NOWOŚĆ
Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White - pianino cyfrowe - 1
Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White - pianino cyfrowe - 2
Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White - pianino cyfrowe - 1
Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White - pianino cyfrowe - 2

Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White - pianino cyfrowe

Producent:
 • SKU: NCLP885PW
 • Kod EAN: 4957812696135
Dostępność: Produkt na zamówienie *

* Przed zakupem zapytaj o dostępność i czas realizacji.

Wyślij wiadomość

Zapytaj o cenę

RATY I LEASING

Promocja na perkusje elektroniczne - Ambra AM-91 Gratis

Yamaha Clavinova CLP-885PW Polished White

Flagowy model pianina z serii Clavinova CLP, charakteryzujący się najlepszym dotykiem i brzmieniem w serii, aby pomóc Ci cieszyć się bogatą ekspresją.

Czym jest seria Clavinova CLP?

Yamaha Clavinova CLP-800: Czym jest seria Clavinova CLP?

Seria Pianin cyfrowych Clavinova CLP ma na celu odtworzenie wrażeń i doświadczeń związanych z grą na fortepianie akustycznym na instrumentach cyfrowych poprzez połączenie najnowszej technologii cyfrowej z rzemiosłem tworzenia fortepianów akustycznych kultywowanym od ponad 120 lat.

Technologia cyfrowa nigdy nie była tak wspaniała

Yamaha Clavinova CLP-800: Cyfrowe wrażenia nigdy nie były tak wspaniałe

Cyfrowe brzmienie nigdy nie było tak wspaniałe. To zdanie oddaje tożsamość serii Clavinova CLP. Cechy definiujące serię CLP to zdumiewająco zaawansowana wydajność fortepianu i wyrafinowanie jako pojedynczego instrumentu, który jest w stanie pomieścić szeroki zakres ekspresji muzycznej. Naszą misją jest przekazanie radości i przyjemności z gry na pianinie większej liczbie pianistów poprzez dalsze przesuwanie granic i uczynienie naszych pianin cyfrowych dla rynku domowego tak bliskimi fortepianom, jak to tylko możliwe. 

Muzyka klasyczna jest jednym z najbardziej wymagających gatunków muzycznych pod względem ekspresji. Fortepiany posiadają niemal nieograniczony zakres możliwości ekspresyjnych, dlatego są instrumentem wybieranym przez mistrzów pianistyki klasycznej.

Rozwój pianin cyfrowych opiera się na czymś więcej niż tylko dogłębnej znajomości fortepianów, na których są one oparte, i wykracza poza zwykłe naśladowanie kształtów tych instrumentów. Jest to konieczne, ponieważ pianina cyfrowe nie mają strun, młoteczków i płyty rezonansowej; wytwarzają dźwięk w zupełnie inny sposób niż fortepiany. To, na czym polegamy, to nasze głębokie zrozumienie tego, co oznacza wyrażanie siebie muzycznie na pianinie. Dążąc do takiego głębokiego zrozumienia, nasze myśli kierują się ku wrażliwości pianistów, którzy są podekscytowani możliwością wyrażania siebie na pianinach, a my tworzymy instrumenty zdolne do wykorzystania ich emocji i oddania głosu ich ekspresji.

Dzięki mądrości i umiejętnościom zdobytym i przekazywanym przez pokolenia programistów oraz odzwierciedlonym w tworzeniu instrumentów, wrażenia z gry na Clavinova poprawiały się dramatycznie z każdym nowym modelem. Jednak nie jest łatwym zadaniem odtworzenie doświadczenia gry na fortepianie za pomocą technologii cyfrowej.

Intencją wyrażenia "Digital Never Felt So Grand" jest podkreślenie jakości wrażeń płynących z gry na pianinach cyfrowych, które obecnie sprzedajemy, a które są tak bliskie grze na fortepianie, jak nigdy wcześniej. A Clavinova będzie nadal

Radość grania na pianinie Clavinova

Yamaha Clavinova CLP-800: Radość grania na pianinie Clavinova

Ludzie chcą grać na fortepianie, ale nie mogą z powodu ograniczeń w domu. Seria Clavinova CLP rozwiązuje ten problem, zapewniając bujne wrażenia z gry podobne do fortepianów. Pianina z serii CLP charakteryzują się jakością, która spełnia wymagania ćwiczeń i gry na wysokim poziomie oraz wieloma funkcjami, które sprawiają, że ćwiczenia są przyjemne i efektywne.

Najlepszym sposobem na naukę gry na pianinie jest ćwiczenie na fortepianie. Fortepiany pozwalają na nieograniczony zakres ekspresji muzycznej, więc poprzez poważną praktykę, gracze w naturalny sposób uczą się umiejętności potrzebnych do wyciągania różnych rodzajów ekspresji i grania tego, co sobie wyobrażają. Jest to podobne do posiadania nieograniczonej palety kolorów do rysowania lub malowania.

Ćwiczenie na pianinach z serii Clavinova CLP pozwala graczom nauczyć się, jak najmniejsze zmiany w dotyku wytwarzają różne dźwięki, tak jak na fortepianie, ostatecznie zwiększając ich zdolność do ekspresji muzycznej. Dodatkowo, ćwiczenia są znacznie przyjemniejsze dzięki funkcjom unikalnym dla pianin cyfrowych, w tym możliwości grania ze słuchawkami i zachowania ciszy w otoczeniu, nagrywania i odtwarzania własnej gry z łatwością, odkrywania artystycznych intencji historycznych kompozytorów za pomocą głosów fortepiano i cieszenia się wspaniałym uczuciem grania w rytmie.

Pianiści cenią sobie radość wyrażania siebie w pełni. Zapraszamy do korzystania z bogatego doświadczenia gry na fortepianie z serii CLP.

Informacje o projekcie wizualnym CLP

Yamaha Clavinova CLP-800: Informacje o projekcie wizualnym CLP

Seria Clavinova CLP oferuje doskonałą grywalność wraz z wyrafinowanym, autentycznym designem, który łączy kompaktową formę z nowoczesną estetyką w sposób godny instrumentu, który wyznacza współczesne standardy dla pianin. Sercem koncepcji projektowej Clavinova jest sposób, w jaki gracz czuje się, gdy zajmuje miejsce przed fortepianem Clavinova. Niepotrzebne elementy zostały usunięte z pola widzenia gracza, aby stworzyć przekonująco naturalną przestrzeń, która przypomina siedzenie przy fortepianie akustycznym. Stanowi to wyraz troski Yamahy o graczy, którzy ćwiczą na Clavinova i występują na fortepianach - są oni w stanie wyjść na scenę bez napięcia i zmartwień, ponieważ wszystko wydaje się normalne, tak jak powinno. Pianino Clavinova jest częścią codziennego życia gracza - współczesne akcenty i warianty kolorystyczne są dostępne, aby dopasować się do każdego wystroju wnętrza lub stylu życia.

Opinie użytkowników poprzednich pianin z serii CLP

Oto, co użytkownicy pianin z serii CLP-700 mają do powiedzenia na temat swoich zakupów. (Seria CLP-800 zostanie wydana w czerwcu 2024 roku; w tej chwili nie ma opinii użytkowników na temat najnowszych modeli).

- Kiedyś grałem na pianinie, ale dotyk klawiszy na tym pianinie cyfrowym jest prawie nie do odróżnienia od pianina akustycznego. Dźwięk wydaje się głębszy i bardziej dźwięczny niż w przypadku mojego pianina. Mogę również regulować głośność, dzięki czemu w każdej chwili mogę ćwiczyć z pełnym zaangażowaniem. (Zakupiony model: CLP-735)

- Zdecydowałem się na Clavinovę, ponieważ nie mogłem zrobić izolacji akustycznej ani innych rzeczy potrzebnych do umieszczenia fortepianu. W ciągu sekundy od wypróbowania wiedziałem, że CLP-785 to pianino cyfrowe dla mnie. Pomyślałem, że to wspaniałe, że tak wiernie symuluje dotyk fortepianu. Wspaniała alternatywa dla pianina akustycznego. (Zakupiony model: CLP-785)

- Gdy tylko podłączyłem słuchawki, otworzył się przede mną nowy dźwięk i nowy świat. Czułem się, jakbym był dokładnie tam - przed fortepianem Yamaha CFX... dokładnie tam, na scenie. Właśnie tam! Niewiarygodny dźwięk. Jestem pod wrażeniem! (Zakupiony model: CLP-735)

O serii CLP-800

Zamień swój salon w miejsce występów na fortepianie najwyższej klasy

Dzięki rezonansowi i zmienności brzmienia podobnej do fortepianu, seria CLP-800 pozwala cieszyć się szerokim zakresem ekspresji. Klawiatura i pedały wiernie reagują na dotyk gracza, zapewniając wrażenia zbliżone do fortepianu. Pełna gama kolorów gwarantuje, że pianino będzie pasować do wystroju wnętrza.

Polecamy ten model dla:

 •  Ludzi, którzy koncentrują się na jakości dźwięku i elementach odczuwalnych, takich jak dotyk i reakcja pedałów.
 •  Ludzi, którzy szukają prostego pianina
 •  Graczy na wszystkich poziomach umiejętności

Przydatne funkcje cyfrowe

Ciesz się bogactwem komfortowych i wygodnych funkcji możliwych tylko z pianinem cyfrowym, w tym nagrywaniem, łączeniem z aplikacjami i przyjemnym dźwiękiem słuchawek zapewnianym przez próbkowanie obuuszne.

Dźwięk jest tak dobry, że można zapomnieć o noszeniu słuchawek.

Jedną z zalet wyboru pianina cyfrowego jest możliwość grania ze słuchawkami na uszach, aby wyciszyć otoczenie. Jednak wiele osób może zauważyć, że ich uszy męczą się, jeśli grają ze słuchawkami na uszach przez zbyt długi czas. Jednym z głównych powodów jest to, że dźwięk odtwarzany bezpośrednio do uszu jest zupełnie inny od naturalnego brzmienia prawdziwego fortepianu. Próbkowanie obuuszne rozwiązuje ten problem. Jest to metoda próbkowania, w której specjalne mikrofony są umieszczane na głowie manekina w tych samych pozycjach, co uszy pianisty, aby uchwycić dźwięki fortepianu tak, jak brzmią one w rzeczywistości. Wybraliśmy tę metodę, aby stworzyć atmosferę i pełny, naturalny rezonans fortepianów akustycznych w pianinach Clavinova. Dzięki temu pianiści czują się tak, jakby siedzieli przy fortepianie, nawet gdy grają ze słuchawkami na uszach. Doświadczenie jest tak przyjemne, że zapominają, że mają na sobie słuchawki, bez względu na to, jak długo grają. W serii CLP-800*, próbkowanie binauralne zostało użyte dla Bösendorfer Imperial oraz Yamaha CFX. Opracowaliśmy również funkcję Stereophonic Optimizer, aby osiągnąć ten sam efekt dla efektów fortepianowych. Technologia Stereophonic Optimizer replikuje naturalną dyfuzję dźwięku w słuchawkach prawie tak dokładnie, jak próbkowanie binauralne dla głosów fortepianowych innych niż CFX i Imperial. *Obuuszne próbkowanie Bösendorfer Imperial nie jest zawarte w CLP-825.

Yamaha Clavinova CLP-800: Dźwięk jest tak dobry, że można zapomnieć o noszeniu słuchawek.

Różnorodne funkcje pomocnicze i opcje do ćwiczeń na pianinie

Pianina z serii CLP zawierają 50 najsłynniejszych utworów klasycznych, a także 303 ćwiczenia autorstwa Hanona, Beyera, Czernego i Burgmüllera. Nuty są również dostępne do pobrania i przeglądania w aplikacji Smart Pianist. Spróbuj ćwiczyć jedną ręką na raz lub po prostu słuchaj i ciesz się. Seria CLP-800 jest również kompatybilna z opcjonalną trzypedałową jednostką FC35, która działa jako pedał pomocniczy dla małych dzieci do ćwiczenia pedałowania. Wystarczy umieścić FC35 na odpowiednim stojaku* lub w inny sposób wyregulować go tak, aby znajdował się w pozycji odpowiedniej do wzrostu dziecka. *Umieszczając produkt na stojaku, należy upewnić się, że stojak jest wystarczająco duży, płaski i stabilny, aby zapobiec chybotaniu się lub upadkowi pedałów po ich naciśnięciu.

Yamaha Clavinova CLP-800: Różnorodne funkcje pomocnicze i opcje do ćwiczeń na pianinie

Uzyskaj więcej dzięki aplikacji Smart Pianist

Smart Pianist to bezpłatna aplikacja do użytku z pianinami cyfrowymi/hybrydowymi Yamaha, która może tworzyć dane utworów z partytur PDF, a następnie je odtwarzać, a także analizować dane utworów przechowywane w urządzeniu inteligentnym i wyświetlać progresje akordów lub partytury akompaniamentu fortepianowego. Funkcja Bluetooth® MIDI* serii CLP-800 umożliwia bezprzewodowe połączenie z aplikacją Smart Pianist. Połączenie Smart Pianist z serią CLP-800 ułatwia granie utworów, które chcesz zagrać i zwiększa repertuar występów. *Dostępność Bluetooth MIDI zależy od kraju.

Yamaha Clavinova CLP-800: Uzyskaj więcej dzięki aplikacji Smart Pianist

Używaj Bluetooth® do słuchania muzyki na wysokiej jakości głośnikach pianin z serii CLP

Możesz odtwarzać muzykę przez system audio w serii CLP-800* za pomocą urządzenia inteligentnego obsługującego technologię Bluetooth. Można przesyłać strumieniowo dane audio, takie jak pliki mp3, a nawet odtwarzać utwory z urządzenia inteligentnego. *Dostępność funkcji Bluetooth zależy od kraju.

Yamaha Clavinova CLP-800: Używaj Bluetooth® do słuchania muzyki na wysokiej jakości głośnikach pianin z serii CLP

Ciesz się grą z dynamicznym odtwarzaniem rytmu

Seria CLP-800 jest dostarczana w komplecie z 20 różnymi i prostymi wzorami rytmicznymi* (akompaniament perkusji i basu), które doskonale nadają się do wielu rodzajów muzyki, pozwalając na urozmaicenie występu muzykami podkładowymi, urozmaicenie ćwiczeń lub otwarcie kreatywnego przepływu z inspirującymi nowymi pomysłami. *Funkcja rytmu nie jest dołączona do CLP-825.

Yamaha Clavinova CLP-800: Ciesz się grą z dynamicznym odtwarzaniem rytmu

Łatwe nagrywanie własnej gry w wysokiej jakości

Seria CLP-800 oferuje wiele sposobów nagrywania ulubionych występów. Wielościeżkowy rejestrator utworów MIDI: Funkcja nagrywania w serii CLP-800 umożliwia nagrywanie występów* za jednym dotknięciem, co jest przydatne, gdy chcesz obiektywnie sprawdzić swoją grę. Dodatkowo można nagrać do 16 ścieżek** do jednoczesnego odtwarzania, dzięki czemu różne ręce mogą być nagrywane oddzielnie lub można dogrywać partie z różnymi głosami. *Nagrania są wykonywane w formacie MIDI i mogą być również zapisywane na pamięci flash USB. Do odtwarzania nagranych danych na komputerze wymagane jest kompatybilne oprogramowanie. **CLP-825 posiada 2-ścieżkowy rejestrator utworów.
Nagrywanie do aplikacji Smart Pianist: Możesz nagrywać swoje występy w formacie audio lub MIDI. Nagrane dane są zapisywane na urządzeniu inteligentnym. Gdy pianino jest połączone z aplikacją Smart Pianist przez Bluetooth MIDI, możliwe jest tylko nagrywanie MIDI.
Rejestrator audio USB: Włóż pamięć flash USB do terminala USB [TO DEVICE], aby nagrywać występy na dysk i tworzyć pliki audio*** do zapisywania i odtwarzania na komputerze lub udostępniania znajomym. ***Dane są zapisywane w formacie WAV.

Yamaha Clavinova CLP-800: Łatwe nagrywanie własnej gry w wysokiej jakości

Dostosuj ustawienie maksymalnej głośności do swoich preferencji

Nowa funkcja ogranicznika głośności pozwala ustawić stały maksymalny poziom głośności, aby chronić słuch przed głośnym dźwiękiem przez głośniki lub słuchawki. Funkcja ta stanowi zabezpieczenie przed uszkodzeniem słuchu małych dzieci przez przypadkowe zwiększenie głośności.

Yamaha Clavinova CLP-800: Dostosuj ustawienie maksymalnej głośności do swoich preferencji

Tabela porównawcza

Yamaha Clavinova CLP-800: Tabela porównawcza

Specyfikacja techniczna Yamaha Clavinova CLP-885:

BRZMIENIE:

 • CFX i Bösendorfer Imperial
 • Sampling binauralny
 • CFX i Bösendorfer Imperial
 • 4 brzmienia pianoforte
 • Rozwinięta technologia VRM (Virtual
 • Resonance Modeling)
 • Ulepszone Grand Expression Modeling
 • 256-głosów polifonii
 • 53 + 14 Drum/SFX Kits + 480 XG Voices + GM2 / GS / (Do odtwarzania utworów)

KLAWIATURA I PEDAŁY:

 • Klawiatura GrandTouchTM pokryta
 • syntetyczną kością słoniową
 • i syntetycznym hebanem
 • (drewniane białe klawisze)
 • Podwójna repetycja
 • Przeciwwaga
 • 88-klawiszy Linear Graded Hammer
 • Pedały GrandTouchTM
 • Pedały GP Response Damper

POZOSTAŁE FUNKCJE:

 • 198 x 100 LCD (pełnopunktowy)
 • Dotykowy panel sterowania
 • Dual / Split / Duo
 • Efekty cyfrowe (Reverb / Chorus /
 • Brilliance / Effect)
 • 25 utworów Demo + 50 utworów na
 • fortepian + 303 ćwiczenia
 • 20 rytmów
 • Rejestrator 16-ścieżkowy
 • USB Audio Recorder (Odtwarzanie /
 • Nagrywanie: WAV)
 • USB TO HOST i USB TO DEVICE
 • Dwa gniazda słuchawkowe
 • Wzmacniacze (45W + 30W + 40W) x 2
 • Głośniki (16cm + 8cm + 2.5cm
 • (kopółka) z dwukierunkową tubą x2
 • Głośniki Spruce Cone
 • Obudowa głośnikowa Speaker box
 • Intelligent Acoustic Control (IAC)
 • Stereophonic Optimizer
 • Klipsy na pulpicie
 • Odbiornik Audio Bluetooth® / Bluetooth® MIDI
 • Bezprzewodowe połączenie
 • z aplikacją Smart Pianist
Kolor
Biały
Ilość klawiszy
88

Produkty powiązane

Q&A: Najczęściej zadawane pytania

 • Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka?

  Darmowa dostawa od 300 zł

 • Ile mam czasu na zwrot towaru?

  Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Będziemy wdzięczni, jeśli zwrócisz go w oryginalnym opakowaniu producenta.

 • Co oznaczają statusy dostępności przy produktach?
  1. Dostępny: Towar mamy na magazynie i wysyłka w takim przypadku wynosi 24 godziny
  2. Niedostępny: Produkt niedostępny na sklepie przez dłuższy czas
  3. Produkt na zamówienie: Produkt na zamówienie, brak produktu na naszym magazynie. W tej sytuacji prosimy o wiadomość, w celu uzyskania informacji, kiedy produkt będzie u nas dostępny.
 • Jak korzystać z kodów promocyjnych i kuponów?

  Kod promocyjny lub kupon można wprowadzić w koszyku i kliknąć „Zastosuj kod”. Każdy kod należy sprawdzić pod kątem jego ważności i poprawnej pisowni. Wprowadzenie ważnego kodu powoduje automatyczną aktualizację ceny.

 • Jakie są koszty dostawy?

  Na wszystkie zamówienia o wartości powyżej 300 zł, przesyłka na terenie Polski jest GRATIS!

  Kurier DPD
  Płatność przelewem: 16 zł
  Płatność za pobraniem: 20
  Kurier FedEx
  Płatność przelewem: 20 zł
  Płatność za pobraniem: 25 zł
  Kurier InPost
  Płatność przelewem: 15 zł
  Płatność za pobraniem: 19 zł
  InPost Paczkomaty24/7
  Płatność przelewem: 13 zł
 • Jakie są formy płatności za zakupy?

  W naszym sklepie mają Państwo do wyboru następujące formy zapłaty za towar:

  Płatność za pobraniem - opłatę za towar oraz przesyłkę uiszcza się podczas odbioru towaru. Minusem takiego rozwiązania jest wzrost kosztów przesyłki ponieważ kurierzy i poczta doliczają dodatkową opłatę za taką formę płatności.
  Przedpłata na konto - opłatę za towar oraz przesyłkę przelewa się przed wysyłką towaru na nasze konto. Towar wysyłamy po wpłacie gotówki na konto lub po otrzymaniu potwierdzenia wysłanego faksem lub e-mailem. Dużymi zaletami tej formy płatności jest znaczne zmniejszenie kosztów przesyłki (nawet do 0 zł) oraz możliwość uzyskania rabatu.
  Przelewy 24 - szybkie przelewy on-line
  Płatności Online POLCARD / BLIK  - szybkie przelewy on-line
  Raty Santander
  Credit Agricole Raty
  PayPo - kup teraz, zapłać w przeciągu 30 dni
  Odbiór osobisty - MIDI Salon Muzyczny ul.Piłsudskiego 41 (1. piętro), 08-110 Siedlce, w dni robocze w godz. 10.00 - 18.00

  NUMER KONTA

  Santander Bank Polska S.A.
  24 1500 1663 1216 6008 0169 0000
  F.H.U. "MIDI" Michał Brewczyński
  Nowe Iganie, ul. Dębowa 25
  08-103 Siedlce

Producenci
Alesis Arturia Casio Korg Kurzweil Medeli NUX Roland Yamaha