NOWOŚĆ
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 1
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 2
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 3
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 4
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 5
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 6
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 7
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 8
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 9
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 10
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 11
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 12
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 13
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 14
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 15
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 16
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 17
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 18
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 1
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 2
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 3
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 4
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 5
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 6
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 7
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 8
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 9
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 10
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 11
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 12
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 13
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 14
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 15
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 16
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 17
Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe - 18

Roland FP-E50 - Pianino Cyfrowe

Producent:
 • SKU: FP-E50
 • Kod EAN: 4957054518110
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

4 449 zł

RATY I LEASING

Roland FP-E50

Nowoczesne Przenośne Pianino Cyfrowe z Wszechstronnymi Funkcjami do Rozrywki

Przenośne pianino cyfrowe z silnikami brzmieniowymi SuperNATURAL Piano i ZEN-Core, 88-klawiszową klawiaturą młoteczkową, profesjonalnym auto-akompaniamentem, wejściem mikrofonowym z efektami harmonii wokalnej, Bluetooth oraz obsługą rozszerzeń poprzez Roland Cloud. 

Nowoczesne Przenośne Pianino Cyfrowe

FP-E50 to najwyższej jakości pianino cyfrowe i wiele więcej. Ten przenośny instrument jest wypełniony najlepszymi technologiami firmy Roland, zapewniając kompletne kreatywne centrum do nauki, występów i tworzenia muzyki. 

Rozwijaj i wykonuj autentyczne techniki gry na fortepianie dzięki silnikowi SuperNATURAL Piano i 88 ważonym klawiszom. Poznaj syntezatory, orkiestrację i wiele więcej dzięki zaawansowanemu silnikowi brzmieniowemu ZEN-Core, wspieranemu przez interaktywne akompaniamenty, dzięki którym możesz kontrolować cały zespół. Podłącz mikrofon i śpiewaj z efektami wokalnymi i harmoniami w czasie rzeczywistym. Pójdź dalej z obsługą Bluetooth® audio/MIDI, nagrywaniem pokładowym, łącznością z komputerem i licznymi opcjami rozszerzenia w Roland Cloud. 

Podstawowe Cechy

 • Wszechstronny instrument fortepianowy i rozrywkowy wypełniony zaawansowanymi technologiami Rolanda 
 • Autentyczne brzmienie fortepianu i dotyk dzięki silnikowi brzmieniowemu Roland SuperNATURAL Piano i 88-klawiszowej klawiaturze młoteczkowej PHA-4 Standard    
 • Rozbudowany silnik brzmieniowy ZEN-Core z 1018 wbudowanymi brzmieniami, w tym syntezatorami, instrumentami orkiestrowymi i światowymi, gitarą, basem, perkusją i innymi.
 • Interaktywne akompaniamenty z profesjonalnymi stylami stworzonymi przez najlepszych kompozytorów i wykonawców  
 • Rozszerz swoje kreatywne możliwości dzięki pakietom Z-Style, EXZ Wave Expansions i SDZ Sound Packs w Roland Cloud
 • Wejście dla mikrofonu i profesjonalne efekty wokalne, w tym harmonie w czasie rzeczywistym i dźwięki z transformatora głosu
 • Obsługa Bluetooth audio/MIDI umożliwiająca współpracę z urządzeniami mobilnymi 
 • Smukły panel z intuicyjnymi elementami sterującymi i łatwym dostępem do szczegółowych funkcji
 • Zapisz ulubione dźwięki, aby szybko je przywołać i przechowuj wszystkie ustawienia klawiatury w pamięci Scene 
 • Wbudowany system głośników stereo z bogatym, pełnym dźwiękiem
 • Gniazdo słuchawkowe do grania i ćwiczenia bez przeszkadzania innym 
 • Stereofoniczne wyjście audio do podłączenia do zewnętrznego nagłośnienia
 • Stereofoniczne wejście audio do podłączenia odtwarzacza muzycznego lub innego urządzenia
 • Wbudowana funkcja nagrywania z możliwością overdubu
 • Interfejs USB audio/MIDI do pracy z programami do produkcji muzyki na komputerach i urządzeniach mobilnych
 • Port pamięci USB do zapisywania nagrań, konfiguracji dźwięku i ustawień systemowych na pamięci USB
 • Stwórz jednolity wygląd pianina stacjonarnego dzięki statywowi KSFE50 i pedałowi KPD-70
 • Statywy KS-10Z, KS-12 i KS-20X oraz pedały serii DP dostępne do użytku w podróży

Muzyczna Inspiracja w Dowolnym Miejscu

Dzięki mobilnej konstrukcji typu "wszystko w jednym" FP-E50 pozwala na realizację ambitnych wizji twórczych w dowolnym miejscu.  Dzięki intuicyjnemu interfejsowi łatwo jest skupić się na tym, co najważniejsze - na tworzeniu muzyki. 

Uznany Styl FP

Atrakcyjny FP-E50 oferuje wszystkie podstawowe cechy, które sprawiły, że nagradzana seria pianin cyfrowych FP stała się tak popularna na całym świecie. Można je łatwo przenosić w domu i poza nim, a wbudowane głośniki stereofoniczne wytwarzają wciągający dźwięk wszędzie tam, gdzie grasz. W razie potrzeby podłącz do nagłośnienia, aby uzyskać większy zasięg dźwięku podczas występów. Albo podłącz słuchawki i zatrzymaj muzykę tylko dla siebie.

Roland FP-E50 Uznany Styl FP

Usprawniony Sposób Pracy

Podczas gdy FP-E50 jest pełen zaawansowanych funkcji, poruszanie się po funkcjach instrumentu jest pozbawione frustracji. Najwyższej jakości wyświetlacz pokazuje wybrany dźwięk, tempo i inne istotne informacje, a przejrzysty układ panelu zapewnia bezpośredni dostęp do wyboru dźwięku, ulubionych brzmień, transpozycji klawiatury i innych. Wiele przycisków zawiera funkcje długiego naciśnięcia, co pozwala na zapisanie ustawień lub dostosowanie szczegółowych parametrów bez konieczności zagłębiania się w menu. Dzięki Scene możesz błyskawicznie przywołać kompletne ustawienia dla całej klawiatury za pomocą pojedynczych akcji.

Roland FP-E50 Usprawniony Sposób Pracy

Występuj Bez Ograniczeń

Łącząc ekspresyjne funkcje pianina FP z zaawansowanymi technologiami klawiatury i dla wokalu Roland, FP-E50 daje Ci potężny wybór narzędzi muzycznych do wykonywania każdego stylu z pasją. 

Występuj Bez Ograniczeń

Doświadcz Pianino Klasy Premium

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem pianina, czy doświadczonym graczem, FP-E50 zapewnia bogate fundamenty do nauki, ćwiczenia i występów. Silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano firmy Roland oferuje autentyczne odczucia i interaktywną odpowiedź akustycznego fortepianu, umożliwiając wyciąganie nieskończonych kolorów tonalnych z dynamiką gry. 88 pełnowymiarowych klawiszy dopełnia wrażenia, a działanie młotków, wymyku i materiał Ivory Feel zapewniają taki sam dotyk pod palcami, jak w przypadku światowej klasy instrumentu akustycznego.

Roland FP-E50 Doświadcz Pianino Klasy Premium

Wszechświat Dodatkowych Dźwięków, Napędzany przez ZEN-Core

FP-E50 posiada również rozszerzalny silnik brzmieniowy ZEN-Core, ten sam zaawansowany generator brzmień jest używany w profesjonalnych syntezatorach Rolanda, takich jak JUPITER-X czy FANTOM. Poznaj historyczne brzmienia syntezatorów Rolanda, brzmienia dęte i orkiestrowe, gitary i basy, dźwięki świata, perkusyjne i wiele innych. Za pomocą prostych kontrolerów możesz dowolnie nakładać warstwy brzmień fortepianu i ZEN-Core lub przypisać różne brzmienia do lewej i prawej ręki.

Roland FP-E50 Usprawniony Sposób Pracy

Klawiatura Roland FP-E50

Twój Interaktywny Zespół Akompaniamentów

Dzięki inteligentnym narzędziom automatycznego akompaniamentu, FP-E50 daje pełne brzmienie zespołu na Twoje polecenie. Wybieraj spośród prawie 200 wbudowanych stylów muzycznych, nowo stworzonych przez profesjonalnych kompozytorów. Uruchamiaj aranżacje za pomocą palcowania lewej ręki, od łatwego wyzwalania jednej nuty dla początkujących do pełnego wykrywania akordów dla zaawansowanych graczy. Tryb interaktywny sprawia, że jest jeszcze więcej zabawy, pozwalając Ci sterować głośnością i energią akompaniamentu w zależności od tego, jak grasz. A dzięki funkcji Chord Sequencer możesz improwizować i rozwijać melodie nad barwnym, zaprogramowanym postępem akordów, które automatycznie podążają za akompaniamentem.

Roland FP-E50 Twój Interaktywny Zespół Akompaniamentów

Znajdź Swój Głos

Śpiewaj razem z występami na klawiaturze, korzystając z wejścia mikrofonowego FP-E50 i studyjnej klasy efektów wokalnych. Ożywiaj dźwięk bogatą atmosferą i zacieśniaj go za pomocą kompresora i tłumika szumów. Występuj z imponującymi harmoniami w czasie rzeczywistym, które magicznie podążają za Twoimi akordami. Możesz też zaskoczyć publiczność efektami transformacji głosu, które zmienią Twoją płeć lub zmienią Cię w zabawnego robota. Jest nawet wokoder do tworzenia vintage'owych głosów elektronicznych i dźwięków chóru, które poprowadzisz za pomocą klawiatury.

Roland FP-E50 Znajdź Swój Głos

Odkrywaj i Twórz

Rozszerz swoje doświadczenie z FP-E50 dzięki Roland Cloud, obsłudze Bluetooth audio/MIDI, nagrywaniu i łączności USB z oprogramowaniem muzycznym na komputerach i urządzeniach mobilnych. 

Odkrywaj i Twórz

Zainspiruj się dzięki Zawartości w Roland Cloud

W Roland Cloud, jest coraz większy wybór zawartości FP-E50 do odkrycia. Rozwiń swoją bibliotekę akompaniamentów dzięki pakietom Z-Style Packs,* nowej gamie profesjonalnie opracowanych stylów i towarzyszących im ustawień tonalnych dla popularnych stylów muzycznych i gatunków regionalnych z całego świata. EXZ Wave Expansions i SDZ Sound Packs są również dostępne, pozwalając na rozszerzenie i dostosowanie silnika brzmieniowego ZEN-Core o oryginalne brzmienia Rolanda i wyselekcjowane zawartości od wiodących projektantów dźwięku.

Roland FP-E50 Zainspiruj się dzięki Zawartości w Roland Cloud

Bezprzewodowe Przesyłanie

Wbudowany Bluetooth pozwala łatwo zintegrować smartfon lub tablet z FP-E50. Bezprzewodowo przesyłaj i odtwarzaj utwory z biblioteki muzycznej przez system dźwiękowy pianina i graj razem z nimi. Śledź filmy instruktażowe na fortepian w sieci. Użyj Bluetooth MIDI do pracy z aplikacjami do produkcji muzyki, takimi jak Roland Zenbeats i wiele innych.

Roland FP-E50 Bezprzewodowe Przesyłanie

Przechwyć i Udostępnij Swoją Muzykę

Elastyczny rejestrator audio FP-E50 pozwala uchwycić wykonanie utworu krok po kroku, łącznie z automatycznym akompaniamentem, lewą i prawą ręką oraz wokalem. Po zakończeniu pracy zapisz swoje dzieło w pamięci wewnętrznej do odtwarzania na żądanie lub w pamięci USB, aby je udostępnić. FP-E50 zawiera również interfejs USB audio/MIDI, aby dalej rozwijać swoje nagrania z FP-E50 i komponować nowe utwory w oprogramowaniu komputerowym do produkcji muzyki.

Roland FP-E50 Przechwyć i Udostępnij Swoją Muzykę

Akcesoria do Domu i na Scenę

Roland oferuje wiele opcji statywów i pedałów, aby dostosować się do tego, jak używasz FP-E50. Statyw KSFE50 i pedał KPD-70 tworzą ujednolicony wygląd pianina stacjonarnego ze zintegrowanymi pedałami sustain, soft i sostenuto. A kiedy jesteś w ruchu, sceniczne statywy KS-10X, KS-12 i KS-20X oraz pedały z serii DP dostarczą Ci tego, czego potrzebujesz.

Roland FP-E50 Akcesoria do Domu i na Scenę

Specyfikacja techniczna:

Generator dźwięku

 • SuperNATURAL Piano
 • ZEN-Core
 • Max. Polifonia 256

Tony

 • Fortepian: 38 tonów
 • E.Piano: 34 tony
 • Strunowe: 36 tonów
 • Organy/Pad: 184 tony
 • Synth/Other: 729 tonów (w tym 74 zestawy perkusyjne)

Ambience

 • Typ: Studio, Lounge, Sala koncertowa, Katedra
 • Głębokość: 10 typów

Klawiatura

 • 88 klawiszy (PHA-4 Standard Keyboard: with Escapement and Ivory Feel)

Głośniki

 • Głośniki: 12 cm (4-3/4 cale) x 2 (z obudową głośnika)
 • Racjonalna moc wyjściowa 11 W x 2

Bluetooth

 • Bluetooth Ver 4.2
 • Profile: A2DP (Audio), GATT (MIDI over Bluetooth Low Energy)
 • CODEC: SBC (obsługuje ochronę treści SCMS-T)

Automatyczny akompaniament

 • Styl Presety: 107 stylów.
 • Kontrole Start/Stop, Intro/Ending, Sync Start. Variation1, Variation2, funkcja Interactive
 • Sekwencer akordów Preset Chord Pattern: 140 typów

Sceny

 • Presety: 107 stylów [Scene]
 • Scena użytkownika: 256

*Możliwość importu / eksportu

Odtwarzanie danych

 • Oprogramowanie do odtwarzania: Plik audio (WAV: 44,1 kHz, 16-bitowy format liniowy, MP3: 44,1 kHz, 64--320 kbps)

Recorder

 • Oprogramowanie do nagrywania: Plik audio (WAV: 44,1 kHz, 16-bitowy format liniowy)
 • Czas nagrywania: 390 min (Maksymalny czas nagrywania jednego utworu: 200 min)

System nagrywania

 • Nagrywanie nowych utworów
 • Nakładanie się nagrań
 • Piosenki wewnętrzne 3 Piosenki [Songs]

Czułość dotyku

 • Dotyk klawiszy: 100 typów, stały dotyk
 • Hammer Response: 10 typów

Tuning

 • Strojenie główne 415.3--466.2 Hz (regulowane w odstępach co 0.1 Hz)

Temperament

 • 10 typów (Equal, Just Major, Just Minor, Pythagorean, Kirnberger I, Kirnberger II, Kirnberger III, Meantone, Werckmeister, Arabic), możliwość wyboru klucza temperamentu

Efekty

 • Ambience
 • Equalizer (3-pasmowy cyfrowy equalizer)
 • Tylko dla brzmień organowych: Rotary Speaker Effect

Efekty mikrofonowe

 • Harmony (9 typów)
 • Voice Transformer (Octave: -1--+1, Formant: -12--+12 półtonów)
 • Vocoder (Typ: 26 typów, Tone; 26 typów)
 • Kompresor (Typ: Soft, Normal, Hard)
 • Noise Suppressor (Threshold: -96--0 dB)

Pianino Designer

 • Pokrywa
 • Rezonans strun
 • Rezonans tłumika
 • Rezonans wyłączenia klawiszy
 • Rezonans obudowy
 • Strojenie pojedynczej nuty
 • Głośność pojedynczej nuty
 • Pojedyncza nuta Charakter

Convenient Functions

 • Metronom (regulowane Tempo/Beat/Down beat/Pattern/Volume/Tone)
 • Transpozycja (Klawiatura/Styl: w półtonach)
 • Ulubiony dźwięk (50 dźwięków)
 • Podwójny
 • Split (możliwość ustawienia punktu podziału)
 • Twin Piano
 • Demo Song
 • Central Cancel
 • Auto Off
 • One Touch Piano

Wyświetlacz

 • Graficzny wyświetlacz LCD 160 x 160 punktów

Kontrola

 • Suwak głośności głównej
 • Suwak głośności akompaniamentu
 • Suwak głośności utworu
 • Suwak głośności mikrofonu
 • Pokrętło Mic Gain
 • Przypisywane kółko x 2

Złącza

 • Gniazdo DC In
 • Gniazdo Pedal1 (Damper) (możliwość ciągłej detekcji po podłączeniu opcjonalnego pedału)
 • Gniazda Pedal2 (Damper, Sostenuto, Soft) (możliwość podłączenia dedykowanego pedału)
 • Wejście Stereo jack: Stereofoniczny miniaturowy typ Phones
 • Wyjście (L/Mono, R) gniazda: 1/4-calowe typu Phones
 • Gniazdo wejściowe Mic: 1/4 cala typu Phones
 • USB Port komputerowy: USB typu B (obsługuje USB MIDI/AUDIO)
 • Port pamięci USB: USB typu A
 • Gniazdo Phones x 2: Stereofoniczny typ Phones, Stereofoniczny typ Phones 1/4 cala

Zasilanie

 • Adapter AC

Zużycie energii

 • 11W (przy użyciu dołączonego adaptera AC)

*Przybliżony pobór mocy podczas gry na fortepianie przy średniej głośności: 6 W

* Pobór mocy, gdy dźwięk nie był odtwarzany po włączeniu zasilania: 5 W

Wymiary

Odłączona pulpit nutowy

 • 1,300 (W) x 322 (D) x 174 (H) mm.
 • 51-3/16 (W) x 12-11/16 (D) x 6-7/8 (H) cali

FP-E50 z KSFE50 i pulpit nutowy

 • 1,300 (W) x 357 (D) x 953 (H) mm
 • 51-3/16 (W) x 14-1/16 (D) x 37-9/16 (H) cali

Waga

 • 17.1 kg, 37 lbs 12 oz (FP-E50 z pulpitem nutowym)
 • 27.3 kg, 60 lbs 3 oz (FP-E50 z KSFE50, KPD-70 i pulpitem nutowym)

Akcesoria

 • Quick Start
 • Ulotka "Bezpieczne użytkowanie urządzenia".
 • Adapter AC
 • Kabel zasilający
 • Podkładka muzyczna
 • Pedał tłumika (DP-2)

Opcja (sprzedawana oddzielnie)

 • Dedykowany stojak: KSFE50
 • Dedykowany pedal board: KPD-70
 • Stojak na klawiaturę: KS-10Z, KS-12, KS-20X
 • Pedał tłumiący: Seria DP
 • Pedał ekspresji: EV-5
 • Słuchawki

Produkty powiązane

Producenci
ALESIS Casio KORG Kurzweil MEDELI NUX Roland Yamaha