Kategorie

Nowości Bestsellery Dostawa Regulamin O Firmie Sprzedaż hurtowa Kontakt

Kategorie

Informacje

NASZE AUKCJE

Zwrot VAT

tax free

LEASING

Raty

Santander Consumer Bank S.A. PAYU CreditAgricole

Certyfikaty

PARTNERZY

FENDER

Założona w 1946 roku firma Fender (Fender Musical Instrument Corporation), jest już od ponad pół wieku symbolem Ameryki. W okresie tym wkład Fendera w rozwój muzyki współczesnej jest ciągły i niezaprzeczalny. Wprowadzając do sprzedaży pierwszą gitarę elektryczną z pełnym korpusem, pierwszą elektryczną gitarę basową, niezliczoną ilość klasycznych wzmacniaczy, firma Fender odcisnęła swoje piętno na jazzie, bluesie, rocku, country, i wielu innych gatunkach muzyki popularnej.

 

Obecnie, FMIC kontynuuje produkcję swoich ponadczasowych modeli gitar, jak Stratocaster i Telecaster, zaopatrując muzyków z całego świata, ale rodzina Fendera powiększyła się również o wiele doskonale znanych w przemyśle muzycznym marek, jak Squier, Guild, Benedetto, DeArmond czy Sunn.

 

Na samym szczycie gitarowej hierarchii plasują się oddziały FMIC Custom Shop w Corona w Kalifornii i Guild Custom Shop w Nashville, oferujące ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości instrumenty, na specjalne zamówienie muzyków i często sygnowane ich nazwiskami. Od 1995 roku częścią FMIC jest również firma Guild Guitars, produkująca wyrafinowane gitary akustyczne i elektryczne, także pod marką Benedetto - a gitary tej ostatniej firmy są uważane za najlepsze obecnie instrumenty do muzyki jazzowej. FMIC jest również dystrybutorem hiszpańskich gitar klasycznych Manuel Rodriguez. Serie gitar, gitar basowych, wzmacniaczy i urządzeń pro audio firm Squier i DeArmond, w połączeniu z pełną linią instrumentów akustycznych Fendera, zapewniają szeroki wybór instrumentów progowych dla muzyków biorących pod uwagę także ceny produktów. Pod markami Fender i Sunn korporacja FMIC wytwarza pełen zakres profesjonalnych wzmacniaczy gitarowych i basowych, inspirowanych długą tradycją innowacji obu tych firm. W dziedzinie pro audio Fender produkuje kompletną linię profesjonalnych urządzeń elektroakustycznych pod własną nazwą, w tym innowacyjny, przenośny system dźwiękowy Passport. Fender oferuje także pełny zakres akcesoriów: struny, autoryzowane części zamienne, pokrowce i futerały, paski, jak również sportowe ubrania z logo firmy.

Opiekun kategorii: , , tel.
Sortuj według: popularności | ceny | nazwy | dostępności
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
  1. PIONEER DDJ-SB3 - kontroler DJ
  2. ZOOM AD-14 - zasilacz do H4n/R16/Q3/Q3HD
  3. ROLAND FP-30 BK - Pianino cyfrowe [ DOSTĘPNY, ZAPAKOWANY ]
  4. STEINBERG Cubase Elements 9.5 - program
  5. LD SYSTEMS RF1 - kabina nagraniowa , filtr
  6. BOSS RC-30 - looper
  7. TASCAM DR-05 V2 - rejestrator cyfrowy
  8. ADAM HALL K3MMF0600 KABEL XLR-XLR 6M - kabel mikrofonowy
  9. AMERICAN DJ Fog Juice CO2 5l - płyn do dymu z efektem CO2
  10. ADAM HALL K3BFV0600 JST - XLRF 6m - kabel mikrofonowy