Kategorie

Nowości Bestsellery Dostawa Regulamin O Firmie Sprzedaż hurtowa Kontakt

Kategorie

Informacje

NASZE AUKCJE

Zwrot VAT

tax free

LEASING

Raty

Santander Consumer Bank S.A. PAYU CreditAgricole

Certyfikaty

PARTNERZY

M-Audio & Plug And Mix

M-Audio & Plug And Mix połączyły siły, by nowym i obecnym użytkownikom produktów serii Keystation, Oxygen, CODE Black i M-Track dostarczyć 5 bezpłatnych wtyczek z kolekcji V.I.P.

 

 

 

 

Nie ograniczaj swojej twórczości niepotrzebnie skomplikowanymi wtyczkami! Zainspiruj się i bądź bardziej kreatywny dzięki kolekcji wtyczek V.I.P. z Plug and Mix.

 

Od 15.05.2018 do 31.08.2018 właściciele klawiatur serii Keystation, Oxygen, CODE (Black), interfejsów M-Track 2X2, M-Track 2X2M, M-Track 2X2 Vocal Studio Pro są uprawnieni do 5 darmowych wtyczek z kolekcji V.I.P.

W okresie promocyjnym wypróbuj i wybierz 5 najbardziej odpowiadających ci wtyczek z kolekcji ponad 50 skrupulatnie opracowanych efektów, które pobudzą Twoją kreatywność. Dostosowywanie ustawień produkcyjnych nigdy jeszcze nie było tak proste – po prostu zdobądź jeden z kwalifikujących się produktów M-Audio i wkrocz do świata łatwych w użyciu wtyczek!

 

 

Produkty biorące udział w promocji:

  • M-Track 2X2, M-Track 2X2M, M-Track 2X2 Vocal Studio Pro,
  • CODE 25 (Black), CODE 49 (Black), CODE 61 (Black),
  • Oxygen 25 MK IV, Oxygen 49 MK IV, Oxygen 61 MK IV,
  • Keystation 49 II, Keystation 61 II, Keystation 88 II, Keystation Mini 32.

 

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników na wysoką jakość i efektywność, wtyczki P&M serii V.I.P. zmienią twój sposób myślenia o procesie tworzenia i miksowania.
Wtyczki z serii V.I.P. charakteryzują się tym samym profesjonalnym dźwiękiem, jakiego można oczekiwać od innych zaawansowanych wtyczek. Zostały one opracowane z myślą o jednym celu – łatwości użytkowania.
Zaprojektowane są z naciskiem na jakość i prostotę.

 

Każda wtyczka ma przejrzysty interfejs z najważniejszymi gałkami i przełącznikami. Wybieranie doskonałych dźwięków nigdy nie było łatwiejsze: wystarczy załadować wtyczkę i obrócić pokrętło, aby uzyskać natychmiastową satysfakcję!

Wtyczki pobierzesz po rejestracji urządzenia na stronie: www.m-audio.com/account/signin

Promocja trwa od 15.05.2018 do 31.08.2018.


Zapraszamy!

Sortuj według: popularności | ceny | nazwy | dostępności
  1. M-Audio Keystation Mini 32 II - klawiatura sterująca