Gravity

Produktów: 220

Statywy gravity

Gravity Stands

Gravity® to marka należąca Adam Hall Group, obejmująca wielokrotnie nagradzane serie statywów i akcesoriów do wyposażenia scenicznego i studyjnego. Aby opracować profesjonalne produkty z innowacyjnymi detalami – takimi jak unikalny system identyfikacyjny wykorzystujący kolorowe pierścienie – utworzono grupę roboczą złożoną z doświadczonych inżynierów i użytkowników końcowych.

Po dwóch latach intensywnych prac badawczo-rozwojowych powstał kompleksowy asortyment wysokiej jakości statywów i akcesoriów, które zaprojektowano z myślą o trwałości oraz niezawodnym działaniu. Produkty Gravity® powstają z najlepszych materiałów, m.in. z grubościennych, precyzyjnie obrabianych rurek, ciśnieniowych odlewów cynkowych lub elementów termoplastycznych formowanych metodą podwójnego wtrysku.

Statywy Gravity

Statywy Gravity® charakteryzują się dużą wytrzymałością, szybkim i łatwym przygotowaniem lub składaniem, a ich nowoczesny wygląd sprawia, że są bardzo chętnie wybierane przez profesjonalnych użytkowników.

Znakomity design, wykonanie i funkcjonalność są fundamentem 5-letniej gwarancji na wszystkie produkty Gravity.

G-RINGS

Wierzymy, że statywy Gravity to coś więcej niż tylko akcesoria – to także element scenicznego show. Dlatego projektujemy je z myślą o ergonomicznym kształcie i odporności na intensywne użytkowanie. Jednak pamiętamy także o stylowym wyglądzie, który zdecydowanie wyróżnia nasze wyroby na tle standardowych propozycji innych producentów.

Produkty Gravity są wyposażone w unikalne zielone pierścienie „G"-Ring, które w razie potrzeby można błyskawicznie wymienić. Korzystając z dodatkowych pierścieni w atrakcyjnych kolorach, można nadać statywom indywidualny wygląd i dopasować je do wizualnej oprawy koncertu, rodzaju muzyki lub osobistych preferencji.

Ponadto inteligentna koncepcja pierścieni „G"-Ring to także możliwość barwnej identyfikacji, która pomoże określić zamierzone użycie wyposażenia, jego lokalizację na scenie lub wskazać artystę, który będzie korzystać z danego sprzętu. Można dobrać kolory, aby zmienić estetykę statywów, lub użyć czarnych pierścieni „G"-Ring dla klasycznej, dyskretnej optyki. Czarne pierścienie są dołączane do większości produktów Gravity.

 

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE

Produkty Gravity projektowane z myślą o wytrzymałości i długim okresie użytkowania, dlatego powstają z materiałów najwyższej klasy, takich jak trwałe aluminium i stal, ciśnieniowe odlewy cynkowe oraz odporne tworzywa termoplastyczne.

W mało prawdopodobnym przypadku uszkodzenia wskutek intensywnego użytku scenicznego oferujemy pełny wybór części zamiennych.

Części zamienne Gravity można łatwo wymienić w miejscu użytkowania, dzięki czemu okres eksploatacji produktów Gravity wydłuży się. Ta koncepcja serwisowa zapewnia większe korzyści środowiskowe w przeciwieństwie do konstrukcji z opcją planowanego starzenia, która oznacza utylizacją uszkodzonego wyrobu.

  • 5 lat gwarancji na wszystkie produkty Gravity.
  • Statywy i akcesoria do użytku scenicznego i studyjnego.
  • Profesjonalna funkcjonalność z innowacyjnymi detalami.
  • Zaprojektowano i opracowano w Niemczech.
  • Ultra-wysoka trwałość konstrukcji o długim okresie użytkowania.
  • Wytrzymałe, precyzyjnie obrabiane rurki oraz komponenty z ciśnieniowych odlewów cynkowych.
  • Uchwyty i zaciski pokryte gumą „soft touch".
  • Pokrętła regulacyjne formowane techniką podwójnego wtrysku.
  • Wymienne gumowe pierścienie do identyfikacji i personalizacji statywów.

 

tagi: statyw pod keyboard statyw mkrofonowe,  statywy oświetleniowe,  torby na statywy

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

5 LAT GWARANCJI