedrogie systemy radiowe, idealnie dostosowane do potrzeb profesjonalnych użytkowników. Niezależnie od tego, czy zachodzi konieczność nagłośnienia głosu, instrumentów czy też potrzebny jest bezprzewodowy system konferencyjny, zestawy z serii U500® spełnią wszelkie oczekiwania pod względem jakości dźwięku, niezawodności i wygody obsługi. Dzięki funkcjom, takim jak automatyczne wyszukiwanie kanałów, wygodna synchronizacja przez port podczerwieni, intuicyjne menu na przejrzystym wyświetlaczu OLED ze wskaźnikiem poziomu zużycia baterii oraz możliwość nadawania nazw przez użytkownika, systemy radiowe true diversity UHF serii U500® są gotowe do pracy w mgnieniu oka. Możliwość wyboru mocy nadawczej do 30 mW oraz blokada szumów za pomocą tonu pilotującego zapewniają najwyższą jakość audio i transmisji bez artefaktów z zasięgiem ponad 100 metrów w polu swobodnym. Wymienne kapsuły mikrofonowe umożliwiają dopasowanie nadajników ręcznych do różnych rodzajów głosów mówionych i wokalnych. Aby podłączyć zestaw bezpośrednio do wzmacniacza gitarowego lub basowego, wyjścia pojedynczych i podwójnych odbiorników można przełączyć na poziom instrumentalny. Szeroki zakres częstotliwości od 30 do 16 000 Hz pokrywa również najniższe tony basowe. Zestawy wokalne i instrumentalne U500® są dostępne dla trzech pasm częstotliwości radiowej: 584–608 Mhz i 655–679 MHz, w których można obsługiwać po 12 systemów jednocześnie oraz w zakresie 823–832 MHz + 863–865 MHz, w którym można zastosować sześć systemów jednocześnie. System konferencyjny U500®, który można rozszerzyć do maksymalnie 20 stanowisk głosowych, zapewnia skuteczną komunikację dzięki doskonałej zrozumiałości mowy.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: U500

Seria U500® IEM

Zawsze fantastyczny, precyzyjny dźwięk monitora w uchu niezależnie od miejsca na scenie: właśnie w tym celu stworzyliśmy nasze systemy odsłuchu dousznego U500®. Dzięki zasięgowi ponad 100 m, 96 kanałom, synchronizacji przez port podczerwieni i możliwości wyboru mocy nadawczej do 30 mW zapewniają one idealną, w pełni profesjonalną wydajność. Ponadto wyróżniającą się cechą jest ich ekstremalnie niski poziom szumów. Systemy douszne U500® posiadają jeden 3-pasmowy equalizer z parametrycznym środkiem, za pomocą którego można indywidualnie dopasować miks odsłuchu oraz jeden dołączalny limiter, który utrzymuje w ryzach szczyty poziomów. Odbiornik bodypack U500® dzięki dwóm bateriom AA osiąga długi 10-godzinny czas pracy, a włączana trójstopniowo blokada szumów gwarantuje w każdej chwili dźwięk bez zakłóceń. Dopracowane pod kątem technicznym i niezwykle niezawodne systemy odsłuchu dousznego U500® są dostępne do eksploatacji w pięciu pasmach częstotliwości.

Przejdź do serii

Seria VIBZ

Seria VIBZ marki LD Systems obejmuje paletę różnych konsoli mikserskich do wyboru, które zapewniają wszystko, co jest wymagane do uzyskania dobrego dźwięku i profesjonalnego wykoia. Wyposażenie obejmuje elektronicznie symetryczne kanały mic/line z wejściami XLR i jack stereo plus zasilanie fantomowe, osobne kanały wejściowe stereo (z trybem mono), starannie dostrojone, „muzykalne” equalizery i drogi efektów (send/return). Ponadto miksery VIBZ posiadają wejścia i wyjścia stereo cinch do wgrywania playbacków lub do nagrań oraz wyjścia Control Room do podłączenia monitorów studyjnych i zachwycają reakcją na częstotliwość od 10 Hz do 45 kHz. Niektóre modele posiadają poza tym wbudowany kompresor i cyfrowy obszar efektów (24 bity, możliwość przełączenia przełącznikiem nożnym). Miksery LD Systems z serii VIBZ są polecane jako niedrogie pulpity do występów na żywo, instalacji stałych i półprofesjonalnych nagrań. W formie wyposażenia dodatkowego do 6-, 8- i 10-kanałowych modeli dostępny jest także adapter do statywu mikrofonowego.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: VIBZ

Seria WIN 42

W ramach serii WIN 42 marka LD Systems oferuje profesjonalny system radiowy true diversity z 1680 kanałami w 20 grupach. Szeroka reakcja na częstotliwość i zintegrowana redukcja szumów zapewniają transmisję autentycznego brzmienia głosów i instrumentów. Sterowany oprogramowaniem kontroler może obsługiwać nawet 16 systemów jednocześnie. Profesjonalny system bezprzewodowy WIN 42 w zakresie częstotliwości UHF dzięki swojemu wyraźnemu i dynamicznemu dźwiękowi wpisuje się w wiele różnych zastosowań do występów na żywo i instalacji stałych. Obie wersje nadajników: zarówno mikrofon ręczny, jak i beltpack umożliwiają każdemu wykonawcy, mówcy i instrumentaliście najlepszą transmisję jego wykoia przy jak największej swobodzie ruchu.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: WIN42

Seria XS

Końcówki mocy klasy D SERII XS marki LD Systems są niezwykle kompaktowe i wyposażone we wszystkie istotne formaty przyłączeniowe i wyłączniki ochronne. Dzięki formatowi 1 HE i maksymalnej masie 3,4 kg nadają się do wszystkich profesjonalnych zastosowań: mobilnych lub stałych. Końcówka mocy klasy D XS 200 jest odpowiednia nawet do użytku domowego, ponieważ nie posiada wentylatorów. W przypadku gdy brakuje miejsca i liczy się łatwy sposób transportu, końcówki mocy klasy D SERII XS są doskonałym wyborem. Wszystkie nagłośnieniowe końcówki mocy serii zapewniają przekonującą moc z czystym, naturalnym brzmieniem w wielu różnych zakresach zastosowań.

Przejdź do serii

Seria LD Systems: XS

Seria ZONE

Miksery strefowe LD Systems idealnie sprawdzają się jako elastyczna centrala przełączeniowa specjalnie do instalacji stałych w celu rozdzielenia materiału muzycznego i zapowiedzi na oddzielne pomieszczenia. Miksery strefowe LDZONE423, LDZONE622 i LDZONE624 posiadają maksymalnie 8 kanałów wejściowych, każdy na 2 mikrofony, i różne źródła dźwięku, takie jak odtwarzacze CD i MP3, telewizory, komputery i pulpity mikserskie FOH, które wybiera się przyciskiem Cue. Dźwięk i głośność mikserów strefowych można przy tym indywidualnie dopasować do pomieszczeń. Dzięki bogatemu praktycznemu wyposażeniu i możliwości podłączenia do systemów komunikatów alarmowych miksery strefowe marki LD Systems doskonale nadają się do sterowania systemami audio, nagłaśniającymi różne strefy, np. w restauracjach, obiektach rekreacyjnych, hotelach lub teatrach.

Przejdź do serii

Seria ZONE X

Procesor matrycowy ZONE X DSP zapewni bezproblemowy przebieg każdego wydarzenia w hotelu, restauracji, centrum konferencyjnym, kościele – wszędzie tam, gdzie potrzeba dynamicznej dystrybucji sygnałów i kontroli procesów przetwarzania. Dzięki kompleksowej automatyzacji możesz wygodnie i szybko zaplanować wydarzenia i polegać na bezproblemowo przebiegających procesach. Procesor ZONE X stanie się centrum dowodzenia – tylko czeka na Twoje polecenia!

Przejdź do serii

Seria LD Systems: ZONE X