NOWOŚĆ
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 1
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 2
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 3
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 4
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 5
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 1
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 2
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 3
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 4
ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny - 5

ASTON MICROPHONES Halo Ghost - absorber akustyczny

Producent:
  • SKU: 46000021
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

1 340 zł

RATY I LEASING

ASTON MICROPHONES Halo Ghost

Nie każdy ma dostęp do idealnego miejsca do nagrywania wokalu, niechciane odbicia docierają do twojego ujęcia, ale już nie. Aston Halo to ogromny krok naprzód w zakresie wydajności filtrów odbiciowych, izolacji, absorpcji, sprzętu montażowego i ogólnej wydajności jako narzędzia studyjnego do uzyskania przenośnej kontroli nad pomieszczeniem.

Kluczowe cechy:

Wbudowana dyfuzja:

Halo ma wbudowane żebra rozpraszające dźwięk zarówno z przodu, jak i z tyłu produktu. Podczas obróbki akustyki pomieszczenia dyfuzja jest prawdopodobnie najważniejszym elementem, z którym należy się zmierzyć, ponieważ nie chodzi tylko o stworzenie "martwej" przestrzeni, ale także o pomoc w kontrolowaniu odbić w pomieszczeniu poprzez rozpraszanie głównych odbić w studiu. Żaden inny filtr refleksyjny nie zawiera tej kluczowej funkcji, ale Halo.

Konstrukcja Hi-Tech z filcem PET:

Halo jest wykonany z opatentowanego filcu PET, który jest jednym z najlżejszych i najbardziej wydajnych, technicznych produktów akustycznych dostępnych obecnie na rynku globalnym, co czyni go idealnym do zastosowania w filtrze refleksyjnym. Dodatkową korzyścią jest to, że filc akustyczny, który stanowi większość pola pochłaniania dźwięku, jest wykonany w 70% z przetworzonego plastiku PET, więc ten wysoce techniczny produkt jest również bardzo przyjazny dla środowiska.

Zwiększona wydajność:

Forma i rozmiar Halo zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć bardziej "organiczną" przestrzeń dla wykonawcy. Połączenie radykalnie ulepszonej wydajności w prawie każdym obszarze obecnie dostępnej technologii, znacznie większej niż w przypadku innych przenośnych kabin, i owija się wokół górnej i dolnej części, do maksymalnej głębokości tylnej prawie 100 mm, aby poprawić izolację i pochłanianie dźwięku w pomieszczeniu bez dominacji nad dźwiękiem w pomieszczeniu.

Specyfikacja:

  • Kolor: Ghost White

Wymiary:

  • Głębokość: 302mm / 11.89"
  • Szerokość: 530 mm / 20,87"
  • Waga: 1.85kg / 4.08lb
Producenci
DAP AUDIO DNA Professional OMNITRONIC TASCAM