Kategorie

Nowości Bestsellery Dostawa Regulamin O Firmie Sprzedaż hurtowa Kontakt

Kategorie

Informacje

NASZE AUKCJE

Zwrot VAT

tax free

LEASING

Raty

Santander Consumer Bank S.A. PAYU

Certyfikaty

PARTNERZY

FENDER

Założona w 1946 roku firma Fender (Fender Musical Instrument Corporation), jest już od ponad pół wieku symbolem Ameryki. W okresie tym wkład Fendera w rozwój muzyki współczesnej jest ciągły i niezaprzeczalny. Wprowadzając do sprzedaży pierwszą gitarę elektryczną z pełnym korpusem, pierwszą elektryczną gitarę basową, niezliczoną ilość klasycznych wzmacniaczy, firma Fender odcisnęła swoje piętno na jazzie, bluesie, rocku, country, i wielu innych gatunkach muzyki popularnej.

 

Obecnie, FMIC kontynuuje produkcję swoich ponadczasowych modeli gitar, jak Stratocaster i Telecaster, zaopatrując muzyków z całego świata, ale rodzina Fendera powiększyła się również o wiele doskonale znanych w przemyśle muzycznym marek, jak Squier, Guild, Benedetto, DeArmond czy Sunn.

 

Na samym szczycie gitarowej hierarchii plasują się oddziały FMIC Custom Shop w Corona w Kalifornii i Guild Custom Shop w Nashville, oferujące ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości instrumenty, na specjalne zamówienie muzyków i często sygnowane ich nazwiskami. Od 1995 roku częścią FMIC jest również firma Guild Guitars, produkująca wyrafinowane gitary akustyczne i elektryczne, także pod marką Benedetto - a gitary tej ostatniej firmy są uważane za najlepsze obecnie instrumenty do muzyki jazzowej. FMIC jest również dystrybutorem hiszpańskich gitar klasycznych Manuel Rodriguez. Serie gitar, gitar basowych, wzmacniaczy i urządzeń pro audio firm Squier i DeArmond, w połączeniu z pełną linią instrumentów akustycznych Fendera, zapewniają szeroki wybór instrumentów progowych dla muzyków biorących pod uwagę także ceny produktów. Pod markami Fender i Sunn korporacja FMIC wytwarza pełen zakres profesjonalnych wzmacniaczy gitarowych i basowych, inspirowanych długą tradycją innowacji obu tych firm. W dziedzinie pro audio Fender produkuje kompletną linię profesjonalnych urządzeń elektroakustycznych pod własną nazwą, w tym innowacyjny, przenośny system dźwiękowy Passport. Fender oferuje także pełny zakres akcesoriów: struny, autoryzowane części zamienne, pokrowce i futerały, paski, jak również sportowe ubrania z logo firmy.

Sortuj według: popularności | ceny | nazwy | dostępności
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Następna
  1. BEHRINGER X-TOUCH MINI - Kontroler MIDI
  2. AMERICAN AUDIO ACTIVE DBM - wyświetlacz dB
  3. Zoom MultiStomp MS-70CDR - efekt gitarowy
  4. KORG PA 1000 - keyboard, aranżer
  5. ZOOM H1n - rejestrator cyfrowy
  6. ZOOM H1n + APH-1n - rejestrator cyfrowy + akcesoria
  7. Line 6 HX EFFECTS - multiefekt gitarowy
  8. MARSHALL MicroAmp MS-2 - wzmacniacz gitarowy (combo)
  9. ATHLETIC MIC-5C KIT PACK - statyw mikrofonowy + pokrowiec
  10. IMG STAGE LINE EMA-20 - adapter zasilania Phantom