Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex
Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex
Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex
Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex
Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex
Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex

Wentex Baseplate Pin - Pin do podstawy bazowej Wentex

Producent:
  • SKU: 89311
  • Kod EAN: 8717748288905
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

37 zł

RATY I LEASING

Zapytaj opiekuna produktu, doradcę klienta

NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, ZAMÓWIENIA
Bartek Brewczyński

Idealny prezent na święta? Sprawdź oferty świąteczne!

Wentex Baseplate Pin

 

Można wypożyczyć i kupić wszystkie rodzaje systemów Pipes & Drapes, ale nie ma tak uniwersalnego i łatwego w użyciu systemu jak Wentex Pipes & Drapes.

Dzięki czystym innowacjom, nasz system Pipes & Drapes jest o wiele łatwiejszy w obsłudze niż jakikolwiek inny system na rynku. Jest on również bardzo dekoracyjny. Wszystko to sprawia, że jest to wybór nr. jeden dla teatrów, imprez, lokali biznesowych, wystaw i wielu innych.

 

Rewolucyjny 4-kierunkowy system łączników
Jeśli już wcześniej korzystałeś z systemu Pipes & Drapes, prawdopodobnie wiesz, jakie są jego wady: na przykład teleskopowa podpora kurtyny, która się odłącza, nieregularnie wiszące zasłony lub nieporęczny montaż.
Rewolucyjne i opatentowane 4-kierunkowe złącze z systemem autolock sprawia, że te zdarzenia należą już do przeszłości. System ten gwarantuje solidne połączenie słupków i wsporników obłożenia, przy czym można je nadal dopasowywać do każdego możliwego kierunku. Wentex Pipes & Drapes idzie coraz dalej. Kolejną zaletą jest to, że cztery otwory w łącznikach mają uniwersalny rozmiar 16 mm. Daje to miejsce na montaż kamery, głośnika czy lampy. Za pomocą adaptera można również płynnie połączyć 4-drożne złącze ze wszystkimi systemami Pipes & Drapes z okrągłymi słupkami.

Dodatkowe zalety
Używając Wentex Pipes & Drapes odkryją Państwo dodatkowe zalety. Nasze pałąki teleskopowe wykonane ze wzmocnionego aluminium mogą być montowane do 6 metrów bez konieczności stosowania drabin, a ich głowice blokujące gwarantują łatwe i solidne połączenie. Dodatkowo nasze płyty bazowe z zaokrąglonymi narożnikami są wzmocnione, aby wytrzymać dodatkowy ciężar.
Wzmocnione wsporniki drabiny mogą wytrzymać ciężar 25 kg i mogą być regulowane do 3 metrów długości. System rzepów gwarantuje, że zasłony wiszą równo i prosto.

Kurtyny
Wszystkie kurtyny z serii Wentex P&D wykonane są z tkanin trwale trudnopalnych spełniających niemiecką normę DIN 4102-B1. Zasłony można prać, zachowując jednocześnie ich trudnopalność.

Oferujemy szeroką gamę różnych tkanin, które mogą być stosowane w systemach rurowych i draperiach. Każdy rodzaj ściereczek ma swoje własne specyfikacje i zastosowanie, które zostały wyjaśnione w poniższym zestawieniu.

Satyna o średnim połysku.
Medium Gloss Satin jest lekką tkaniną. Jej waga wynosi 165 gram/m2. Ze względu na swoją lekkość jest łatwa w użyciu i bardziej ekonomiczna. Kurtyny mają nieco błyszczący wygląd. Zasłony Medium Gloss Satin mogą być prane i są trudnopalne zgodnie z normą DIN 4102-B1 (IFR). Wykonane są w 100% z PES FR. Ze względu na niską wagę tkaniny nie blokuje ona światła w 100% do tego rodzaju zastosowań można użyć serii Dimout.

Molton CS
Molton CS jest standardem dla odzieży scenicznej i jest wykonany z tej samej tkaniny co tła. Molton CS jest ciężki o wadze 300 gram/m2. Ma matowe wykończenie i dlatego pochłania większość światła. Ze względu na większą gęstość blokuje również światło znacznie lepiej niż satyna o średnim połysku.
Kurtyny Molton CS są zmywalne i trudnopalne zgodnie z normą DIN 4102-B1 (IFR).
Wykonane są w 100% z PES FR.

Dimout
Tkaniny ściemniające to lśniące tkaniny o gramaturze 260 gram/2. Idealnie nadają się do zastosowań dekoracyjnych i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Kurtyny ściemniające są specjalnie zaprojektowane do blokowania światła i mogą być stosowane np. przed oknami.
Kurtyny ściemniające mogą być prane i są trudnopalne zgodnie z normą DIN 4102-B1 (IFR). Wykonane są w 100% z PES FR.

Kurtyny sznurkowe
Kurtyny sznurkowe są bardzo odpowiednie do efektów dekoracyjnych. Charakteryzują się wysoką przejrzystością i idealnie nadają się do oświetlania, tworząc stylowe i efektowne efekty. Zasłony strunowe nadają się do prania i są ognioodporne zgodnie z normą DIN 4102-B1 (IFR). Wykonane są w 100% z PES FR.

Pomarańczowy, malowany proszkowo trzpień płyty bazowej, przeznaczony do płyty bazowej 45x45cm. Wystarczy podłączyć sworzeń do płyty bazowej za pomocą śruby M10 (użyć klucza imbusowego).

Producenci
Athletic Eurolite Gravity KONIG MEYER Monacor