Najnowsze posty

Nowa aktualizacja systemu do instrumentów Korg PA5X - Wersja 1.3.0

Nowa aktualizacja systemu do instrumentów Korg PA5X - Wersja 1.3.0

Drodzy muzycy i entuzjaści Korga PA5X! Mamy przyjemność poinformować o najnowszej aktualizacji oprogramowania dla naszego flagowego modelu profesjonalnego aranżera PA5X. Wersja 1.3.0 przynosi ze sobą szereg ekscytujących nowości i udoskonaleń, które z pewnością podniosą jakość Waszych muzycznych doświadczeń. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zmiany:

Nowości i udoskonalenia:

 • KAOSS PAD: Nowa funkcja KAOSS PAD została wprowadzona wraz z ponad 60 gotowymi presetami, które są dostosowane zarówno technicznie, jak i muzycznie do instrumentu PA5X.
 • Podwojona ilość kategorii brzmień i zestawów perkusyjnych (USER): Użytkownicy mają teraz dwa razy więcej kategorii do dyspozycji, co pozwala na jeszcze większą kreatywność i personalizację brzmień.
 • MATRIX PADS: Zyskują zupełnie nowe możliwości, w tym możliwość sterowania Chord Sequencerem oraz SongBook’iem, co znacząco zwiększa funkcjonalność instrumentu.
 • Wsparcie dla formatów CDG/ MP3 + Lyrics: Teraz możesz korzystać z plików CDG i MP3 z tekstami, co jest doskonałą wiadomością dla wokalistów i prowadzących karaoke.
 • Przekierowanie plików MP3 do Finalizera: Nowa funkcja umożliwia bezpośrednie przekierowanie plików MP3 do Finalizera, co ułatwia proces finalizacji utworów.
 • Nowe formaty sampli TXPROG i TXPERF: oraz możliwość pracy w środowisku samplera TX16Wx, co otwiera nowe horyzonty w tworzeniu i edycji sampli.
 • Zwiększona maksymalna numeracja sampli: Do 53 tysięcy próbek! To ogromne zwiększenie pojemności, które pozwala na jeszcze bardziej rozbudowane projekty.
 • Przeprojektowane efekty: 66 efektów zostało całkowicie przeprojektowanych, co zapewnia jeszcze większy realizm i jakość dźwięku podczas gry.
 • 45 nowych stylów akompaniamentu: Dodaliśmy aż 45 nowych stylów, które z pewnością wzbogacą Wasze aranżacje.
 • Ulepszenia w Edycji Stylu, Chord Sequence i module samplera: Nowe funkcjonalności znacząco przyspieszają i ułatwiają pracę w tych obszarach.
 • Naprawa błędów: Poprawiliśmy szereg błędów zgłaszanych przez użytkowników, aby zapewnić jeszcze bardziej stabilne i niezawodne działanie instrumentu.

Aktualizację możecie pobrać bezpośrednio ze strony KORG.COM.

Pamiętaj!

Przed każdą aktualizacją zalecane jest zgranie całej zawartości instrumentu na dysk, pamięć instrumentu lub nośnik zewnętrzny, np. pendrive, w celu utworzenia kopii bezpieczeństwa. To kluczowy krok, aby zabezpieczyć swoje dane i projekty przed ewentualnymi problemami podczas procesu aktualizacji.

Zapraszamy do aktualizacji i życzymy mnóstwo inspirujących chwil z nowymi możliwościami Korg PA5X!

Opublikowane w: Instrumenty Muzyczne

Leave a comment