Najnowsze posty

Nowa seria "Pulze" od Hotone: Nowoczesne cyfrowe wzmacniacze modelujące z Bluetooth

Hotone, znana marka w świecie sprzętu muzycznego, wprowadza na rynek swoją najnowszą serię produktów - Pulze. Jest to nowoczesny cyfrowy wzmacniacz gitarowy modelujący z funkcją Bluetooth, który charakteryzuje się minimalistycznym wyglądem zewnętrznym oraz wszechstronnością, pozwalającą na korzystanie z różnych instrumentów elektrycznych i akustycznych.

Nowoczesność i minimalizm

Pulze wyróżnia się skrupulatnie zaprojektowaną obudową, która nie tylko przyciąga wzrok, ale również zapewnia trwałość i wygodę użytkowania. Zintegrowane głośniki są dostosowane do odtwarzania dźwięku o najwyższej jakości, oferując profesjonalne brzmienie instrumentów w kompaktowej i przenośnej formie. Dzięki temu muzycy mogą cieszyć się wiernym odwzorowaniem klasycznych dźwięków, znanych z płyt, gdziekolwiek się znajdują.

Zaawansowane funkcje technologiczne

Pulze to nie tylko wzmacniacz. To kompleksowe narzędzie, które dzięki pełnej dotykowej obsłudze oraz modułowi Bluetooth 5.0 oferuje inteligentne i przyjazne dla użytkownika doświadczenie. Towarzysząca aplikacja mobilna umożliwia łatwą i szybką konfigurację oraz sterowanie urządzeniem, co sprawia, że muzycy mogą skupić się na tym, co najważniejsze – tworzeniu muzyki.

Kluczowe funkcje i złącza Pulze:

  1. Przycisk zasilania – umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie urządzenia.
  2. Przycisk aktualizacji – przytrzymanie tego przycisku podczas włączania przełącza wzmacniacz w tryb aktualizacji oprogramowania sprzętowego.
  3. Gniazdo USB – port USB 2.0 typu C do podłączenia do komputerów i telefonów, umożliwiający zarówno ładowanie, jak i transfer danych.
  4. Gniazdo zasilania – służy do podłączenia dołączonego zasilacza (DC 18 V, 2 A, plus), zapewniając stabilne zasilanie urządzenia.
  5. Gniazdo telefoniczne – wyjście stereo 1/8” do podłączenia słuchawek, pozwalające na ciche ćwiczenia i odsłuch.
  6. Gniazdo Aux In – wejście stereo 1/8” do podłączania urządzeń zewnętrznych, takich jak odtwarzacze mp3 czy smartfony, co umożliwia jamowanie z ulubionymi utworami.
  7. Gniazdo wejściowe – złącze mono 1/4” dla gitary lub innego instrumentu, zapewniające szeroką kompatybilność z różnymi urządzeniami.
  8. Pokrętło głośności – reguluje ogólną głośność wyjściową, dając pełną kontrolę nad poziomem dźwięku.

Kreatywność na wyciągnięcie ręki

Pulze to narzędzie, które nie tylko umożliwia odtwarzanie dźwięku, ale także inspiruje do tworzenia. Dzięki funkcjom nagrywania i transmisji strumieniowej na żywo, muzycy mogą łatwo uchwycić swoje pomysły i dzielić się nimi z szerszą publicznością w dowolnym momencie. Bez względu na to, czy jesteś w domu, w studio czy na scenie, Pulze dostarcza niezbędne narzędzia do realizacji muzycznych wizji.

Podsumowanie

Seria Pulze od Hotone to innowacyjne podejście do wzmacniaczy, które łączy nowoczesną technologię z minimalistycznym designem. Dzięki zaawansowanym funkcjom, wszechstronności i wysokiej jakości dźwięku, Pulze staje się niezastąpionym towarzyszem każdego muzyka. Jeśli szukasz urządzenia, które sprosta Twoim wymaganiom i otworzy nowe możliwości twórcze, Pulze jest idealnym wyborem.

Linia produktowa Hotone Pulze:

Opublikowane w: Instrumenty Muzyczne, Gitary

Leave a comment