NOWOŚĆ
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 1
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 2
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 3
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 4
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 5
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 6
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 7
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 8
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 9
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 10
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 11
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 12
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 1
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 2
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 3
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 4
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 5
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 6
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 7
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 8
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 9
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 10
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 11
Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy - 12

Boss NS-1X Noise Suppressor - efekt gitarowy

Producent:
 • SKU: NS-1X
 • Kod EAN: 4957054520373
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem

919 zł

RATY I LEASING

Raty 0% w Credit Agricole

Boss NS-1X Noise Suppressor

Zasilany zaawansowaną technologią BOSS MDP, NS-1X inteligentnie wycisza szumy bez wpływu na naturalne brzmienie i wrażenia z gry na gitarze lub basie. Tryb redukcji zapewnia cichą pracę urządzenia w każdej ogólnej konfiguracji, podczas gdy tryb Gate zapewnia ultraszybką wydajność, aby zapewnić, że precyzyjne riffy o wysokim wzmocnieniu pozostaną ostre i wyraźne. Wszechstronny i łatwy w użyciu, NS-1X jest niezbędnym narzędziem do pokonywania problemów związanych z szumem podczas ćwiczeń, występów i nagrywania.

Funkcje

 • Tłumik szumów i bramka nowej generacji do gitary, basu i innych elektronicznych instrumentów muzycznych
 • Inteligentna technologia BOSS MDP eliminuje szum bez wpływu na wrażenia i reakcję podczas gry
 • Intuicyjna obsługa za pomocą pokręteł Threshold, Decay, i Damp
 • Tryb redukcji dla ogólnych zastosowań tłumienia szumu
 • Tryb Gate zapewnia ultraszybką eliminację szumów podczas technik tappingu, sweep pickingu i ciężkich stylów rytmicznych, które opierają się na wysokich tonach
 • Tryb Mute do wyciszania sygnału instrumentu, gdy przełącznik pedału jest włączony (pedał działa w wybieralnym przez użytkownika trybie Reduction lub Gate, gdy przełącznik jest wyłączony).
 • Wskaźnik redukcji, który dynamicznie wyświetla bieżący stan tłumienia szumu
 • Pętla send/return dla zoptymalizowanej eliminacji szumów z przesterowaniami, zniekształceniami i innymi pedałami wytwarzającymi szum
 • Wyjście DC Out do dystrybucji zasilania do innych pedałów (wymaga opcjonalnego adaptera PSA i kabla równoległego PCS-20A)
 • Pięcioletnia gwarancja BOSS

Najnowocześniejsze Tłumienie Szumów

Najnowocześniejsze Tłumienie Szumów

Szumy w tle mogą być problematyczne w przypadku gitary i basu, szczególnie w przypadku konfiguracji o dużym wzmocnieniu Opatentowane podejście MDP zastosowane w NS-1X zapewnia szybkie, przejrzyste działanie w każdym zastosowaniu, eliminując sztuczne artefakty ataku i zaniku, które mogą być wprowadzane przez standardowe systemy tłumienia szumów. Szybka technologia cyfrowa w czasie rzeczywistym analizuje sygnał wejściowy na wielu poziomach, umożliwiając bardzo szczegółowe przetwarzanie, które zapewnia odpowiednią redukcję szumów dla każdego stylu gry lub miejsca występu.

Maksymalna Wszechstronność

Maksymalna Wszechstronność

NS-1X oferuje wiele trybów pracy, aby precyzyjnie dostosować tłumienie hałasu do własnych potrzeb.

 • Reduction — Ten tryb zapewnia delikatne tłumienie szumów, które działa z większością instrumentów i stylów gry. Wybrzmiewanie nut jest naturalne i pozbawione szumów w przypadku wszystkich typów przetworników, w tym pojedynczych cewek o niskiej mocy wyjściowej.
 • Gate — Idealny dla dźwięków o dużym wzmocnieniu, tryb ten natychmiast wycisza dźwięk, gdy nie ma sygnału. MDP zapewnia błyskawiczną reakcję, której nie jest w stanie zapewnić żaden inny pedał redukcji szumów, zapewniając naturalne wrażenia z gry i mocny atak nut dla perkusyjnych riffów djent, techniki sweep picking i legato tapping.
 • Mute — Ten tryb zmienia ustawienie bypass pedału w wygodny przełącznik wyciszenia do zmiany instrumentów, strojenia i ustawiania przerw. NS-1X będzie działał w trybie Reduction lub Gate, gdy przełącznik pedału jest wyłączony.

Szybka i Łatwa Obsługa

Szybka i Łatwa Obsługa

Dzięki intuicyjnym elementom sterującym i wskaźnikowi multi-LED, można w kilka sekund wybrać idealny profil tłumienia szumu.

 • Threshold — Określa poziom, przy którym rozpoczyna się tłumienie szumów. W trybie Reduction zacznij od najniższego ustawienia pokrętła i obracaj nim zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż szum zniknie. W trybie Gate zacznij od najwyższego ustawienia i stopniowo obracaj pokrętło w dół, aż uzyskasz odpowiednią reakcję na atak.
 • Decay — Określa, kiedy wybrany tryb osiąga maksymalne tłumienie szumów. Zacznij od najniższego ustawienia, a następnie przekręć pokrętło zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby uzyskać bardziej naturalne wybrzmienie.
 • Damp — Kontroluje maksymalną redukcję szumu. Wyższe ustawienia sprawiają, że efekt redukcji szumów jest silniejszy i wyraźniejszy. Niższe ustawienia zmniejszają siłę efektu, co może zapewnić bardziej naturalne rezultaty w przypadku niektórych stylów gry.
 • Reduction Indicator — Wyświetla bieżący stan redukcji szumów.

Precyzyjne Wykrywanie

Precyzyjne Wykrywanie

Obwód NS-1X wykrywa sygnał na wejściu i aktywuje redukcję szumów na wyjściu. Działa to najlepiej, gdy instrument jest podłączony bezpośrednio do gniazda wejściowego przed innymi pedałami. Podczas korzystania ze zniekształceń, przesterów i innych efektów wytwarzających szum, najbardziej naturalne rezultaty uzyskuje się poprzez umieszczenie ich w pętli send/return NS-1X. Pozwala to obwodom na ciągłe wykrywanie czystego sygnału wejściowego przy jednoczesnym eliminowaniu szumów z pedałów w pętli, zapewniając najbardziej płynną pracę podczas ich włączania i wyłączania.

Najwyższej Jakości Eliminacja Szumów dla Gitary

Najwyższej Jakości Eliminacja Szumów dla Gitary, Basu i Innych Instrumentów

Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu cyfrowemu i szerokiemu pasmu przenoszenia, NS-1X zapewnia wyjątkową wydajność dla standardowych gitar i basów oraz instrumentów o rozszerzonym zakresie z dodatkowymi strunami. Jest to również doskonałe rozwiązanie do tłumienia szumów klawiatur i innych rodzajów instrumentów elektronicznych.

MDP: Zaawansowana Technologia, Doskonały Dźwięk

MDP: Zaawansowana Technologia, Doskonały Dźwięk

Wykorzystując dekady badań i rozwoju, opatentowana przez BOSS technologia Multi-Dimensional Processing (MDP) oferuje świeże podejście do osiągania wyjątkowych brzmień. W czasie rzeczywistym MDP analizuje różne elementy składające się na dźwięk, w tym częstotliwość, dynamikę, reakcję przetwornika i inne. Analizowane są również różne cechy gry, takie jak rejestr nut, pojedyncze nuty vs. akordy, zagięcia, ilość vibrato i inne. Każdy pojedynczy element jest następnie przetwarzany w unikalny sposób, aby uzyskać zoptymalizowane dźwięki podczas gry. Dzięki ultra-szczegółowemu, zaawansowanemu technologicznie podejściu, MDP zapewnia jakość brzmienia i grywalność, która wykracza daleko poza granice tradycyjnego przetwarzania efektów.

Producenci
AMPEG Behringer Blackstar Boss Fender Ibanez Line 6 Marshall Mooer NUX ORTEGA Palmer Roland TC ELECTRONIC TC HELICON VOX Yuer