Najnowsze posty

3-miesięczny darmowy dostęp do Tomplay Premium od Yamaha Music

W dzisiejszych czasach, gdzie muzyka i edukacja muzyczna przenoszą się coraz bardziej do świata cyfrowego, możliwości, jakie oferują nam nowoczesne technologie, stają się coraz bardziej fascynujące. Yamaha Music, znana i ceniona na całym świecie marka instrumentów muzycznych, wychodzi naprzeciw potrzebom muzyków, oferując niezwykle atrakcyjną promocję. Teraz, rejestrując swój instrument Yamaha, możesz otrzymać 3-miesięczny darmowy dostęp do Tomplay Premium!

Tomplay to rewolucyjna platforma, która zmienia sposób, w jaki uczymy się i wykonujemy muzykę, oferując nieograniczony dostęp do szerokiego katalogu zapisów nutowych. Dzięki tej promocji, każdy muzyk, niezależnie od tego, czy jest początkujący, czy zaawansowany, ma możliwość odkrywania i eksplorowania ponad 40 000 istniejących utworów muzycznych. Co więcej, każdy tydzień przynosi aż 200 nowych zapisów nutowych, co oznacza, że zasoby platformy są stale aktualizowane i rozszerzane.

Zalety, jakie niesie ze sobą dostęp Premium, są nie do przecenienia. Oprócz nieograniczonego dostępu do całego katalogu dla wszystkich instrumentów (z wyjątkiem teorii muzyki), użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych funkcji, które ułatwiają naukę, ćwiczenie i wykonanie ulubionych utworów. Tomplay otwiera nowe możliwości interpretacji muzycznej, dostosowywania tempa utworów do indywidualnych potrzeb, a także nauki z oryginalnymi akompaniamentami.

Jak skorzystać z tej wyjątkowej oferty?

Wystarczy zarejestrować swój instrument Yamaha na dedykowanej stronie promocji i postępować zgodnie z instrukcjami, aby aktywować swoje 3-miesięczne członkostwo Premium w Tomplay. To prosty sposób, aby wzbogacić swoją muzyczną podróż i odkryć nowe horyzonty edukacji muzycznej.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Odkryj nowy wymiar muzyki z Tomplay i Yamaha Music. Zarejestruj swój instrument już dziś i zanurz się w świecie nieograniczonych możliwości muzycznych, które czekają na Ciebie z Tomplay Premium. Zapraszamy do korzystania z tej promocji i życzymy niezapomnianych wrażeń muzycznych!

Zarejestruj swój instrument aby otrzymać bezpłatny dostęp do Tomplay Premium

Ponad 40 000 opracowań nutowych z podkładami muzycznymi

Wybierz instrument i odkryj ogromną bibliotekę interaktywnych zapisów nutowych do których możesz grać wraz z akompaniamentem podkładów muzycznych. Otrzymujesz możliwość filtrowania według kryteriów stylu muzycznego, kompozytora, stopnia trudności i rodzaju akompaniamentu. Interaktywne nuty Tomplay automatycznie przewijają się na ekranie w rytm muzyki. Wybierz ścieżkę dźwiękową i naciśnij przycisk Play, aby uruchomić interaktywny zapis nutowy z muzyką.

Czasy słabej jakości dźwięku MIDI to melodia przeszłości! Wszystkie ścieżki dźwiękowe Tomplay zostały nagrane przez profesjonalnych muzyków. Możesz wybrać tempo, nagrać się i posłuchać swoich wykonań. To świetny sposób na przyspieszenie nauki i źródło inspiracji.

Można również dodawać uwagi i drukować zapisy nutowe, a także tworzyć pętle poszczególnych fragmentów w celu szczegółowej analizy i ćwiczenia.

Aplikacja posiada zintegrowany metronom, aby umożliwić użytkownikowi pracę nad rytmem. W przypadku instrumentów smyczkowych i dętych znajdziesz nawet kamerton do strojenia instrumentów.

Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na Yamaha MusicPRZEJDŹ DO STRONY

Leave a comment