Kategorie

Nowości Bestsellery Dostawa Regulamin O Firmie Sprzedaż hurtowa Kontakt

Kategorie

Informacje

NASZE AUKCJE

Zwrot VAT

tax free

LEASING

Raty

Santander Consumer Bank S.A. PAYU CreditAgricole

Certyfikaty

PARTNERZY

PRESONUS Interfejsy

Idealna okazja zakupu interfejsów w promocyjnych cenach!

 

 

 

Studio 192 Mobile

Interfejs audio USB 3.0 idealny do nagrywania w studiu lub w podróży. Ma zestaw potrzebnych złączy i profesjonalne funkcje przydatne podczas odsłuchu i miksowania. Nagrywa i przetwarza dźwięk z najwyższą rozdzielczością, nawet do 192 kHz. Dostępne na każdym wejściu i wyjściu wysokiej klasy konwertery Burr-Brown zapewniają dynamikę w zakresie do 118 dB, i umożliwiają stabilną, naturalną rejestrację złożonego harmonicznie materiału, nie wprowadzając zniekształceń.

 

Cena promocyjna: 2111 zł
Cena regularna: 2999 zł


Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


 

Studio 192

Interfejs audio USB 3.0 zapewniający brzmienie doskonałej jakości. Ma uniwersalny zestaw złączy oraz profesjonalne funkcje kontroli miksów i odsłuchu, o wymiarach pojedynczego racka. Zaprojektowany jako centralne urządzenie dla projektowych i profesjonalnych studiów nagrań.

 

Cena promocyjna: 3222 zł
Cena regularna: 4190 zł


Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


AudioBox iTwo Studio

Kompletny zestaw narzędzi do produkcji piosenek w trybie wielośladowym, nagrywania utworów demo i pomysłów muzycznych, koncertów, podcastów, nagrań w terenie i do sound designu, oraz do wielu innych zadań.
W zestawie m.in.: przenośny, 2-kanałowy, zasilany przez USB interfejs audio/MIDI AudioBox™ iTwo dla komputerów z systemami Mac, Windows oraz iPada; oprogramowanie wielośladowe Studio One® Artist (Mac i Windows); wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy M7 o ciepłym brzmieniu; wysokiej klasy słuchawki HD7.

 

Cena promocyjna: 899 zł
Cena regularna: 1050 zł


Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.


AudioBox 44 VSL

Interfejs audio/MIDI USB 2.0 z oprogramowaniem PreSonus Virtual StudioLive™ (VSL), z programowym mikserem 8×4. Korzystając z AudioBoxa 44VSL i innego komputera z uruchomionym VSL, możesz miksować sesje studyjne lub występy na żywo np. śpiewającego duetu gitarowego czy niewielkiego zespołu.

 

Cena promocyjna: 977 zł
Cena regularna: 1150 zł


Promocja trwa do wyczerpania zapasów promocyjnych.

 

Zapraszamy!

Opiekun kategorii: Bartek Brewczyński, biuro@midi.pl, tel. 25 640 38 70
Sortuj według: popularności | ceny | nazwy | dostępności