NOWOŚĆ
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 1
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 2
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 3
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 4
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 1
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 2
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 3
Line 6 HX One - multiefekt gitarowy - 4

Line 6 HX One - multiefekt gitarowy

Producent:
 • SKU: GHXONEEU
 • Kod EAN: 614252339506
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

1 459 zł

RATY I LEASING

Idealny prezent na święta? Sprawdź oferty świąteczne!

Line 6 HX One

HX ® One to potężny pedał efektów stereo w ultrakompaktowej obudowie, która z łatwością mieści się na każdym pedalboardzie. Posiada intuicyjne sterowanie, ponad 250 efektów zaczerpniętych z procesorów rodziny HX, unikalny kontroler Flux, gniazdo do podłączenia opcjonalnego pedału ekspresji lub dwóch przełączników nożnych, regulowaną impedancję wejściową, możliwości MIDI oraz wybór prawdziwego lub buforowanego bypassu DSP.

MODELOWANIE BEHAWIORALNE

Technologia HX Modeling rejestruje unikalne zachowanie analogowych urządzeń efektów poprzez pomiar ich poszczególnych komponentów, co skutkuje autentycznym odtworzeniem nawet niezwykle trudnych do modelowania efektów, takich jak germanowy fuzz i analogowe pedały opóźnienia typu „bucket-brigade”.

ULTRAKOMPAKTOWY

Jego ultrakompaktowa obudowa umożliwia łatwą integrację HX One z konfiguracją – w tym montaż na niemal każdym pedalboardzie.

INTERAKCJA

Wybór i włączenie efektów jest proste — a aby zmienić ustawienia efektów, wystarczy dostosować parametry wyświetlane na ekranie OLED za pomocą trzech odpowiednich pokręteł.

KONTROLER STRUMIENIU

Flux umożliwia jednoczesną regulację wielu parametrów efektów w określonym przedziale czasu – a wszystko to za pomocą jednego naciśnięcia przełącznika nożnego.

REGULOWANA IMPEDANCJA WEJŚCIOWA

Impedancja wejściowa pedału określa, w jakim stopniu sygnał z przetwornika lub przetworników instrumentu jest „zakłócony”, co wpływa zarówno na brzmienie, jak i odczucia. Regulowana impedancja wejściowa umożliwia kompensację odbioru sygnału o różnej sile.

KONTROLA ZEWNĘTRZNA

Podłącz opcjonalny pedał ekspresji (automatycznie przypisany do odpowiednich parametrów efektów), dwa zewnętrzne przełączniki nożne z możliwością przypisania lub po jednym z każdego z nich.

MOŻLIWOŚCI MIDI

Złącza MIDI In i Out/Thru umożliwiają HX One odbieranie zmian programu, ciągłego sterowania i innych komunikatów MIDI ze źródeł zewnętrznych.

OPCJE OBEJŚCIA

Wybierz obejście True lub Buffered DSP. True bypass pozwala uniknąć konwersji A/D/A poprzez kierowanie sygnałów analogowych bezpośrednio z wejść do wyjść.

USB

Podłącz port USB C do komputera, aby przeprowadzić aktualizację oprogramowania sprzętowego i wykonać kopię zapasową/przywrócić 128 wbudowanych ustawień wstępnych za pomocą bezpłatnej aplikacji HX One Librarian.

ZASILANIE DC

HX One może być zasilany za pomocą dołączonego zasilacza 9 V lub większości zasilaczy innych firm, co ułatwia dodanie go do pedalboardu.

WYŚWIETLACZ

Naciśnij przycisk HOME, aby wyświetlić aktualnie wybrany efekt i jego trzy podstawowe parametry na wyświetlaczu OLED w widoku głównym. Dostępne są również dodatkowe widoki wspierające zadania, takie jak ładowanie lub zapisywanie ustawień wstępnych oraz konfigurowanie ustawień kontrolera i urządzenia.

WEJŚCIE L/MONO, PRAWE

Użyj standardowych kabli 1/4", aby podłączyć gitarę, gitarę basową lub pedały mono do wejścia L/MONO. Podłącz pedały stereo, klawiatury, syntezatory lub modele do wejść L/MONO i RIGHT.

MIDI IN, OUT/THRU

Podłącz sprzęt HX One do sprzętu MIDI, aby otrzymywać komunikaty o zmianie programu i ciągłe komunikaty kontrolera oraz wprowadzać sygnał zegara MIDI.

PEDAŁ EXP | FS 3/4

Podłącz pedał ekspresji (za pomocą kabla TS) lub podwójny przełącznik nożny (ze złączem TRS), aby kontrolować przypisane parametry efektu.

Parametry

 • Typ: Multiefekty
 • Sterowanie: 2x FS (On, Tap/Flux), 1-3 Param Knobs, Effect, 2x Page, Home/Save
 • Wejścia: 2x Mono (L/Mono, Stereo), MIDI In, USB-C, EXP
 • Wyjścia: 2x Mono (L/Mono, Stereo), MIDI Out/Thru
 • Liczba efektów: 250
 • Liczba presetów: 128
 • MIDI: Tak
 • USB: Tak
 • Zasilacz w komplecie: Tak
 • Kraj pochodzenia: Chiny

Produkty powiązane

Producenci
Behringer Blackstar Boss LD Systems Line 6 Mooer NUX TC ELECTRONIC VOX Zoom