Najnowsze posty

Nowe gitary elektryczne Mooer MSC10 Pro - połączenie tradycji z nowoczesnością

Firma Mooer, znana ze swoich innowacyjnych efektów gitarowych i inteligentnych gitar z serii GTRS, poszerza swoją ofertę o nowy model gitary elektrycznej - MSC10 Pro. Gitara ta z pewnością zainteresuje początkujących gitarzystów szukających klasycznego instrumentu o solidnej konstrukcji i przystępnej cenie.

MSC10 Pro czerpie inspiracje z kultowego kształtu Stratocastera, oferując wygodę i wszechstronność gry. Dostępna jest w sześciu błyszczących wykończeniach: czarnym, białym vintage, niebieskim daphne, sunburst, surf green i ciemnym srebrnym, co pozwala wybrać gitarę idealnie dopasowaną do indywidualnych preferencji.

Korpus gitary wykonany jest z drewna topoli, zapewniając lekkość i rezonans. Szyjka typu bolt-on z palonego klonu gwarantuje stabilność i trwałość, a satynowe wykończenie zapewnia przyjemny chwyt. Na uwagę zasługuje również mostek Vintage MVT-1 przystosowany do tremola, który otwiera przed gitarzystą nowe możliwości brzmieniowe.

Mooer nie zapomniał o detalach - MSC10 Pro wyposażona jest w solidny chromowany trzpień paska oraz logo GGW (GTRS Guitar Works) na główce, które oznacza najnowocześniejszą fabrykę gitar Mooer, zapewniającą wysoki standard wykonania i kontroli jakości.

MSC10 Pro to doskonały wybór dla początkujących gitarzystów szukających instrumentu, który posłuży im przez wiele lat. Klasyczna konstrukcja, solidne wykonanie i przystępna cena czynią ją idealną propozycją na rozpoczęcie przygody z gitarą elektryczną.

Cechy główne Mooer MSC10 Pro:

  • Korpus z drewna topoli
  • Szyjka typu bolt-on z palonego klonu
  • Satynowe wykończenie szyjki
  • 6-strunowy mostek Vintage MVT-1 przystosowany do tremola
  • Dostępna w 6 błyszczących wykończeniach: czarny, biały vintage, niebieski daphne, sunburst, surf green, ciemny srebrny
  • Logo GGW na główce
  • Solidny chromowany trzpień paska

Mooer MSC10 Pro - idealna gitara dla początkujących!

Jeśli szukasz swojej pierwszej gitary elektrycznej, która zapewni Ci klasyczne brzmienie i wygodę gry, Mooer MSC10 Pro jest zdecydowanie warta rozważenia. Gitara ta oferuje świetny stosunek jakości do ceny i z pewnością stanie się Twoim wieloletnim kompanem podczas muzycznej przygody.

Linia produktowa Mooer MSC10 Pro:

Opublikowane w: Instrumenty Muzyczne, Gitary

Leave a comment