Takamine

Produktów: 161

Najlepsze gitary akustyczne i klasyczne

Takamine Co., Ltd. (Kabushiki-gaisha Takamine Gakki Seisakusho) japoński producent gitar z siedzibą w Nakatsugawa, Gifu, Japonia. Takamine jest znany z gitar akustycznych i elektroakustycznych.

Firma została założona w maju 1962 roku, w 1978 roku była jedną z pierwszych firm, które wprowadziły na rynek modele elektroakustyczne, gdzie były pionierem w projektowaniu przedwzmacniaczy.

Serie gitar:

SERIA PRO

Japońska seria PRO to instrumenty wykonane u podnóża japońskich Alp, gdzie mistrzowie sztuki lutniczej tworzą instrumenty o wyjątkowej jakości. Każdy instrument marki Takamine wykonany jest z dokładnie wyselekcjonowanego sezonowanego drewna, które w połączeniu z niepowtarzalną techniką obróbki drewna tworzą idealny instrument. Nieskazitelna estetyka i mistrzowska precyzja sprawia, że instrumenty marki Takamine są wyjątkowe w swoim rodzaju.

Produkty z serii PRO 


 

SERIA G

Dostarczając jakość i precyzję wykonania najwyższych serii gitar Takamine wraz z konkurencyjnymi cenami, Seria G oferuje szeroką gamę instrumentów dla artystów wykonujących każdy gatunek muzyki. Połączenie pięknego brzmienia wraz z dokładnym wykonaniem sprawia, że instrumenty Serii G są pierwszym wyborem wszystkich świadomych gitarzystów.

 

Takamine seria G

Produkty z serii G


 

Tagi:

#Gitary akustyczne, #Gitary elektroakustyczne

#Gitary klasyczne,  #Gitary elektroklasyczne

#Ukulele,