PROMOCJA
Yamaha PSR-F52 - widok z boku
Yamaha PSR-F52 - keyboard - 1
Yamaha PSR-F52 - keyboard
Yamaha PSR-F52 - front
Yamaha PSR-F52 - tył
Yamaha PSR-F52 - prezentacja intrumentu
Yamaha PSR-F52 - wejście na baterie
Yamaha PSR-F52 - pulpit
Yamaha PSR-F52 - lifestyle 1
Yamaha PSR-F52 - widok z boku
Yamaha PSR-F52 - keyboard - 1
Yamaha PSR-F52 - keyboard
Yamaha PSR-F52 - front
Yamaha PSR-F52 - tył
Yamaha PSR-F52 - prezentacja intrumentu
Yamaha PSR-F52 - wejście na baterie
Yamaha PSR-F52 - pulpit
Yamaha PSR-F52 - lifestyle 1

Yamaha PSR-F52 - keyboard

Producent:
 • SKU: SPSRF52
 • Kod EAN: 4957812669719
Dostępność: Dostępny W magazynie: 83 Czas wysyłki: 24 godziny
439 zł
499 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 499 zł

Najniższa cena produktu 439 zł z dnia 04.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 439 zł

RATY I LEASING

Zapytaj opiekuna produktu, doradcę klienta

KLAWISZE, NAGŁOŚNIENIE, DJ, ZAMÓWIENIA
Robert Możdżonek

Idealny prezent na święta? Sprawdź oferty świąteczne!

Yamaha PSR-F52

PSR-F52 to idealny keyboard dla osób, które chcą nauczyć się grać. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, aby rozpocząć przygodę z muzyką. Czy może być lepszy sposób na spróbowanie swoich sił w muzyce niż keyboard wyprodukowany przez światowej sławy producenta instrumentów Yamaha? PSR-F52 oferuje solidne podłoże dla każdego, kto chce rozpocząć grę na keyboardzie.

Nie tylko pianina, gitary czy in- strumenty dęte - Yamaha PSR-F52 została wyposażona w brzmienia instrumentów (Voices), które są niezbędne do wykonywania muzyki z wielu różnych regionów. Funkcja automatycznego akompaniamentu (Style) dostarcza radości z grania z wirtualnym zespołem i zawiera różnorodne style, nie tylko stand- ardowe gatunki, takie jak rock czy jazz, ale również te, które oddają esencję muzyki uwielbianej w wielu różnych krajach.

Co więcej, PSR-F52 dostarcza wiele opcji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków. Można pobrać bezpłatnie książkę z nutami (Song Book), która zawiera wiele popularnych utworów, filmy z lekcjami gry, użyć funkcji Smart Chord, umożliwiającej korzystanie z trybu Style bez znajomości akordów... i wiele więcej! To keyboard dla każdego początkującego, bez względu na jego doświadczenie i styl, w jakim chce grać.

KEYBOARD BEZ OGRANICZEŃ

Ważnym aspektem przy zakupie keyboardu jest jakość dźwięku i łat- wość obsługi, ale także pewność, że instrument jest bezpieczny, solidny i trwały. Nasze wysokie standardy jakości, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych muzyków, szerokie wsparcie techniczne, oraz bogata oferta to powody, dla których ludzie na całym świecie wybierają instru- menty muzyczne Yamaha.

WYSOKIEJ JAKOŚCI BRZMIENIA

PSR-F52 wyposażony jest w 144 piękne brzmienia instrumentalne, stworzone dzięki wykorzystaniu bogatego doświadczenia firmy Yamaha w budowie instrumentów. Aby cieszyć się graniem każdego rodzaju muzyki, PSR-F52 oferuje możliwość wyboru spośród światowej sławy fortepianów, organów, gitar, instrumentów smyczkowych, dętych, syn- tezatorów i wielu innych.

Ponadto, Yamaha wie nie tylko jak sprawić, aby brzmienie było piękne, ale także jak zaprojektować instrumenty łatwe w użyciu. Zawsze możesz poruszać się po szerokim wyborze dostęp- nych brzmień Voices, aby znaleźć to, czego szukasz. Ważnym aspektem przy zakupie keyboardu jest jakość dźwięku i łat- wość obsługi, ale także pewność, że instrument jest bezpieczny, solidny i trwały. Nasze wysokie standardy jakości, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych muzyków, szerokie wsparcie techniczne, oraz bogata oferta to powody, dla których ludzie na całym świecie wybierają instru- menty muzyczne Yamaha.

Niezależnie od tego, czy są to najnowsze przeboje czy standardy, które uwielbiamy, jednym z sekretów przyciągających uwagę jest brzmienie znanych instrumentów. PSR-F52 oferuje znacznie szerszy wybór instrumentów muzycznych z całego świata niż jego poprzednik, PSR-F51. Dodatkowo, nowa funkcja Sound Boost dodaje mocy brzmieniu. Użyj jej do odtwarzania muzyki tanecznej lub w innych sytuacjach, które wymagają mocniejszego brzmienia.

REGIONALNE STYLE AKOMPANIAMENTU

Utwory zbudowane w oparciu o znane rytmy i frazy są kluczem przyciągającym uwagę słuchaczy. Funkcja automatycznego akompaniamentu Yamaha oferuje podkłady z wykorzystaniem rytmów, linii basu i fraz dostosowanych do progresji akordów sterowanych lewą rękę grającego.

Tylko Yamaha posiada wyczer- pującą wiedzę na temat muzyki i instrumentów potrzebną do stworzenia akompaniamentu tak dopracowanego, że nawet profesjonalni muzycy uznają go za na tyle dobry, aby używać go na scenie. PSR-F52 posiada 158 stylów, znacznie szerszy wybór niż jego poprzednik, PSR-F51.

Wybieraj spośród rocka, jazzu, Eurotrance i innych światowych gatunków, jak również stylów, których potrzebujesz, by grać ulubione utwory, od Modern Dangdut (Indonezja) i Reggaeton POP (muzyka latynoska) do Saeidy (Bliski Wschód), Modern Afrobeat (Afryka), Bhangra (Indie) i wiele innych. Możesz czerpać przyjemność z ulubionych utworów w ich oryginalnych stylach, lub spróbować zagrać je inaczej, aby zobaczyć, co przyniesie Ci większą radość!

JESZCZE WIĘCEJ! CAŁY ŚWIAT W JEDNYM INSTRUMENCIE

Utwory zbudowane w oparciu o znane rytmy i frazy są kluczem przyciągającym uwagę słuchaczy. Funkcja automatycznego akompaniamentu Yamaha oferuje podkłady z wykorzystaniem rytmów, linii basu i fraz dostosowanych do progresji akordów sterowanych lewą rękę grającego. Tylko Yamaha posiada wyczer- pującą wiedzę na temat muzyki i instrumentów potrzebną do stworzenia akompaniamentu tak dopracowanego, że nawet profesjonalni muzycy uznają go za na tyle dobry, aby używać go na scenie.

PSR-F52 posiada 158 stylów, znacznie szerszy wybór niż jego poprzednik, PSR-F51. Wybieraj spośród rocka, jazzu, Eurotrance i innych światowych gatunków, jak również stylów, których potrzebujesz, by grać ulubione utwory, od Modern Dangdut (Indonezja) i Reggaeton POP (muzyka latynoska) do Saeidy (Bliski Wschód), Modern Afrobeat (Afryka), Bhangra (Indie) i wiele innych. Możesz czerpać przyjemność z ulubionych utworów w ich oryginalnych stylach, lub spróbować zagrać je inaczej, aby zobaczyć, co przyniesie Ci większą radość! PSR-F52 jest pełen funkcji, które pomogą początkującym cieszyć się muzyką. Biblioteka utworów Song zawiera standardy z całego świata, których słuchanie sprawia ogromną przyjemność.

Możesz pobrać bezpłatną książkę z nutami (Song Book) i odtwarzając utwór wyciszyć nuty lewej lub prawej ręki i spowolnić utwory, co z pewnością ułatwi ćwiczenie. Korzystając z funkcji Smart Chord, możesz sterować automatycznym akompaniamentem (Style) jednym palcem i nie martwić się o zapamiętywanie skomplikowanych akordów. Wypróbuj utwory w książce Song Book oznaczone ikoną Smart Chord!

Dostępne są również filmy z lekcjami do najpopularniejszych utworów z książki Song Book. Ćwiczenie krok po kroku jest kluczem do opanowania gry na keyboardzie. Dzięki możliwości pobrania darmowej książki z nutami (Song Book), PSR-F52 jest idealnym instrumentem dla początkujących. PSR-F52 wyposażony jest również w wygodną funkcję Duo, która dzieli klawiaturę na pół, dzięki czemu możesz grać równocześnie z rodziną lub przyjaciółmi.

Funkcja Transpose, zmienia wysokość dźwięku bez konieczności gry w innej tonacji, co jest bardzo przydatne podczas zabawy w karaoke. Odkryj wiele możliwości korzystania z PSR-F52. Instrument działa również na 6 bateriach "AA", co umożliwia grę gdziekolwiek zechcesz!

SPECYFIKACJA:

 • Klawiatura 61 klawiszy
 • 136 brzmień (w tym 41 World Voices) +
 • 8 Drum Kits (w tym 5 World Drum Kits)
 • 32 głosy polifonii
 • 69 wbudowanych utworów
 • 158 wbudowanych stylów akompaniamentu,
 • zawierających 75 stylów World
 • Bezpłatny cyfrowy śpiewnik "Song Book"
 • Inne funkcje (Panel Sustain, Metronom,
 • Sound Boost i więcej!)
 • Złącza: Wyjście słuchawkowe: mini jack stereo, Wejście zasilacza
 • Lekki i kompaktowy

Wymiary

 • Szerokość 920 mm (36-1/4")
 • Wysokość 73 mm (2-7/8")
 • Głębokość 266 mm (10-1/2")

Zasilacz w komplecie.

Waga
3,72 kg
Kolor
Czarny
Szerokość
33 cm
Wysokość
13 cm
Głębokość
103 cm
Ilość klawiszy
61

Produkty powiązane

Producenci
Alesis Casio DNA Professional Korg Kurzweil Medeli Roland Yamaha