Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe - 2
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe - 2
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe
Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe

Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - pianino cyfrowe

Producent:
 • SKU: NCLP735B
 • Kod EAN: 4957812653992
Dostępność: Dostępny W magazynie: 1 Czas wysyłki: 24 godziny
7 599 zł

RATY I LEASING

Zapytaj opiekuna produktu, doradcę klienta

KLAWISZE, NAGŁOŚNIENIE, DJ, ZAMÓWIENIA
Robert Możdżonek

Promocja na perkusje elektroniczne - Ambra AM-91 Gratis

Yamaha Clavinova CLP-735 BLK

Yamaha Clavinova CLP-735 BLK - Eleganckie pianino cyfrowe o doskonałym brzmieniu i realistycznej klawiaturze. Odkryj magię gry na instrumencie klasy premium.

Nowo próbkowane głosy fortepianów CFX i Bösendorfer Imperial, z obuusznym dźwiękiem z tych dwóch znanych na całym świecie fortepianów. 

 • Nowe próbki Yamaha CFX i Bösendorfer Imperial fortepian, nowy Yamaha CFX i Bösendorfer
 • 38 głosów, w tym 2 głosy fortepianowe (fortepian Mozarta/chopin)
 • Ulepszony system VRM (Virtual Resonance Modeling)
 • Modelowanie Grand Expression
 • Klawiatura GrandTouch-S™ z syntetycznym hebanem i klawiszami z kości słoniowej
 • 30 W x 2 wzmacniacze
 • System głośników 16 cm x 2
 • USB Audio Recorder (odtwarzanie/nagrywanie: WAV)
 • 20 rytmów
 • Integracja aplikacji Smart Pianist App\
 • Kolor: Czarny 

Atrakcyjność serii CLP-700

Seria CLP cyfrowych fortepianów wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do odtworzenia doświadczenia występów na fortepianie, pozwalając pianiście grać na klawiszach z wieloma odmianami prędkości i głębokości, aby osiągnąć nieograniczone zróżnicowanie brzmienia i stworzyć niepowtarzalne, osobiste występy. Dzięki możliwościom ekspresyjnym zbliżającym się do tych, jakie posiada fortepian, seria CLP-700 z pewnością sprawi, że gra na fortepianie będzie o wiele przyjemniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Pianino cyfrowe może zapewnić wygodę 

Pianina Clavinova są wyposażone w wygodne funkcje, które mogą zapewnić tylko cyfrowe pianina. Możesz używać słuchawek, aby utrzymać otoczenie w ciszy, lub podłączyć urządzenie Bluetooth® do Clavinovy, aby odtwarzać je przez głośniki. Ponadto, połącz się z aplikacją Yamaha Smart Pianist, aby uzyskać dodatkową pomoc w treningu pianinowym. Panel sterowania wrażliwy na dotyk wyświetla tekst tylko wtedy, gdy jest włączony - gdy panel jest wyłączony, ma gładkie wykończenie klawiatury, tak jak pianino akustyczne.

Ciesz się dialogiem ze wspaniałym fortepianem

Gracz gra, fortepian reaguje, a gracz kontynuuje grę. Gracz przekazuje uczucia, które chce wyrazić, a fortepian reaguje, w ciągłej wymianie, która prowadzi do dialogu między nimi. Aby była to naprawdę bogata wymiana, zarówno gracz, jak i fortepian muszą posiadać doskonałe zdolności wyrazowe; pianino musi być łatwe do grania i bardzo czułe, a także musi wydawać piękne dźwięki. Pianina z serii CLP-700 spełniają wszystkie te warunki, a inspiracja, jaka płynie z dialogu z nim, z pewnością wzbudzi Twoje pragnienie ekspresji. 

Cechy charakterystyczne:

Klawiatura GrandTouch™

Najnowsza klawiatura Yamaha charakteryzuje się szerokim zakresem dynamiki i wierną reakcją na wszystkie niuanse dotykowe, co daje szerokie pole do popisu na opuszkach palców pianisty - od delikatnych po mocne. Bardzo spójne fortepianowe młotki replikują przyjemną reakcję odczuwaną podczas uderzenia młotkiem w struny, umożliwiając precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem. Wysoce chłonne syntetyczno-życiowe białe klawisze i syntetyczno-kostne czarne klawisze zapobiegają poślizgnięciu się nawet podczas dłuższej gry.

Klawiatura GrandTouch posiada drewniane klawisze. Podobnie jak w przypadku klawiatur fortepianowych, lite drewno jest cięte z najlepszych części dobrze wysuszonej tarcicy, dzięki czemu klawisze są bardziej odporne na wypaczenia niż klawiatury wykonane z drewna laminowanego

Wykorzystaj swoją ekspresję artystyczną

Podczas gry na cyfrowym pianinie, tylna część klawiszy może okazać się wyzwaniem dla pełnej ekspresji muzycznej. Dzieje się tak dlatego, że tylna część klawiszy jest najbliższa pełnemu punktowi akcji. Im bliżej tego punktu obrotu, tym mniej masz dźwigni i tym więcej siły musisz użyć. Większa długość klawiszy GrandTouch daje graczowi WIĘCEJ dźwigni, pozwalając na lepszą kontrolę ekspresji, nawet w tylnej części klawiszy.

88 klawiszy Linear Graded Hammers - pierwsza w historii cyfrowa klawiatura do pianina z realistyczną wagą na każdym klawiszu

Każdy pojedynczy klawisz na klawiaturze fortepianu jest inaczej ważony. Dzieje się tak dlatego, że struny dla każdej nuty są nieco cieńsze i krótsze w rejestrze wysokich tonów, stając się grubsze i dłuższe w kierunku rejestru basowego. 88-klawiszowy Linear Graded Hammers Clavinovej jest pierwszym w swoim rodzaju, który wiernie powiela ten stopniowany dotyk z różnymi wagami i zwrotami klawiszy na każdym z jego klawiszy. Powoduje to wrażenie i reakcję zdumiewającą, jak w przypadku fortepianu, i pozwala graczom docenić bardziej autentyczny dotyk.

 

 

Kluczowe przeciwwagi

Przeciwwagi są wbudowane w klawisze fortepianu, aby zrównoważyć wagę młotków i zaoferować bardziej precyzyjną kontrolę podczas gry, delikatnie przy niskich głośnościach. Clavinova posiada starannie dostosowane przeciwwagi dla poprawy grywalności podczas gry z lekkim dotknięciem. Klawiatura Clavinova została dopracowana, aby zaoferować optymalną równowagę, podkreślając jego doskonałą grywalność i reakcji fortepianu.

 

Pedał GP Response Damper 

Użycie pedału tłumiącego subtelnie zmienia charakter brzmienia fortepianu i jest niezbędne do zapewnienia pianiście wszystkich niezbędnych narzędzi wyrazowych do przekazania jego wizji muzycznej.

Clavinova cyfrowe fortepiany wyposażone są w pedał tłumiący, który stale wykrywa głębokość depresji i pozwala na halfpedaling, który pozwala graczom na minutę korekty do pedału depresji i powrót, zmieniając głębokość i charakter ich dźwięku fortepianu.

 

 

Filozofia projektowania

Pianina Clavinova charakteryzują się doskonałą grywalnością i wszechstronnymi funkcjami, a także wyrafinowanym, autentycznym wzornictwem, które łączy kompaktową formę z nowoczesną estetyką w sposób odpowiadający instrumentowi, który wyznacza współczesne standardy dla fortepianów. Sercem koncepcji designu Clavinova jest sposób, w jaki gracz czuje się siedząc przed pianinem Clavinova.

Niepotrzebne elementy są usuwane z pola widzenia gracza, aby stworzyć przekonywująco naturalną przestrzeń, która będzie się czuła jak podczas siedzenia przy fortepianie akustycznym. Jest to wyrazem troski Yamahy o graczy, którzy ćwiczą na Clavinovie i występują na fortepianach - są w stanie wyjść na scenę bez napięć i obaw, ponieważ wszystko jest normalne, tak jak powinno. Fortepian Clavinova jest częścią codziennego życia gracza - współczesne akcenty i zróżnicowanie kolorystyczne są dostępne, aby zazębić się z każdym wystrojem wnętrza lub stylu życia.

 

 

Panel sterowania z czujnikiem dotykowym

Panel dotykowy wyświetla tekst tylko wtedy, gdy jest włączony - gdy panel jest wyłączony, ma gładkie wykończenie klawiatury.

 

Czułość

Grand Expression Modeling

Interakcja i współgranie młotków, tłumików i smyczków wewnątrz fortepianu reaguje na najsubtelniejsze niuanse dotyku pianisty, tworząc nieograniczony zakres ekspresji tonalnej. Dotyk odnosi się do kontroli pianisty, nie tylko intensywności (miękkość/głębokość) w grze i zwolnieniu klawiszy, ale także prędkości i głębokości, z jaką klawisze są naciskane. Wprowadzone w serii CLP-700 modelowanie ekspresji wielkoformatowej przekłada szeroko zróżnicowany wkład z palców pianisty na tę samą nieograniczoną wariację tonalną fortepianu.

Dzięki temu możliwe jest różnicowanie wyjścia, grając na klawiszach z różną głębokością i szybkością, nawet przy użyciu takich technik, jak tryle czy legato, czy też podkreślanie melodii nad akompaniamentem. Modelowanie wielkiego wyrazu znakomicie oddaje wiernie dorobek, jakiego oczekuje się od tych technik w wielu znanych pieśniach. W "Clair de Lune" Debussy'ego luźny dotyk tworzy słabe brzmienie, które sprawia, że melodia wyraźniej się wyróżnia. W ostatnim z chopinowskich nokturnów, trylach, legato i innych delikatnych technikach, w których palce zdają się unosić nad klawiszami, zapewniają zwiewną, płynną ekspresję tonalną. Granie takich utworów na bardzo wyrazistym fortepianie pomaga pianiście nauczyć się różnych technik i doświadczyć tej samej radości z ekspresji, co malarz, ale poprzez dźwięk.

 

Jakość dźwięku Yamaha Clavinova CLP

Nowo próbkowane głosy Yamaha CFX i Bösendorfer Imperial

Dźwięki fortepianów Clavinova są nagrywane z kilku światowej sławy koncertowych fortepianów. Jednym z nich jest CFX, główny fortepian koncertowy Yamahy. Pianiści na całym świecie są zachwyceni imponującym, olśniewającym, bogatym w ekspresję brzmieniem CFX w salach koncertowych.

 

Innym samplowanym fortepianem koncertowym jest Imperial, flagowy model Bösendorfer, uhonorowanej w przeszłości wiedeńskiej marki fortepianów, która z zapałem podąża za nimi. Imperial jest znany z bogactwa kolorów i naturalnego, ciepłego uczucia. Yamaha wiernie odtwarza idiosynkrazje tych fortepianów koncertowych, starannie rejestrując cały zakres tonalny każdego z 88 klawiszy, dokonując drobnych korekt, aby uchwycić najbardziej harmonijne dźwięki każdego fortepianu ma do zaoferowania.

 

Yamaha CFX & Imperial

 

Wirtualne modelowanie rezonansu (Virtual Resonance Modeling)

Jednym z uroków fortepianu jest współczujący rezonans tworzony przez wibracje całego instrumentu. Fortepiany Clavinova misternie odtwarzają ten bogaty rezonans współczulny za pomocą przełomowej technologii zwanej wirtualnym modelowaniem rezonansu (VRM).

 

VRM tworzy bogaty, zróżnicowany dźwięk poprzez symulację złożonych współczulnych tonów powstających podczas przenoszenia wibracji strun na płytę dźwiękową i inne struny, odpowiadających czasowi i intensywności gry na klawiszach. Pianina Clavinova pozwalają cieszyć się tą samą chwilową dynamiką i głębokim współczuciem dźwięku, które są wytwarzane przez cały korpus fortepianu.

 

VRM

 

Concert Grand Experience - nawet ze słuchawkami

Obuuszne pobieranie próbek jest metodą pobierania próbek, w której specjalne mikrofony są umieszczane na głowie manekina w tych samych pozycjach co uszy pianisty, aby uchwycić dźwięki fortepianu tak, jak brzmią one w rzeczywistości.

 

Wybraliśmy tę metodę, aby stworzyć atmosferę i pełny, naturalny rezonans fortepianów akustycznych w pianinie Clavinova. Sprawia to, że pianiści czują się tak, jakby siedzieli przy fortepianie, nawet jeśli grają na nim ze słuchawkami. Doświadczenie jest tak przyjemne, że zapominają o tym, że mają na sobie słuchawki, bez względu na to, jak długo grają.

 

Na fortepianach CLP-700 Series, obuuszne pobieranie próbek zostało wykorzystane do Bösendorfer Imperial, jak również Yamaha CFX

 

Opracowaliśmy również funkcję Stereofonic Optimizer, aby osiągnąć ten sam efekt dla efektów fortepianowych. Technologia Stereophonic Optimizer replikuje naturalne rozprzestrzenianie się dźwięku w słuchawkach prawie tak blisko jak obuuszne próbkowanie dla głosów fortepianu innych niż CFX i Imperial.

 

Concert Grand Expression

 

Głosy instrumentów z epoki otwierają drzwi do świata muzyki klasycznej

CLP-785/795GP* są pierwszymi instrumentami Yamahy, które zostały wyposażone w głosy fortepianu, poprzednika współczesnego fortepianu. Dźwięki emitowane przez fortepian są prostsze niż te emitowane przez współczesny fortepian i ulegną znacznie gwałtowniejszemu zanikowi. Słyszenie dźwięków instrumentów granych podczas komponowania pieśni przez Mozarta, Beethovena i Chopina powinno rozjaśnić pierwotną intencję stojącą za zapisami na stronie. Oto nowa okazja do porozumienia się z kompozytorami historycznymi poprzez grę na tych instrumentach z epoki.

 

*Te modele wyposażone są w głosy czterech fortepianów ukochanych przez Mozarta, Chopina, Beethovena i Scarlattiego.

 

Prezentowane na zdjęciu fortepiany pochodzą ze zbiorów Muzeum Instrumentów Muzycznych Hamamatsu.

 

 

Grand Acoustic Imaging

Gdy pianista gra na fortepianie, powodują one, że cały korpus instrumentu odbija się odgłosami i stają się otoczone kolorowymi tonami powstałymi z połączenia różnych elementów akustycznych w powietrzu i wokół nich. Pianista zostaje zanurzony w rozproszonym dźwięku i pogłosie. CLP-785/775 zapewniają to przyjemne uczucie poprzez Grand Acoustic Imaging. Najnowszy projekt akustyczny i technologia pomiaru tworzą ten sam obraz dźwiękowy i pole dźwiękowe fortepianu mimo kompaktowych rozmiarów cyfrowego fortepianu. Optymalnie zbalansowaliśmy i umieściliśmy głośniki basowe, średnie i wysokie, aby uzyskać promieniowanie dźwiękowe i centroidalne charakterystyczne dla fortepianów, tak aby każdy ton odtwarzany przez głośniki brzmiał tak, jakby był emitowany z odpowiedniego miejsca na rzeczywistym fortepianie. Umieszczenie i wyważenie głośników replikuje wrażenie uderzania młotkami w struny przed pianistą, a rozpraszające się od nich pogłosy strun. Użyliśmy również przetwornik, aby osiągnąć pełny pogłos dźwięków emitowanych przez całą płytę dźwiękową fortepianu, odtwarzając poczucie głębi odczuwane podczas gry na akustycznym fortepianie.

 

Grand Acoustic Imaging

 

Innowacyjne głośniki Yamahy

Czerpiąc z naszego doświadczenia w budowie zarówno akustycznych fortepianów, jak i głośników wysokiej klasy, stożki głośnikowe Yamaha CLP-785/795GP wykorzystują masę celulozową z tego samego drewna świerkowego, z którego wykonane są akustyczne płyty dźwiękowe pianina. Rezultatem jest bardziej naturalny, atak na dźwięk.

 

Główne cechy charakterystyczne:

Pomoc w praktyce sprawdzona w czasie

Trenuj swoje ręce jednymi z najbardziej popularnych ćwiczeń na świecie przy użyciu sprawdzonych metod treningowych firm Hanon, Bayer, Czerny i Burgmüller. Możesz użyć tych wbudowanych piosenek do ćwiczeń na prawą i lewą rękę osobno, lub po prostu cieszyć się słuchaniem ich.

 

 

Granie na fortepianie wraz z odtwarzaniem rytmu

Seria CLP-700 jest wyposażona w 20 różnych i prostych wzorców rytmicznych (perkusja i akompaniament basowy), które doskonale nadają się do wielu rodzajów muzyki, umożliwiając urozmaicenie występu z kilkoma podkładami, uatrakcyjnienie ćwiczeń lub otwarcie przepływu twórczego z inspirującymi nowymi pomysłami.

Bezprzewodowe połączenie Bluetooth®

Możesz odtwarzać muzykę poprzez system audio w Clavinova* za pomocą inteligentnego urządzenia z funkcją Bluetooth. Możesz przesyłać strumieniowo dane audio, takie jak pliki mp3. Możesz cieszyć się odtwarzaniem wraz z dowolnymi utworami na swoim smartfonie.

Uzyskaj więcej dzięki aplikacji Smart Pianist

Ciesz się fortepianem z Smart Pianist, dedykowana aplikacja, która dodaje piękny interfejs graficzny i wiele niesamowitych funkcji do kompatybilnych pianin cyfrowych Yamaha.

Funkcja Bluetooth® MIDI* pozwala połączyć się z Smart Pianist bezprzewodowo.

Wielościeżkowy rejestrator piosenek

Funkcja nagrywania dostępna w cyfrowych fortepianach Clavinova pozwala na nagrywanie Twoich występów* jednym dotknięciem, co jest przydatne, gdy chcesz obiektywnie ocenić swoją grę. Dodatkowo, możesz nagrać do 16 ścieżek do jednoczesnego odtwarzania.

*Nagrania wykonywane są w formacie MIDI, a także mogą być nagrywane na pamięć USB flash. Do odtwarzania nagranych danych na komputerze wymagane jest kompatybilne oprogramowanie.

Rejestrator audio USB

Nagrywaj występy na pamięć flash USB i twórz pliki audio*, które możesz zapisać i odtwarzać na komputerze, udostępniać znajomym lub tworzyć płyty CD.

Waga
58,35 kg
Gwarancja
5 lat
Kolor
Czarny
Szerokość
57 cm
Wysokość
64 cm
Głębokość
157 cm
Ilość klawiszy
88

Produkty powiązane

Q&A: Najczęściej zadawane pytania

 • Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka?

  Darmowa dostawa od 300 zł

 • Ile mam czasu na zwrot towaru?

  Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.

 • Co oznaczają statusy dostępności przy produktach?
  1. Dostępny: Towar mamy na magazynie i wysyłka w takim przypadku wynosi 24 godziny
  2. Niedostępny: Produkt niedostępny na sklepie przez dłuższy czas
  3. Produkt na zamówienie: Produkt na zamówienie, brak produktu na naszym magazynie. W tej sytuacji prosimy o wiadomość, w celu uzyskania informacji, kiedy produkt będzie u nas dostępny.
 • Jak korzystać z kodów promocyjnych i kuponów?

  Kod promocyjny lub kupon można wprowadzić w koszyku i kliknąć „Zastosuj kod”. Każdy kod należy sprawdzić pod kątem jego ważności i poprawnej pisowni. Wprowadzenie ważnego kodu powoduje automatyczną aktualizację ceny.

 • Jakie są koszty dostawy?

  Na wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300 zł, przesyłka na terenie Polski jest GRATIS!

  Kurier DPD
  Płatność przelewem: 16 zł
  Płatność za pobraniem: 20
  Kurier FedEx
  Płatność przelewem: 20 zł
  Płatność za pobraniem: 25 zł
  Kurier InPost
  Płatność przelewem: 15 zł
  Płatność za pobraniem: 19 zł
  InPost Paczkomaty24/7
  Płatność przelewem: 13 zł
 • Jakie są formy płatności za zakupy?

  W naszym sklepie mają Państwo do wyboru następujące formy zapłaty za towar:

  Płatność za pobraniem - opłatę za towar oraz przesyłkę uiszcza się podczas odbioru towaru. Minusem takiego rozwiązania jest wzrost kosztów przesyłki ponieważ kurierzy i poczta doliczają dodatkową opłatę za taką formę płatności.
  Przedpłata na konto - opłatę za towar oraz przesyłkę przelewa się przed wysyłką towaru na nasze konto. Towar wysyłamy po wpłacie gotówki na konto lub po otrzymaniu potwierdzenia wysłanego faksem lub e-mailem. Dużymi zaletami tej formy płatności jest znaczne zmniejszenie kosztów przesyłki (nawet do 0 zł) oraz możliwość uzyskania rabatu.
  Przelewy 24 - szybkie przelewy on-line
  Płatności Online POLCARD / BLIK  - szybkie przelewy on-line
  Raty Santander
  Credit Agricole Raty
  PayPo - kup teraz, zapłać w przeciągu 30 dni
  Odbiór osobisty - MIDI Salon Muzyczny ul.Piłsudskiego 41 (1. piętro), 08-110 Siedlce, w dni robocze w godz. 10.00 - 18.00

  NUMER KONTA

  Santander Bank Polska S.A.
  24 1500 1663 1216 6008 0169 0000
  F.H.U. "MIDI" Michał Brewczyński
  Nowe Iganie, ul. Dębowa 25
  08-103 Siedlce

Producenci
Alesis Arturia Casio Korg Kurzweil Medeli NUX Roland Yamaha