CASCHA

Produktów: 30

Instrumenty muzyczne, akcesoria i zestawy firmy Cascha to doskonałe wprowadzenie do fascynującego świata muzyki. W ofercie znajdują się najbardziej popularne instrumenty podstawowe takie jak ukulele, gitara, magnetofon, harmonijka, instrumenty perkusyjne i wiele innych. Instrumenty Cascha oferują początkującym i zaawansowanym muzykom doskonałą jakość i świetne brzmienie w bezkonkurencyjnym stosunku cena/jakość. Dlatego też instrumenty Cascha są często wykorzystywane na lekcjach muzyki i wczesnej edukacji muzycznej.

 

Dostosowane do potrzeb metody instrumentalne i podręczniki do nauki gry na instrumentach Cascha zapewniają szybki sukces i dużo zabawy podczas stawiania pierwszych muzycznych kroków. Cascha oferuje metody dla początkujących na gitarę, ukulele, cajon, magnetofon, harmonijkę, keyboard i wiele innych. Z pomocą przykładów audio/playbacków, które można łatwo odtworzyć za pomocą smartfona lub tabletu za pomocą kodu QR, lub dołączonej płyty CD, rozpoczęcie nauki jest szybkie i łatwe.

 

Asortyment produktów uzupełnia duży wybór akcesoriów muzycznych dla muzyków. Od stroików, kapoków, statywów aż po torby na instrumenty - jest tu wszystko, co jest niezbędne do udanego muzykowania.