Najnowsze posty

Szkolenie z produkcji muzyki elektronicznej w Ableton Live - Sklep Muzyczny MIDI, 23.03.2024

Czy marzysz o tym, by twoje utwory elektroniczne brzmiały jak profesjonalne produkcje? A może już tworzysz muzykę, ale chcesz podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję - szkolenie z produkcji muzyki elektronicznej w Ableton Live, które odbędzie się 23 marca 2024 roku o godzinie 12:00 w Sklepie Muzycznym MIDI.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Ableton Live to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych programów DAW do produkcji muzyki elektronicznej na świecie. Pozwala na eksperymentowanie z dźwiękiem w sposób, który wcześniej był niemożliwy bez dostępu do drogiego studia nagraniowego. Szkolenie jest zaprojektowane tak, aby nauczyć Cię, jak maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie oferuje ten program.

Czego się nauczysz?

  • Swobodnego poruszania się po Ableton Live: Ableton Live może na początku wydawać się skomplikowany, ale pokażemy Ci, jak łatwo można się po nim poruszać i efektywnie wykorzystywać jego funkcje.

  • Tworzenia pulsujących beatów i efektownych sekwencji: Dowiesz się, jak tworzyć rytmiczne podstawy Twoich utworów, które będą przyciągać uwagę słuchaczy.

  • Technicznych szlifów w produkcji muzycznej: Podpowiemy, jak dopracować Twoje utwory, aby brzmiały czysto i profesjonalnie.

  • Pracy z samplami i instrumentami wirtualnymi: Nauczysz się wykorzystywać bogactwo dostępnych sampli i instrumentów, aby Twoja muzyka była unikalna.

  • Poznawania nowych technik pracy z dźwiękiem: Odkryjesz nowe sposoby na manipulowanie dźwiękiem, które pozwolą Ci wyróżnić się na tle innych producentów.

  • Uporządkowania i rozwoju wiedzy, którą już posiadasz: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym producentem, szkolenie pomoże Ci systematyzować dotychczasową wiedzę i odkrywać nowe obszary twórcze.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie jest przeznaczone dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z produkcją muzyki elektronicznej, jak również dla tych, którzy już tworzą muzykę, ale chcą poszerzyć swoje umiejętności i zrozumieć głębiej możliwości, jakie oferuje Ableton Live.

Szkolenie poprowadzi:

Jarek Strąk (Profanumbeats)

Jarek Strąk (Profanumbeats)

Produkcją muzyczną zajmuje się od blisko 20 lat. Moja działalność oscyluje wokół muzyki hip-hop, pop, house oraz szeroko rozumianej muzyki elektronicznej. Usłyszeć mnie można m. in. na albumie Roberta Cichego (3 & remixed 2021 - remix utworu „Seize the Day” ), w utworze Łukasza Zagrobelnego - „Jeszcze nie raz”, który wyprodukowałem, w konkursach 2track organizowanych przez Bogdana Kondrackiego, w których zdobyłem kilka wyróżnień oraz jedną wygraną: Ania Karwan - „Czarny Świt” (1 miejsce), Igor Herbut - „Tańczmy” (3 miejsce), Sistars - „Synu” (wyróżnienie), Dawid Podsiadło - „Dżins” (3 miejsce) oraz wiele innych.

Jak się zapisać?

Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się na szkolenie, kontaktując się bezpośrednio ze Sklepem Muzycznym MIDI lub na Facebooku.

Podsumowanie

Szkolenie z produkcji muzyki elektronicznej w Ableton Live to niepowtarzalna okazja, by zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć muzykę na światowym poziomie. Dołącz do nas 23 marca i odkryj nowe horyzonty swojej twórczości!

Leave a comment