Yamaha DGX-670 B - pianino cyfrowe
Yamah DGX-670 B - widok boczny
Yamah DGX-670 B - ze statywem
Yamah DGX-670 B - back
Yamah DGX-670 B - widok z tyłu
Yamah DGX-670 B - widok z tyłu
Yamah DGX-670 B - głośnik
Yamah DGX-670 B - głośnik
Yamah DGX-670 B - zoom 1
Yamah DGX-670 B - prezentacja
Yamah DGX-670 B - Jam session
Yamaha DGX-670 B - pianino cyfrowe
Yamah DGX-670 B - widok boczny
Yamah DGX-670 B - ze statywem
Yamah DGX-670 B - back
Yamah DGX-670 B - widok z tyłu
Yamah DGX-670 B - widok z tyłu
Yamah DGX-670 B - głośnik
Yamah DGX-670 B - głośnik
Yamah DGX-670 B - zoom 1
Yamah DGX-670 B - prezentacja
Yamah DGX-670 B - Jam session

Yamaha DGX-670 B - pianino cyfrowe

Producent:
 • SKU: DGX-670BK
 • Kod EAN: 4957812658935
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem
4 419 zł

RATY

Zapytaj

KLAWISZE, NAGŁOŚNIENIE, DJ, ZAMÓWIENIA
Robert Możdżonek

Yamah DGX-670 BK

Nowy Portable Grand DGX-670 od Yamaha

 

Przedstawiciel nowej generacji przenośnych pianin w swojej klasie, Yamaha DGX-670 łączy zaawansowaną technologię pianin cyfrowych z szeroką gamą opcji umożliwiających wykonania utworów solowych i multiinstrumentalnych. Stworzony z myślą o większej mobilności, elastyczności i swobodzie użytkowania, DGX-670 oferuje muzykom na każdym poziomie zaawansowania zupełnie nowe funkcje, które sprawią, że nauka, występy oraz cieszenie się muzyką będą wyjątkowym doświadczeniem.

 

 

 

Wysoka jakość brzmienia fortepianu

Brzmienie światowej klasy fortepianu koncertowego, Yamaha CFX

Flagowy fortepian koncertowy Yamaha CFX o długości 275 cm, łączy ze sobą jasne brzmienie wysokich tonów i potężny, rezonujący bas, które docierają do najdalszych zakątków każdej sali koncertowej.

Ciesz się brzmieniem CFX umieszczonym w DGX-670, w pełni wykorzystując jego możliwości ekspresyjne.

 

Brzmienie światowej klasy fortepianu koncertowego, Yamaha CFX

 

Wirtualne Modelowanie Rezonansu – Virtual Resonance Modeling (VRM)

W prawdziwym fortepianie akustycznym, po uderzeniu klawisza, struny i dźwięki rezonują w całym korpusie instrumentu, tworząc bogaty pogłos otaczający słuchacza. Wibruje nie tylko uderzona struna, ale również pozostałe, wraz z płytą rezonansową. Jest to jeden z powodów, dla których brzmienie fortepianu jest tak złożone i bogate.

 

Technologia VRM (Virtual Resonance Modeling) zastosowana w instrumencie wiernie oddaje skomplikowaną interakcję strun i płyty rezonansowej dla każdego z 88 klawiszy, sprawiając, że dźwięk jeszcze bardziej przypomina prawdziwe pianino akustyczne. Jako że rezonans jest wytwarzany na bieżąco w zależności od działania klawiszy i pedału, można dowolnie modulować dźwięk, zmieniając tempo uderzania w klawisze oraz tempo i siłę naciskania na pedał.

 

Wirtualne Modelowanie Rezonansu – Virtual Resonance Modeling 

 

Stwórz własne środowisko gry na pianinie.

Proste i intuicyjne elementy sterujące pozwalają wybierać spośród brzmień fortepianów i innych instrumentów.

Wypróbuj akustykę sali prób, sceny, katedry i innych miejsc, a także eksperymentuj zmieniając pozycje klapy fortepianu, aby poczuć subtelne różnice w brzmieniu.

 

Stwórz własne środowisko gry na pianinie

 

88-klawiszowa ważona klawiatura GHS o prawdziwym pianistycznym charakterze

Klawiatura Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) wyposażona jest w klawisze ważone, cięższe w dolnych rejestrach i lżejsze w górnych, dokładnie jak w fortepianie. Ćwicząc na tej klawiaturze, budujemy odpowiednią technikę gry i siłę palców, aby w przyszłości móc grać na fortepianie akustycznym.

 

 

Mocny system głośnikowy

Dwudrożny system posiada okrągłe 12-centymetrowe głośniki dla tonów średnich i niskich, oraz głośnik wysokotonowy. Nagłośnienie zaprojektowano tak, aby zapewnić doskonały odsłuch w pozycji pianisty, a akompaniament zoptymalizowano pod kątem skuteczności.

 

Mocny system głośnikowy

 

Stereophonic Optimizer - nowy rodzaj brzmienia w słuchawkach

Podczas gry w słuchawkach, Stereophonic Optimizer pozwala pianiście poczuć przestrzenny dźwięk, sprawiając wrażenie jakby siedział przy fortepianie. Technologia ta powoduje, że dźwięki samplowanych fortepianów akustycznych wydają się być słyszalne z korpusu instrumentu. Zapewnia to naturalny i komfortowy odsłuch, eliminując dyskomfort charakterystyczny dla gry z użyciem słuchawek.

 

"Stereophonic

 

Style i brzmienia

Adaptive Style - Akompaniament, automatycznie dostosowuje się do intensywności gry.

DGX-670 jest wyposażony w funkcję Adaptive Style, która automatycznie analizuje grę w czasie rzeczywistym i dopasowuje akompaniament do nastroju muzyki. Pianista grając z większą energią powoduje, że funkcja Adaptive Style wzbogaci akompaniament; zmieniając nastrój na łagodniejszy Adaptive Style uspokoi go podążając za pianistą. Akompaniament analizuje każdy fragment gry nadając utworom porywającego charakteru.

 

 

Simple Style - uproszczony akompaniament dla uwydatnienia brzmienia

Jeśli chcesz stonować aranżacje i podkreślić brzmienie instrumentu na którym grasz, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zredukować akompaniament do partii perkusji i basu.

 

 

Smart Chord - Zaawansowane akordy w prosty sposób!

Smart Chord sprawi, że będziesz brzmiał jak profesjonalista, nawet jeśli dopiero uczysz się grać. Za pomocą jednego palca lewej ręki Smart Chord stworzy całe akordy, od prostych triad popowych do skomplikowanych, septymowych i nonowych akordów jazzowych. Style akompaniamentu tworzą Twój wirtualny zespół, więc możesz od razu przejść do grania muzyki.

 

 

Unison & Accent

Unison i Accent to funkcje, które otwierają szeroki wachlarz możliwości ekspresyjnych.

Grając dowolną frazę, naciskając jednocześnie pedał nożny, funkcja Unison sprawi, że akompaniujący styl zagra w unisonie z Tobą. Pozwala to na wykonywanie charakterystycznych przebiegów występujących w kultowych utworach lub tworzenie własnych zagrywek, które może naśladować cały zespół.

Funkcja Accent umożliwia dodanie rytmicznych akcentów w celu podkreślenia wybranych nut poprzez nieco mocniejszą grę.

 

 

630 wysokiej jakości brzmień instrumentalnych

Instrument wyposażony jest w 630 różnorodnych, wysokiej jakości brzmień, w tym wspaniałych fortepianów, pianin elektrycznych, organów, instrumentów dętych, smyczkowych, perkusyjnych i wiele innych. DGX-670 w najdrobniejszych detalach odtworzy saksofony z charakterystycznym efektem wydmuchiwanego powietrza, czy dźwięczące gitary oraz ciepłe, rezonujące smyczki. Co więcej, specjalne brzmienia Super Articulation w realistyczny sposób naśladują wiele technik wykonawczych i charakterystycznych cech brzmieniowych kojarzących się z poszczególnymi instrumentami.

630 wysokiej jakości brzmień instrumentalnych

 

O produkcie

Podłącz bezprzewodowo dźwięk przez Bluetooth®.

Technologia Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń takich jak smartfon/tablet na głośnikach DGX-670. Graj i śpiewaj z ulubionymi piosenkami, lub po prostu słuchaj muzyki.

*Dostępność funkcji Bluetooth audio zależy od kraju dystrybucji.

 

 Podłącz bezprzewodowo dźwięk przez Bluetooth

 

Rozpoznaj akordy w ulubionych utworach za pomocą aplikacji Chord Tracker!

Aplikacja Yamaha Chord Tracker, dostępna na tablety i smartfony, pomaga w ćwiczeniach i występach na żywo poprzez automatyczne wyodrębnienie sekwencji akordów w utworach audio zapisanych na Twoim urządzeniu.

 

* Aplikacja nie jest kompatybilna z utworami pochodzącymi z serwisów subskrypcyjnych lub serwisów streamingowych. Pliki utworów muszą być twoją własnością.

 

Rozpoznaj akordy z aplikacją Chord Tracker

 

Podłącz mikrofon do karaoke lub śpiewu podczas gry

Możliwość podłączenia mikrofonu do instrumentu i wyświetlania słów piosenek na ekranie pozwala śpiewać podczas grania, lub odtwarzania utworu. Co więcej, można zastosować różne efekty, takie jak chorus, do własnego śpiewu. Aby czerpać z tego jeszcze więcej radości, można wyciszać partie wokalne w nagraniach audio i śpiewać razem z ulubionymi wykonawcami lub zamiast nich.

 

Podłącz mikrofon do karaoke lub śpiewu podczas gry

 

Odtwarzanie i nagrywanie plików audio

Pliki audio (format WAV) zapisane w pamięci USB flash mogą być odtwarzane na instrumencie. Możesz również nagrywać swoje występy jako pliki audio na pamięć USB flash, co ułatwia edycję nagrań w komputerze i udostępnianie ich przez Internet.

 

Odtwarzanie i nagrywanie plików audio

 

Funkcje lekcji gry

Funkcje lekcji to przyjemny sposób na naukę i opanowanie utworów, korzystając z zapisu nutowego wyświetlanego na ekranie instrumentu. Na przykład, gdy ćwiczysz partię prawej ręki, odtwarzanie lewej ręki i pozostałych partii będzie wstrzymane, aż prawidłowo zagrasz nuty. Dzięki temu można płynnie ćwiczyć melodie i frazy - nawet jeśli jesteś początkującym muzykiem.

 

Funkcje lekcji gry

 

 

 

Cechy charakterystyczne:

 • CFX Stereo Sampling wiernie odtwarza brzmienie sztandarowego CFX Full Concert Grand
 • Ważona klawiatura GHS jest cięższa w niskich klawiszach i lżejsza w wysokich, tak jak pianino akustyczne.
 • Specjalne matowe, czarne blaty na klucze absorbują wilgoć i pozostają w dotyku po dłuższym użytkowaniu bez śliskiej nawierzchni.
 • Styl adaptacyjny automatycznie przełącza się pomiędzy głównymi zmianami stylu poprzez zmianę prędkości i liczby odtwarzanych nut.
 • Funkcja Unison i Akcent dodaje podwójny głos do linii melodycznej i muzycznych "przebojów" podczas akcentowania nut
 • Smart Chord pozwala grać świetnie brzmiące akordy
 • Wirtualne Modelowanie Rezonansu (VRM) pozwala na żywą i bogatą w wariacje ekspresję odzwierciedlającą nieograniczoną liczbę czynników tworzących brzmienie koncertowego fortepianu.
 • Super artykulacja
 • Dual Mode pozwala na połączenie dwóch głosów, takich jak fortepian i smyczki, w celu uzyskania nowych, inspirujących wrażeń podczas gry.
 • Wejście mikrofonowe 1/4" pozwala na podłączenie mikrofonu, dzięki czemu możesz śpiewać podczas gry, słyszeć swój głos przez głośniki instrumentu, a nawet nagrywać swoje występy na USB audio.
 • Dźwięk Bluetooth pozwala na bezprzewodowe połączenie odtwarzacza muzyki z Clavinovą, dzięki czemu można słuchać i grać razem z ulubionymi utworami.

 

Akcesoria dołączone:

 • Pulpit nutowy
 • Instrukcja obsługi
 • Pedał sustain
 • Zasilacz PA150

 

** Statyw nie jest dołączony do oferty, cena za sam instrument


Akcesoria opcjonalne:

 • L-300B, LP1B, FC3A, FC4A, FC5, HPH-100, HPH-150, HPH-50, PA-300C, UD-BT01, UD-WL01

 

Artykuł:

Waga
22,89 kg
Kolor
Czarny
Szerokość
56 cm
Wysokość
28 cm
Głębokość
152 cm

Produkty powiązane

Producenci
ALESIS Casio KORG Kurzweil MEDELI NUX Roland Yamaha