Audio Technica

Produktów: 157

Audio Technica - Profesjonalne Rozwiązania Audio

O Firmie

Audio Technica, lider w produkcji sprzętu audio, oferuje najwyższej jakości produkty dla profesjonalistów i entuzjastów dźwięku. Nasze produkty, od mikrofonów po gramofony, są wynikiem lat doświadczenia i pasji do doskonałości dźwiękowej. Audio Technica Corporation (株式会社オーディオテクニカ Kabushiki-gaisha Ōdio Tekunika), założona w 1962 roku i mająca siedzibę w Tokio, w Japonii, jest firmą projektującą i produkującą profesjonalne przewodowe i bezprzewodowe mikrofony, słuchawki, fonograficzne wkładki magnetyczne i inny sprzęt audio. Jednym z ich najbardziej znanych produktów był przenośny odtwarzacz płyt gramofonowych zasilany bateriami o nazwie Mister Disc, który był sprzedawany w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80.

Mikrofony Instrumentalne

Mikrofony Pojemnościowe

Nasze mikrofony pojemnościowe charakteryzują się wyjątkową czystością dźwięku i są idealne do studia. Wykonane z najlepszych materiałów, gwarantują niezawodność w każdych warunkach.

Mikrofony Dynamiczne

Oferujemy szeroki wybór mikrofonów dynamicznych, które są doskonałe do nagrywania wokali i instrumentów. Ich trwała konstrukcja sprawia, że są one niezastąpione na scenie.

Gramofony i Igły do Gramofonów

Gramofony

Nasze gramofony to połączenie klasycznego designu i nowoczesnej technologii. Idealne dla miłośników winylu, zapewniają wyjątkową jakość dźwięku.

Igły do Gramofonów

Oferujemy szeroki wybór igieł do gramofonów, które są kompatybilne z większością modeli. Wykonane z precyzją, zapewniają długotrwałą jakość odtwarzania.

Mikrofony Studyjne i Nakamerowe

Mikrofony Studyjne

Nasze mikrofony studyjne są cenione przez profesjonalistów za ich wyjątkową jakość dźwięku. Idealne do nagrywania w studiu, zapewniają klarowność i szczegółowość dźwięku.

Mikrofony Nakamerowe

Mikrofony nakamerowe Audio Technica to idealne rozwiązanie do nagrywania dźwięku w ruchu. Ich kompaktowa konstrukcja i wysoka jakość dźwięku sprawiają, że są niezastąpione w pracy filmowców.

Mikrofony Lavalier i Akcesoria Mikrofonowe

Mikrofony Lavalier

Nasze mikrofony lavalier to doskonały wybór dla dziennikarzy i prelegentów. Są dyskretne, łatwe w użyciu i zapewniają krystalicznie czysty dźwięk.

Akcesoria Mikrofonowe

Oferujemy szeroki asortyment akcesoriów mikrofonowych, w tym statywy, klipsy i filtry pop, które są niezbędne do profesjonalnego nagrywania dźwięku.

Zestawy Bezprzewodowe

Nasze zestawy bezprzewodowe łączą wolność ruchu z najwyższą jakością dźwięku. Idealne do użytku na scenie, w studiu, czy podczas eventów.

Słuchawki

Słuchawki Studyjne

Nasze słuchawki studyjne są wyborem profesjonalistów. Charakteryzują się wyjątkową izolacją akustyczną i równowagą dźwięku, co jest kluczowe w produkcji muzycznej.

Słuchawki Douszne

Oferujemy również wysokiej jakości słuchawki douszne, które łączą komfort noszenia z doskonałą jakością dźwięku. Idealne do codziennego użytku.

Oficjalna strona producenta: