Najnowsze posty

Katalog muzyczny Audiostacja 2023

Firma Audiostacja, będąca dystrybutorem najbardziej znanych marek nowoczesnych instrumentów oraz sprzętu i oprogramowania pro-audio, opublikowała katalog muzyczny z gorącymi promocjami. Znajdujący się pod linkiem https://katalog.audiostacja.pl/promocje/2023 zawiera oferty dla producentów muzycznych, wokalistów, instrumentalistów, DJ-ów, gitarzystów i twórców treści.

W katalogu klienci końcowi znajdą m.in. interfejsy audio, mikrofony, monitory studyjne, instrumenty klawiszowe, sprzęt dla DJ-ów czy kostki gitarowe. Wiele produktów jest w promocyjnych cenach. Produkty z gratisami oznaczone są w katalogu odpowiednią grafiką.

Aby Klienci końcowi mogli otrzymać gratisy, wystarczy zamówić produkty oznaczone grafiką. 

Promocja z plecakiem!

Dla Klientów końcowych czeka także super promocja, w której do zgarnięcia jest ekskluzywny plecak RØDE o wartości 777 zł. Po zakupie sprzętu na łączną kwotę nie niższą niż 7 777 zł brutto, Klient po wypełnieniu formularza na stronie https://katalog.audiostacja.pl/promocje/2023 otrzyma z Audiostacji ekskluzywny plecak RØDE.

Kwotę 7 777 zł Klient może uzbierać, sumując wartości paragonów i faktur. Decyduje data dokumentu sprzedaży. Promocja obowiązuje do 31.01.2024 r.

Oferta dotyczy zakupu wszystkich produktów z naszej oferty - nie tylko tych, które znajdują się w katalogu.

Opublikowane w: Informacje branżowe

Leave a comment