Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper - 1
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper - 1
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper
Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper

Boss RC-10R Rhythm Loop Station - efekt looper

Producent:
 • SKU: RC-10R
 • Kod EAN: 4957054514235
Dostępność: Dostępny
1 529 zł

RATY I LEASING

Zapytaj

GITARY, PERKUSJE

RC-10R Rhythm Loop Station

Występuj w momencie inspiracji

Łącząc pętle z organicznymi rytmami w kompaktowej obudowie, RC-10R daje inspiracje do występów na żywo, pisania piosenek i codziennej praktyki.

Ta kolejna generacja serii Loop Station to maszyna do tworzenia w czasie rzeczywistym, umożliwiająca rozwijanie spontanicznej muzyki, z dwoma unikalnymi sekcjami utworu, intro / zakończeniami i wypełnieniami rytmicznymi. Pokładowe elementy sterujące i wizualne wskaźniki pętli zapewniają łatwą, samodzielną obsługę, a rozszerzone sterowanie jest możliwe za pomocą zewnętrznych przełączników oraz MIDI. Dostępna jest ogromna biblioteka rytmiczna, która obejmuje niemal każdy gatunek muzyczny. Możesz nawet zaimportować własne rytmy, aby dostosować RC-10R do konkretnych piosenek i stylów.

 • Narzędzie do występów nowej generacji łączące pętle oparte na utworach i dynamiczne rytmy w niewielkiej przestrzeni
 • Dla prawie każdego gatunku ponad 280 wstępnie ustawionych stylów rytmu, które obejmują dwie unikalne sekcje, wypełnienia początkowe / końcowe i dwa wypełnienia przejściowe
 • Szesnaście wszechstronnych zestawów perkusyjnych z wysokiej jakości dźwiękami z bibliotek rytmicznych BOSS i Roland
 • Silnik stereo looper z sześcioma godzinami nagrywania i wiodącym w klasie 32-bitowym AD / DA i 32-bitowym przetwarzaniem zmiennym
 • Szeregowa operacja dwuścieżkowa do tworzenia występów pętli z dwoma niezależnymi częściami utworu
 • Dwa okrągłe wskaźniki wyświetlają stan pętli i odtwarzania rytmu
 • Prosta obsługa dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i intuicyjnemu interfejsowi
 • Pamięć wewnętrzna do 99 fraz i 50 rytmów użytkownika
 • Wybieralny filtr wyjściowy, aby zoptymalizować dźwięki gitary i rytmu dla wzmacniacza gitarowego lub systemu nagłośnienia pełnozakresowego
 • Obsługa rozszerzonej kontroli za pomocą zewnętrznych przełączników nożnych, pedału ekspresji lub MIDI
 • Pełne wejścia / wyjścia MIDI wyposażone w gniazda mini TRS (kabel adaptera BMIDI-5-35 dostępny osobno)
 • Pobierz dodatkowe rytmy i pętle WAV w BOSS Tone Central
 • Oprogramowanie Mac / Windows do importowania pętli WAV i rytmów użytkownika w formacie SMF
 • Dodatkowe materiały dostępne do pobrania w BOSS Tone Central.

Looper nowej generacji dla nowoczesnych twórców

Uznane BOSS Loop Station do wiodące prym na świecie loopery, szeroka gama modeli wychodzi na przeciw unikalnym potrzebom wszystkich muzyków. RC-10R wprowadza nową odmianę looperów, które stworzone są z myślą o popularnych współczesnych wykonawcach, którzy wykorzystują rytm perkusyjny z zapętleniem na wzór piosenki. Zaprojektowany z myślą o tworzeniu muzyki w czasie rzeczywistym, RC-10R daje gitarzystom i piosenkarzom / autorom piosenek unikalne, swobodne narzędzie do tworzenia pomysłów i zwiększania dynamiki i atrakcyjności występów scenicznych.

Looper oraz inteligentny automat perkusyjny - w jednym

RC-10R łączy pętle i rytmy w wyrafinowany i interaktywny sposób. W przeciwieństwie do bardziej podstawowych rytmów przewodnich w innych looperach, każdy z rytmów w RC-10R ma kompletne struktury utworów z oddzielnymi częściami. Dwutorowy silnik pętli działa w sposób seryjny i jest idealnie zsynchronizowany z rytmem, dzięki czemu można uchwycić niezależne sekcje utworów z własnym unikalnym podkładem rytmicznym. Dwa warianty wypełnienia dają naturalną energię przy przechodzeniu między sekcjami, a wypełnienia początkowe i końcowe pozwalają na rozpoczęcie i zakończenie elementów, tak by tworzyły całość.

Najwyższej jakości rytmy

RC-10R jest gotowy do odtwarzania dowolnej muzyki, od rocka i popu po latynoską, jazz, elektronikę i nie tylko. Do wyboru jest ponad 280 stylów rytmicznych, wszystkie z naturalnymi, organicznymi wydźwiękami, które wspierają twoją muzykę. A jeśli nie znajdziesz w środku tego, czego potrzebujesz, po prostu zaimportuj własne rytmy za pomocą dedykowanego oprogramowania Mac / Windows i zapisz je w 50 lokalizacjach użytkownika. Niezależnie od tego jaki styl wybierzez, możesz łatwo go zmienić z 16 różnymi zestawami, zmieniającymi wydźwięk - od ciężkiego rocka do lekkich brzmień perkusyjnych.

Dopasowuje się do twojego kreatywnego podejścia

Podczas gdy pętla RC-10R i silniki rytmiczne współpracują ze sobą w pełnej harmonii, oddzielnie działają równie dobrze. Jesteś w stanie zbudować dwie niezależne pętle bez rytmicznego podkładu, idealne do tworzenia okrojonych piosenek i ewoluujących pejzaży dźwiękowych otoczenia. Możliwe jest również użycie RC-10R jako automatu perkusyjnego sterowanego nożnie z kontrolą w czasie rzeczywistym nad sekcjami utworów i wypełnieniami, co czyni go niezbędnym partnerem do akompaniamentu, wspólnej gry i ćwiczeń.

Rozszerzona kontrola dla zaawansowanych użytkowników

Dzięki interaktywnym wyświetlaczom i wielofunkcyjnym kontrolerom RC-10R jest samodzielnym sprzętem. Jednak niektórzy użytkownicy pragną jeszcze większej kontroli, a RC-10R z chęcią ją zapewnia. RC-10R posiada gniazdo do podłączenia dwóch przełączników nożnych lub pedału ekspresji, zapewniające rozszerzoną kontrolę zatrzymania, cofania / ponawiania, objętości pętli i innych funkcji. Idąc dalej, pełne wejścia / wyjścia MIDI są dostępne na gniazdach mini TRS, otwierając wiele funkcji bezpośredniego dostępu i opcji synchronizacji z innymi urządzeniami MIDI.

Wiodący silnik

Loopery BOSS znane są z doskonałej jakości dźwięku, a RC-10R oferuje najlepsze spośród dotychczasowych. Jego mechanizm nagrywania w pętli wyposażony jest w 32-bitowy AD / DA i 32-bitowe przetwarzanie zmienne, zapewniając wydajność audio, która konkuruje z najlepszym sprzętem studyjnym. Podobnie jak we wszystkich looperach, możliwe jest zachowanie sygnału w 100 procentach analogowego, aby zachować naturalne brzmienie rdzenia.

Optymalizowany dźwięk przy dowolnej konfiguracji

Gitara elektryczna i rytm mają różne potrzeby wzmacniania - gitarzyści zazwyczaj polegają na wzmacniaczu, aby zabarwić dźwięk, podczas gdy maszyna rytmiczna potrzebuje czystego, pełnozakresowego systemu, aby zagrać najlepiej. RC-10R może zaoferować wysyłanie pętli i rytmów do wyjść i oddzielnych systemów wzmacniaczy. Ale w tych sytuacjach, gdy nie możesz uruchomić dwóch wzmacniaczy lub po prostu chcesz mieć prostszą konfigurację, RC-10R ma asa w rękawie. Dzięki wielu unikalnym filtrom możesz zoptymalizować dźwięk gitary i / lub rytmu w celu wzmocnienia poprzez pojedynczy system, czy to wzmacniacz gitarowy, system PA, czy monitory studyjne.

Produkty powiązane

Producenci
Boss Mooer NUX ORTEGA TC ELECTRONIC TC HELICON VOX