Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program
Steinberg Nuendo 11 - Program

Steinberg Nuendo 11 - Program

Producent:
  • SKU: CNUENDO11
  • Kod EAN: 4018271479308
Dostępność: Produkt na zamówienie Zapytaj przed zakupem
3 739 zł

RATY

Zapytaj

SPRZĘT STUDYJNY, OPROGRAMOWANIE

Steinberg Nuendo 11

UWAGA ! PROMOCJA ! DO DNIA 29.06.2021 NUENDO 11 MOŻNA NABYĆ W REWELACYJNEJ CENIE.


Nuendo jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w zakresie produkcji medialnej na rynku i pierwszym wyborem dla profesjonalistów w dziedzinie filmu, telewizji, dźwięku z gier i transmisji.

 

Jego zaawansowane funkcje obejmują import i dopasowanie plików audio z rejestratora terenowego, poprzez szereg wyjątkowych narzędzi kreatywnych dla projektantów dźwięku, aż po przełomowe, bezproblemowe wsparcie dla środowisk miksowania VR.

 

 

Od momentu wprowadzenia na rynek, Nuendo stało się podstawą do tworzenia treści audio dla wielu prestiżowych produkcji. Dzięki regularnym aktualizacjom, stale dodawane są nowe funkcje, optymalizowany jest przepływ pracy i konsekwentnie wdrażane wymagania klientów dotyczące funkcji. W rezultacie, każda nowa wersja Nuendo przekracza wszelkie oczekiwania wobec stacji roboczej do produkcji medialnej. Historia Nuendo to historia niezrównanej ewolucji w rozwoju oprogramowania do produkcji audio i mediów.

 

 

 

 

Platforma

Nuendo jest kolejnym skokiem naprzód dla postprodukcyjnej platformy audio, która jest w czołówce branży od prawie 20 lat. Od samego początku, Nuendo zostało zaprojektowane tak, aby dostarczyć prawdziwie "in the box" rozwiązanie z najnowocześniejszym silnikiem audio, innowacyjnymi narzędziami, najlepszymi integralnymi wtyczkami i wsparciem dla najnowszych technologii i formatów.

 

Kierowani przez użytkowników i osoby stojące na czele tej szybko zmieniającej się branży, na przestrzeni lat regularne aktualizacje i ulepszenia zapewniły Nuendo utrzymanie wiodącej pozycji na rynku, dodając nowe funkcje, narzędzia usprawniające pracę i zapewniając zawsze wyjątkową jakość dźwięku. Nuendo 10 zapewnia, że pozostaje platformą premium dla profesjonalistów, którzy muszą dostarczać najlepsze treści audio

 

 

 

 

IMPORT NAGRAŃ AUDIO Z REJESTRATORA POLOWEGO

Funkcja długo oczekiwana przez użytkowników Nuendo w studiach postprodukcyjnych, wysłuchaliśmy Państwa próśb i cieszymy się, że możemy dołączyć Field Recorder Audio Import do Nuendo 11.

 

Ta potężna nowa funkcja umożliwia wyszukiwanie plików audio z nagraniami terenowymi pasujących do wybranych wydarzeń w projekcie poprzez wybranie zestawu predefiniowanych kryteriów wyszukiwania - jest to proces, który w przeciwnym razie może trwać kilka tygodni pracy ręcznej.

Wyświetlona zostanie lista plików z atrybutami lub metadanymi podobnymi do wybranych wydarzeń w projekcie, z opcjami sprawdzania wyników wyszukiwania i podglądu plików.

 

Po potwierdzeniu, wybrane pliki audio zostaną wstawione do projektu i zredagowane tak, aby pasowały do pierwotnie wybranych zdarzeń.

 

ADM IMPORT

Wraz z szybko rosnącą liczbą instalacji Dolby Atmos, popyt na miksy Dolby Atmos szybko rośnie. Pliki ADM - takie jak te eksportowane z RMU lub oprogramowania Dolby Atmos Production Suite Renderer - mogą być importowane do nowego lub istniejącego projektu Nuendo z nienaruszoną automatyzacją obiektową w celu dalszego miksu lub edycji.

 

Automatyka pan, programy i struktura treści są obsługiwane, z dźwiękiem z ADM wyodrębnionym do dzielonych plików mono w projekcie Nuendo. Ścieżki folderów są tworzone w celu reprezentowania struktury ADM Program/Content, natomiast ścieżki obiektów są przypisane do VST MultiPanner z Pan Automation.

 

WYKRYWANIE CIĘĆ WIDEO

Kolejną ogromną oszczędnością czasu jest nowa funkcja Video Cut Detection (VCD), która pozwala analizować pliki wideo i wstawiać znaczniki dla każdego z tych cięć. Można analizować pełne zdarzenia wideo lub wybrany zakres zdarzenia wideo, dostosowując jednocześnie czułość procesu wykrywania przecięć.

 

Po wykryciu można wstawić znaczniki na istniejącą (aktywną) ścieżkę znacznika, albo tworząc nową ścieżkę znacznika.

 

Dostępne są dalsze opcje ustawień znaczników, jak również polecenia klawiszowe do otwierania panelu VCD, rozpoczynania analizy i wstawiania znaczników, co ułatwia szybki i intuicyjny proces.

 

 

DEARVR WSPARCIE DLA POŁĄCZEŃ PRZESTRZENNYCH

Nuendo 11 obsługuje teraz dearVR Spatial Connect, narzędzie do produkcji dźwięku 3D opracowane przez Dear Reality.

DearVR Spatial Connect umożliwia każdemu projektantowi dźwięku, muzykowi lub inżynierowi dźwięku tworzenie i mieszanie wciągającej zawartości dźwięku 3D bezpośrednio w VR.

 

Wyposażony w rewolucyjny, sterowany gestami przepływ pracy, eliminuje potrzebę przełączania między środowiskiem produkcyjnym VR i Nuendo

 

WTYCZKA Z EFEKTEM DOPPLERA

Wtyczka Doppler jest szybkim, prostym sposobem na symulację percepcji ruchu i odległości dźwięku oraz zmian wysokości dźwięku w miarę przechodzenia jego źródła, wznoszenia się w miarę zbliżania się i opadania w miarę oddalania się. Im większa prędkość obiektu, tym silniejszy efekt Dopplera.

 

Najlepiej używać jako bezpośredniego procesu offline, można ustawić pozycje Start, Listener i End, a wtyczka Doppler odwzoruje efekt na wybrany dźwięk. Może być również użyty jako wtyczka insertująca.

 

VOICEDESIGNER

Wtyczka VoiceDesigner to doskonałe narzędzie dla projektantów dźwięku do modyfikacji głosów, z parametrami takimi jak Detune, Formant, Preserve (umożliwiającymi zmianę wysokości dźwięku z zachowaniem formantów), Robot, Morph i FX.

 

Morph jest szczególnie potężnym efektem, który pozwala na przetwarzanie dźwięku wejściowego z charakterystyką innego sygnału w celu stworzenia unikalnych, dostosowanych do potrzeb efektów wokalnych.

 

VoiceDesigner posiada również mikser, który umożliwia ustawienie różnych poziomów i zakresów częstotliwości podczas mieszania suchego wejścia, sidechain i mokrego sygnału.

 

NOWY PROCESOR DISTROYER

Asymetryczne zniekształcenia Distroyera dodają ciała, charakteru i harmonicznych, aby stworzyć wszystko, począwszy od delikatnego, analogowego ciepła w całym miksie, aż po gorące zniekształcenia dla kopnięć bębnów.


 

 

Nuendo 11 zawiera wszystkie wyjątkowe cechy produkcji muzycznej wprowadzone w Cubase 11 !

 


Nuendo 11 jest wypełnione wieloma innymi znaczącymi ulepszeniami w wielu różnych dziedzinach, w tym:

  • Uproszczone menu kontekstowe dla wydarzeń.
  • Przeprojektowane okna, panele i okna dialogowe, aby nadać interfejsowi użytkownika spójny temat.
  • Ulepszenia w zakresie dodawania ścieżek, wielu ścieżek i konfiguracji routingu.
  • Poprawiono wydajność systemów z ponad 14 rdzeniami.
  • Ulepszone wyniki uzyskane dzięki algorytmowi funkcji wykrywania punktu uderzenia.
  • Doskonała jakość ponownego próbkowania dla uzyskania najlepszego możliwego dźwięku.

 

 

Producenci
KORG MOTU Steinberg